Dinle Sevgili Dizisi

Başlatan βαlκιz, 28 Haziran , 2011, 18:33:02

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Mehmet, İngiltere'de Hande ise İstanbul'da üniversite radyosunda program yapan tutkulu iki gençtir. İki okul radyosunun ortaklaşa düzenlediği bir yarışma sayesinde Mehmet İstanbul'a gelir. İlk görüşte Hande ve Mehmet arasında bir elektriklenme yaşanır. Ancak Hande'nin en yakın arkadaşı Ceren'in, Mehmet'i görmesi sonucu hiç hesap etmedikleri bir durumla karşılaşacaklardır. Ceren lise yıllarında Mehmet'le aşk yaşamış, aradan yıllar geçse de unutamamıştır. Hande, en yakın arkadaşı Ceren uğruna Mehmet'ten uzak durmayı başarabilecek midir? Hande ve Mehmet'in kaderleri hiç bilmedikleri bir şekilde birbirlerine bağlanmıştır. Mehmet'in babası Taner ve Hande'nin annesi Nermin arasında yaşanan yasak aşk pek çok soruna yol açacaktır. Taner, karısı Zerrin'in, gizli ilişkisini öğrenmemesi için neleri göze alacaktır?

sevdim diziyi izliyorum
kimler izliyor
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

birkaç kez fragmanini gördüm ama begenemedim  :dontknow: oyuncular basit gibi geldi bana

βαlκιz

deniz yıldızı gbi dizi iştee
of onunda son bölümünü kaçırdım  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

:k06: :k06: :k06:

aynen öyle

kesinlikle Deniz Yildizindan farksiz

bende izlemiyorum kaç aksamdir  ::) birtane salak diziye bulandim kopamiyorum diyodum bari bu Dinle Sevgiliye bulanmiyim  :k06:

βαlκιz

deniz yıldızı sezon finali oldu geçen hafta
ama izleyemedim o bölümü

Aytii

ha iyi ozaman

Fox'un sitesinde yazmiyomu özeti  :icon_scratch:

βαlκιz

bakmadım ki
denizi uçurumdan atıyodu galibaa o manyakk
reklamda görmüştüm sadece

Aytii

ayy ne saçmalik

kesin Deniz ölmezde

bunlar Ezeli de geçti ya  :igrenc:

Aytii

suanda izliyorum

Cerenin sesi ne öyle  :-\ hiç  yakismiyo tipine  :dontknow: çok alakasiz bi ses tonu :D

βαlκιz

evet yaa çok tuhaf bi ses tonu varr
sanki biri gırtlanı sıkıyor  :ehi:

Dinle Sevgili - 9.Bölüm Özeti

Ceren,Hande ve Mehmet'i kendi yöntemleriyle ayıramayacağını anlayınca Taner'den yardım ister.Oğuz,Gülfem'e olan sevgisini radyo aracılığıyla ifade etmeye başlar.Hande ,sokaklarda yaşayan Arjen'e radyoda iş teklif eder.Ancak Arjen'in hiç kimsenin bilmediği bir sırrı vardır.Radyo yayın hayatına başarıyla devam ederken Hande'nin dinleyicilerinden bir tanesi ona fena halde tutulur. 

Aytii

nezaman 9. bôlüm oldu be  :k06:

βαlκιz

Aytii

Gülfem nasil bir isim ya  ??? Gül FM sanki  :tongue3: ve o kizda oyunculuk kabiliyeti - 10293020939039320029343000229 bence o para vermistir yönetmene oynamak için  :laughing7:

βαlκιz

anlamı güzel aslında
ama o kızz şoktan ne zaman çıkcak acabaaa yaa hep pijamalarla falan odada

oslemturgay

çok yapmacık oynuyorlar hele o handenin kardeşi yokmu ııııyy

çooooooooooooooooook amatörce geliyor