TEYZELERİ MELEĞİM KIZ MIŞ :):) ASEL'İM GELİYO

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Haziran , 2011, 12:26:47

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yaseminnnnnnn aldığım en güzel haber bugün bu yaaaaa çok sevindim canım allah tamamına erdirsinnn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

esracım

tebrik ederim canım :flowers: :flowers: :flowers: Allah tamamına erdirsin.darısı başıma ve tüm isteyenlerin başına :))

tgbybr

hayırlı uğurlu olsun tatlım. rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:

Shadowqueen

Yasemin inanamıyorum yaaaaaaaaaaaa hamiş misin sen şimdi ayyyyy çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla canım  :amin: daha minnacık o annesi 2 hafta sonra hem kendi hem kalp atışları gözükür canım  :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TEBRIKLER YASEMINCIM  :occasion16: :occasion16: :occasion16:

İNSALLAH KALP ATIŞLARINIDA GORURSUN  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canimmmm cok sevindim senin adina  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ne zamandir gözükmüyodun demek bu haberi vermek icin bekledin ins sorunsuz güzel hamilelik gecirirsin darisi bizim basimiza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 25 Haziran , 2011, 13:00:52
hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına aldığın günleride gösterir inş. :amin: :nazar:

amin canım inşallah çok sağol

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Haziran , 2011, 14:06:18
TEBRIKLER YASEMINCIM  :occasion16: :occasion16: :occasion16:

İNSALLAH KALP ATIŞLARINIDA GORURSUN  :amin: :amin:

[/quot

çok sağol bitanemmm  aminnnnnnnnnnnnn

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Haziran , 2011, 14:06:26
canimmmm cok sevindim senin adina  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ne zamandir gözükmüyodun demek bu haberi vermek icin bekledin ins sorunsuz güzel hamilelik gecirirsin darisi bizim basimiza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

saol cnm evet bende tesadüfen öğrendim hamile olduğumu sen hamile değilmiydin cnm

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 13:58:56
Yasemin inanamıyorum yaaaaaaaaaaaa hamiş misin sen şimdi ayyyyy çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla canım  :amin: daha minnacık o annesi 2 hafta sonra hem kendi hem kalp atışları gözükür canım  :opucuk: :opucuk:

saol gizemim benim yaaa evet bende hala inanamıyorum  allah bize bağışlasın meleklerimizi

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Haziran , 2011, 13:32:38
yaseminnnnnnn aldığım en güzel haber bugün bu yaaaaa çok sevindim canım allah tamamına erdirsinnn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

saol nurum benm güzel arkadaşım allah razı olsun

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: tgbybr - 25 Haziran , 2011, 13:42:43
hayırlı uğurlu olsun tatlım. rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:

saol bitanem seninde paşan gelmiş maşallah ona sağlıkla büyüt inşallah

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 25 Haziran , 2011, 13:40:45
tebrik ederim canım :flowers: :flowers: :flowers: Allah tamamına erdirsin.darısı başıma ve tüm isteyenlerin başına :))

saol canım allah olmayan herkese nasip etsin

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Haziran , 2011, 15:04:03

kalp atışlarını  7.ci haftamda duydum ben canım endişe etme en garanti 8.ci haftanda duyarsın sende.oyyy yaaa çok güzel bi duygu allahım korusun güzel bi gebelik geçiririsin inşallah.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Haziran , 2011, 15:06:15
Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Haziran , 2011, 15:04:03

bende endişeleniyodum cnm bide ben hamile olduğumu bilmeden 2000 mg antibiyotik içtim yaklaşık 2ve 4 haftalarda arasında dr bişi olmaz dedi ama işte ya göremezsem die korkuyom

kalp atışlarını  7.ci haftamda duydum ben canım endişe etme en garanti 8.ci haftanda duyarsın sende.oyyy yaaa çok güzel bi duygu allahım korusun güzel bi gebelik geçiririsin inşallah.