Ayşe'miz 2. bebişe Hamileee, Eymen Cagan'a Kardeş Geliyor :)

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 23 Haziran , 2011, 00:23:32

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 25 Haziran , 2011, 11:05:25
Demet teyze oluyon bir daha Yaşlanıyoz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Erkek olursa YİĞİT ADAL

Kız olursa annemin adını koyucam FAZİLET diğerini düşünmedim.

Hayırlısı neyse o olsun ..

Buarada dün doktora gittim keseyi göremedi alttan baktırmak istemedim pazartesi tekrar gidicem.
annenin ismini koyucagını düşünmüştüm ne güzel
bence kız olur annenin ismini koyarsın ne güzel

ADAL ismini yeni duydum anlamı ney
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Sağlıklı eli ayağı düzfün olsunda kız erkek önemli değil.
Belki annem vefat etmeden önce olsaydı kız olsun diye geçerdi içimden.
Ama bu bebiş öle zamanda geldi ki ilaç niyetine hepimize onun için cisiyet düşünmedim.

Gülşahcım adal ı ben cennette bir ağaç olarak biliyordum ama öle değilmiş ün kazan adın yayılsın anlamındaymış. :'(

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

bendee bıdaha tebrıkk burdannn ayşecımııı

Kazasız belasız doğumlar nasıp olsun ınş. ayşesıcmmm  :love9: :love9: :love9:

darısıda tüm isteyenlereeee  :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

derbeder

hayirli olsun ayse..sanirim ilk cocuga ugrasmistin bunun ugrasmadan gelmesi ne guzel  :love9:  :nazar:

kucaginada al hayirlica  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayşemmmmmmm  :love9: :love9: :love9:
Eymenle Rüzgar arasında da 2 ay var bakarsın göbüştekiyle de benimkinin arasında da 2 ay olur belli mi olur  :ehi:
Örneğim sensin  :ehi:

Ya-semin

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

✿sweet_sweet✿

bebegim aysecimmm hayirli ugurlu olsun  :amin: rabbim tez zamanda saglikla kucagina almani nasip etsin.. cok cokk sevindim..  :flowers: :flowers: egmenim abi oluyorr  :nazar: :love7: :love7: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

oglusunu ve minik findigini cokk opuyorummm..  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

tebrik ederim cnm allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

мiŁenα.

ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR.

BENİ ÖRNEK AL BENİ BENİİİ :ehi: :ehi: :ehi: HIZLI ÇIKAR ENİŞTE İNŞ ..SENDEDE BU GÜÇ KUVVET VARKEN YAKIN ZAMANDA GELİR BEBİŞ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

simass

ayşecim çokk çokk tebrik ederim...Allah tamamına erdirsin inşaAllah..Allah sağlıklı evlat versin..Bu arada başın sağolsun  bitanem ..Allah mekanını cennet eylesin..

✿sweet_sweet✿

aysem yawyumm yaw bizim 2.bebisler ayni anda dogarmis birdee..  :k06: :k06: ne guzel ayni doneme denk geldi seninle. cokk mutluyum..  :muzz: :muzz: insallah hayirlisiylada goruruz bebeklerimizi  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

Amin canlarım Allah   razı olsun.
Duygu ek bırakmadık birbirimizi :ehi:

<<<betty>>>

:nazar: :nazar:
hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla bebeğine kavuşmanı nasip etsin inşallah  :amin:

Pınar86

Aysecim acayip buruk oldu içim Rabbim nasıl güzellikler veriyor :sad1: daha gecen konuşmmamızda kaynanla ilgili bişeyler yazıyordun ya sorun olmazsa sormak istiyorum rahazsızmıydı?  :( basınız sagolsun :amin:

ben özelden sana yazarken imzanda görmüştüm cok sasırdım hatta öyleki eşimle öyle konuştum :) rabbim yadımcın olsun saglıklı sıhhatli olsun :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

Allah razı olsun kızlar.

Pınarcım kalp  hastasıydı.Tedavisi olmayan rahatsızlığı vardı.Erken göçtü Allah sabrını veriyor bize bebişimizi yolladı annemin vefat ettiği gün geldi kuzum.