இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Kasım , 2011, 00:48:33
Bak ne kadar cabuk gecti aylar surda ne kaldi insan sabirsizlaniyor bu son haftalarda  :y25:
Gelsin emir pasamizda bizde gorelim o ay yuzlumu, soyle tahmin ediyorumki beyaz tenli esmer bi bebek  :)
bende boyle hayal kuruyorum  :love9:

canım teyzemız  :opucuk: :love9:
bende beyaz ve sarısın beklıyorum cunku benım cocuklugum beyaz ve sarıymıs ama bbaya cekerse beyaz tenlı esmer olur gercı babnında benıme kasımız sıyah bakalım canoş nası lolacak kıme cekecek ultrason resmıne bakıp bakıp aglıyorum opuyorummm  :love9: :love9: uykusuzluk benı mahvettı edosum ınsallah o ıyı olsunda ben razıyım herseye :amin: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kadriyee - 12 Kasım , 2011, 01:09:48
cnm ne güzel yazmışsın az kalmış kavuşucaksınız emir paşaya inşşş hayırlısıyla.bu sabırsızlık normal demekki ben bile sabırsızlanıorum şimdiden son haftaları düşünemiorum bile   :honk: :honk: :honk:
sagolasın kadrıye teyzemıze  :opucuk: :love9:
canım zaman bır sekılde gectıde gelde onu bana sor  :k06:
senınde oglun gelıyor ogluma bır arkadas daha  :nazar: :nazar: :hello2: :muzz:  onlar ıyı olsunda kadosum gerısı bos ınan kı herseye razıyız rabbım hepımızın yavrusunu bagışlasın  :amin: :amin: olmayanlarada nasıp etsınnn  :amin: :amin: bu melekler rabbımın bıze hedıyesı  :love9: :amin: ne kadar sukur etsek az :amin:
senın nasıl gecıyor hamılelıgın

✿sweet_sweet✿

sibelcim seni cok ozledimm :love9: :love9: gecen kayip uye araniyo yerinede yazmistimm.. gunlugunu anca goruyorum cokk guzel duygu yukluu  :nazar:

az kaldi canim kavusacaksin saglikla oglusuna  :amin:

hersey iyimi nasil hamileligin resim koyuyormusun buraya ben giremiyorum fazla goremedim hic uzun zamandir seni  ???

benim oglumda cok yaramaz oldu teyzesi tam firlama diyorum..  :k06: :k06: resimlerini gondericem sana..

opuyorum en kocamanindan..  :opucuk: :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 12 Kasım , 2011, 02:42:38
cnm ne güzel yazmışsın az kalmış kavuşucaksınız emir paşaya inşşş hayırlısıyla.bu sabırsızlık normal demekki ben bile sabırsızlanıorum şimdiden son haftaları düşünemiorum bile   :honk: :honk: :honk:
senınde oglun gelıyor ogluma bır arkadas daha  :nazar: :nazar: :hello2: :muzz:  onlar ıyı olsunda kadosum gerısı bos ınan kı herseye razıyız rabbım hepımızın yavrusunu bagışlasın  :amin: :amin: olmayanlarada nasıp etsınnn  :amin: :amin: bu melekler rabbımın bıze hedıyesı  :love9: :amin: ne kadar sukur etsek az :amin:

cnmmm bilmez olurmuyum zaman banada aynı şekilde zor geçio sürekli endişeliyim korkuyorum onun için herşeyin herkesin önüne geçti sıpa  :k06: şimdiden hayatım ona endekslenmiş durumda.bizimde toksoplazmayla ilgili bi kriz yaşadık ya 2 ay önce şimdi son sonuçlarımız kaldı dr.umuz %99 sağlıklı olduğunu düşünüorum dedi ama biz emin olmak istedik şüphe çok endişe verici bi duygu o da beni yiyip bitirio.amniosentezin sonuçlarını beklioruz bugün yarın çıkıcak işte.onun dışında çok güzel gidio oğluşum hareketlendi çok şükür  :nazar: daha ii hissediorum kaç gündür annseine şebeklikler yapıo  :k06: bol bol babamızı kıskandırıoruz bende hissetmek istiyorum deyip duruo  :k06: böle giderse inş bi sorunumuz yok çok şükür.rahat bi hamilelik oldu.allahım hepimizin meleklerini korusun inşş.rabbimin en en en güzel hediyeleri.bide bize dua edin emircanla teyzesi.ne kadar da olsa insan korkuo işte,annelik böle bişey  :love9: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

banu_fth

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 12 Kasım , 2011, 02:37:16
Bak ne kadar cabuk gecti aylar surda ne kaldi insan sabirsizlaniyor bu son haftalarda  :y25:
Gelsin emir pasamizda bizde gorelim o ay yuzlumu, soyle tahmin ediyorumki beyaz tenli esmer bi bebek  :)

bende beyaz ve sarısın beklıyorum cunku benım cocuklugum beyaz ve sarıymıs ama bbaya cekerse beyaz tenlı esmer olur gercı babnında benıme kasımız sıyah bakalım canoş nası lolacak kıme cekecek ultrason resmıne bakıp bakıp aglıyorum opuyorummm  :love9: :love9: uykusuzluk benı mahvettı edosum ınsallah o ıyı olsunda ben razıyım herseye :amin: 

sen de mi uykusuzsun siboş yaa ..
nası üstesinden geliosun

Lă_Tăhzen!

ÇOK AZ KALDI ALLAHIN İZNİYLE SAGLIKLA HAYIRLARLA GELSIN EMIR BEBEKK İNSALLAHH  :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 12 Kasım , 2011, 02:33:11
Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Kasım , 2011, 00:47:34
canim öle bi yazmissinki icim bi tuaf oldu rabbim sizi hic ayirmasin saglikla kucagina almayi nasip etsin artik benim esimde istio bu gece farkettim ve biraz duygusallasdim niyeyse yazinida okuyunca benim gozler gittii :y25: :y25:
CANIM BENIM RABBIMSANADA NASIP ETSIN :amin: :amin:ÇOK SEY YASADIN INSALLAH BU SABRIN SONU SELAMET OLACAK   :amin: RABBIM YUZUNU GULDURECEK :amin: DUALARIMDASIN ARKADASIM HIC UNUTMADIM DOGUMA GIDINCEDE DUA EDECEM INSALALH O ZAMNA KALMADAN GUZELMUJDENI ALIRIM  :amin: :amin: :amin:
CANIM BILIYORSUN BNEDE 4 YILIMDA GELDI MELEGIM TAMDA UMUDUMUN TUKENDIGI BIR VAKITDE RABBIM DUAMI KABUL ETI  :amin: :amin: ONUN İÇİN OGLUMU KUCAGIM AALMADAN HALA ENDISELIYIM ONU GORMEK OYLE COK ISTIYORUM SANKI ACAILARIM DINECEK ICIM RAHATLAYACAK  :amin: YAZ YAZ BITMEZ BENIMDE GOZLERIM DOLDU  :y25:
BU ARADA SEN NELER YAPIYORSUN CANIM :opucuk:

napiyim tatlim yaa ugrasiyorum isde ev felann baya bunaliyorum bu aralar niyeyse bebek konusunda hala  dusunmuyoruz eve gecinceye kadar esim sen rahat durmassin o ev temizlencek yerlescek dio ins. yilbasindan sonra eve gecince rahat rahat ilacini igneni kullanarak hamile kalirsin dio o yuzden cok rahatim kafamda bebek varmi bu ay sorusu yok hicbi belirtiyide dusunmuyorum ne guzelmis boyle rabbim hayirlisini nasip etsin bakalim kismet hersey
daha dun gibi aklimda ozelden yazisiyoduk degerin 30lardaydi dua edioduk ve sen artik bebegini kucagina alcan ins. bende en kisa surede o mujdeli haberi veririm
rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin emiri dualarimdasin sende benim her zaman

]

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 12 Kasım , 2011, 02:37:16

Bak bak kimi kime anlatiyor  :k06: bende esimde bebeklikten tut cocukluga hatta ergenlige kadar sarisindik  :ehi:
ama bir anda kumrala donduk ben sarisin bekliyordum sipami daha dogrusu herkes oyle bekliyordu
bide dogdu esmer herkes dediki cocugu karistirmis olmayasiniz  :ehi: :ehi: simdi hakan esmer degil kumral  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende meraktayım valla pamuk gıbıydın der herkes bebekken 5 yasına kadar ..

sonra sonra esmerlesmısım .. sımdı de beyaz tenlyım  :icon_scratch:

esım kumral kucukken sarısınmıs .. ne cıkıcak aacebaa  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Kasım , 2011, 14:37:55

eylül benim duyduğum bebeklerin çoğu ilk çıktığında esmer,kara hatta mor oluyorlarmış  :ehi: :ehi: günler geçtikçe kilo aldıkça açılıyormuş elleri yüzleri... beni tembihliyor arkadaşlarım kara falan çıkarsa sahip çıkmamazlık yapma diye  :ehi: :ehi: :(eşimde bende sarışınmışız küçükken)

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: sibelimm çok az kaldı canım ya çok merak ediyorum senin miniğini  :k06: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Kasım , 2011, 14:46:18
Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Kasım , 2011, 14:37:55

eylül benim duyduğum bebeklerin çoğu ilk çıktığında esmer,kara hatta mor oluyorlarmış  :ehi: :ehi: günler geçtikçe kilo aldıkça açılıyormuş elleri yüzleri... beni tembihliyor arkadaşlarım kara falan çıkarsa sahip çıkmamazlık yapma diye  :ehi: :ehi: :(eşimde bende sarışınmışız küçükken)

valla her türlüsüne hazırlıyorum kendimi .. bi tek zenci beebk olursa sahiplenmem  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

töbe töbeee ..  sağlıklı gelsinlerde kuzucuklar hiç önemi yok .. sadece merak ediyorum  :suclu:  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 12 Kasım , 2011, 05:41:55
sibelcim seni cok ozledimm :love9: :love9: gecen kayip uye araniyo yerinede yazmistimm.. gunlugunu anca goruyorum cokk guzel duygu yukluu  :nazar:

az kaldi canim kavusacaksin saglikla oglusuna  :amin:

hersey iyimi nasil hamileligin resim koyuyormusun buraya ben giremiyorum fazla goremedim hic uzun zamandir seni  ???

benim oglumda cok yaramaz oldu teyzesi tam firlama diyorum..  :k06: :k06: resimlerini gondericem sana..

opuyorum en kocamanindan..  :opucuk: :opucuk:
  canım benım bende cok ozledım senı  :opucuk: :love9: kayıplar bolumune yazdım az once  :k06: duygum agrılarımdan eskısı gıbı fazla gıremıyorum hamılelık resmını dha koymadım fırsatım olmadı bırde halım kalmıyor canım hıc bısey yapmak ıstemıyor oysakı resım konuusnda ne kadar ıddıalıydım cektırmeyı severdım   :-\ demek kı ınsanın canı agrıyınca zevk almıyorsun  :k06: eşim cektı bır kac  tane ıns vakıt olursa paylasım yoksa dogumdan sonra artık  :k06:
demek merto fırlama oldu vayyy canına  :opucuk: eee erkek dedıgın boyle olmalı  :k06: annesını uzmesın ama ufak yaramazlıkları onemlı degıl resımlerını beklıyorum musaıt zamanında  :love9: :hello2: :opucuk:
bızde oglumla senı ve mertı opuyoruz  :opucuk: :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kadriyee - 12 Kasım , 2011, 10:42:34
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 12 Kasım , 2011, 02:42:38

cnmmm bilmez olurmuyum zaman banada aynı şekilde zor geçio sürekli endişeliyim korkuyorum onun için herşeyin herkesin önüne geçti sıpa  :k06: şimdiden hayatım ona endekslenmiş durumda.bizimde toksoplazmayla ilgili bi kriz yaşadık ya 2 ay önce şimdi son sonuçlarımız kaldı dr.umuz %99 sağlıklı olduğunu düşünüorum dedi ama biz emin olmak istedik şüphe çok endişe verici bi duygu o da beni yiyip bitirio.amniosentezin sonuçlarını beklioruz bugün yarın çıkıcak işte.onun dışında çok güzel gidio oğluşum hareketlendi çok şükür  :nazar: daha ii hissediorum kaç gündür annseine şebeklikler yapıo  :k06: bol bol babamızı kıskandırıoruz bende hissetmek istiyorum deyip duruo  :k06: böle giderse inş bi sorunumuz yok çok şükür.rahat bi hamilelik oldu.allahım hepimizin meleklerini korusun inşş.rabbimin en en en güzel hediyeleri.bide bize dua edin emircanla teyzesi.ne kadar da olsa insan korkuo işte,annelik böle bişey  :love9: :opucuk:
  canım benım ınsallah sonuclarından temız cıkacak rabbımın ıznıyle  :amin: :amin: cok sukur bu gunlere geldık rabbım tamamına erdırsın  :amin: annelık gercekten :amin: hem guzel hemde zormus bakalım meleklerımızn yuuznu gorunce ne yapcaz cıldırırmıyız acep  :hieyt: :hieyt: :love9: :opucuk: