28 Mart , 2024, 23:47:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kadrolar Açıklandı Memurluk İçin Tercih Yapacak Arkadaşlar Var mı?

Başlatan xxcansuxx, 23 Haziran , 2011, 17:15:24

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

selm arkadaşlar 2011/1 memur tercihleri başladı... tercih yapacak arkadaşlar var mı ben hiç tercih yapmadım... çok da incelemedim kendi bölümüm gelmezde normal memurluk olur mu birde gelirse hamileyim, başka şehirde bir süre eşinden  ayrı yaşamak kafam karışık...

ponçik

yaşadığın şehirde istedigin bölüm yok mu  :dontknow:
belki bebiş uğurlu gelir  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: g10ca - 23 Haziran , 2011, 17:16:38
yaşadığın şehirde istedigin bölüm yok mu  :dontknow:
belki bebiş uğurlu gelir  :love9:
yok arkadaşım ya puanda çok yüksek normal memurluk yazmayı düşünüyorumda şehirlerde kararsızım araştırmk lazım kaç puanla alınmış daha önceleri birde bu sene herkes çok yüksek puan aldı

asya81

canım branşın nedir.olmadı üniversite memur alıyor öğrenci işlerine yada askeriye felan vardır uygun branş şartı olmayan yerler

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 17:26:31
canım branşın nedir.olmadı üniversite memur alıyor öğrenci işlerine yada askeriye felan vardır uygun branş şartı olmayan yerler
ben biyologum alım çok az hem puanlar yüksek... benim puanım 80 olur mu ki :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Haziran , 2011, 17:30:23
Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 17:26:31
ben biyologum alım çok az hem puanlar yüksek... benim puanım 80 olur mu ki :icon_scratch:
canım bilmesmiyim aldıkları kadro sayısını  :violent1: :violent1: :violent1: bizdende yılda 3-4 kişiyi alıyorlar şaka gibi  :-ooo :-ooo :-ooo ben seramik mezunuyum  :cussing: neyse.80 çok iyi puan bak oturduğun şehir istiyorsan oradaki memur alımlarına kısmetse olur cünkü puanın iyi  :amin:

xxcansuxx

şaka gibi değil mi  :caca: :caca: yılda 3-5 alım hayırlısı bakalım memurlar nette vardı trcih robotu şimdi onu bulmaya çalışıyorum iyi bir bakım burada neler var yada yakın şehirlere... bazen de amannn bebişi büyüt çalışıp ne yapacağım diyorum  :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Haziran , 2011, 17:35:54
şaka gibi değil mi  :caca: :caca: yılda 3-5 alım hayırlısı bakalım memurlar nette vardı trcih robotu şimdi onu bulmaya çalışıyorum iyi bir bakım burada neler var yada yakın şehirlere... bazen de amannn bebişi büyüt çalışıp ne yapacağım diyorum  :k06: :k06:
canım olsun 80 gerçekten iyi puan almak kolay değil sen araştır olursa kaçırma. bebeğini daha güzel koşulda büyütürsün istediğini alırsın bebeğinin kısmetse olur zaten. bende istiyorum çalışayım boşuna mı okudum allah hepimizin gönlüne göre versin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 17:38:25
canım olsun 80 gerçekten iyi puan almak kolay değil sen araştır olursa kaçırma. bebeğini daha güzel koşulda büyütürsün istediğini alırsın bebeğinin kısmetse olur zaten. bende istiyorum çalışayım boşuna mı okudum allah hepimizin gönlüne göre versin
amin canım hayırlısı artık evet ya bir tarafdan da o var okuyorsun o kadar emek veriyorsun beni özel hastane bile memnun ediyor ama eşim özel istemiyor burada (diyarbakır burası)   :ehi: :ehi:

asya81

canım sen diyarbakırdaysan daha şanslısın memurluk konusunda puanın iyi bide herkes son tercih yazar doğuyu sen ilk tercih olarak yazarsın kısmetse olur :amin:bak sen diyarbakırdaki alımlara

elif35

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Haziran , 2011, 17:47:17
Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 17:38:25
amin canım hayırlısı artık evet ya bir tarafdan da o var okuyorsun o kadar emek veriyorsun beni özel hastane bile memnun ediyor ama eşim özel istemiyor burada (diyarbakır burası)   :ehi: :ehi:

aynen canım yaa ben de önlisans işletme mezunuyum kpss de 76 aldım bu puanla olmaz zaten ve eşim de özel de izin vermiyor çalışmama evde oturuyorum  :caca: ama gene de boş durmuyorum bişeyler yapıp satıyorum bende elimi oyalıyorum  :k06:

xxcansuxx

napacaksın elif işte...benimde olmaz ya burayı yazayacağım bakalım... bende oyalanacak birşeyler buluyorum aslında evde sıkılmıyorum hamişlik öncesi çokda gezerdim (şimdi ara verdim  :k06: ) bekarlık arkadaşlarım senin içinde ev hanımlığı yatıyormuş nerede saklıyordun diyorlar   :ehi: :ehi: bebeğim olmadan battaniyelerini bile ördüm

elif35

bende bekarken 4 sene çalıştım alışkınım çalışmaya evlenip evde oturunca ruhum daraldı  :k06: çeyizimde hiçbir dantelde benim emeğim yoktur 1 zincir çekmiş değilim şimdi dantel profosörü oldum  :k06: annemde diyo bekarken bir tarafımı yırttım yap yap diye bana mı garezin vardı diyo  :k06: şimdide iğne oyası kasnak işine kafayı taktım onu yapıyorum çok zevkli  :muzz:

<<<betty>>>

canancım ben de çok kararsız kaldım tercih yapıp yapmama konusunda ama sabah eşimle tekrar konuştuk kahvaltıda,
sadece bulunduğum ilçeyi yazıcam memurluk için... ben de geçen yıl bırakmıştım işimi evlendikten 1 yıl sonra. yaklaşık 5 yıl özel bir bankada çalıştım... çok yoğundu, çok geç çıkıyordum, eşimde bırak KPSS ye gir dedi, girdim, ben de 80 aldım ama bu puanla atama olması ihtimali çok zor... eee bi de bebiş gelince çok kararsız kaldım, bebeğimi hakkıyla büyütmek şansım var elimde şuan Allah kısmet ederse... ama okadar yıl boşuna mı okudum diye düşünüyor insan, kaç yıl çalıştım, evde oturmak zor geliyor şuan  :sad1:
bugün son gün, bugüne kadar bekledim kararım netleşsin diye...
şu mübarek günde Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah  :amin: :amin:

<<<betty>>>

azönce yaptım tercihlerimi, hayırlısı olsun hakkımızda  :amin: :amin: :amin: