இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım aysegulum kıs bebeklerı bolumune yazdımda burayı unutmusum  :k06:
doktorum çarsamba gunune kadar bekleyıp daha azla rıske atamam dedı hem bebegın suyunda hafıf azalma gordu  :'( hemde emırım kafasını koydugu yerden çok memnun kı dogum yoluna gırmemıs bu saatten sonra çok zor dedı  :sad1: ben sunı sancı onerdım dedıkı sunu sancı ancak rahımde acılma olunca yapıyoruz sende yok kı dedı altan muayene ettı  :icon_pale: gulum buyuk ıhtımal persembe gunu epıdural sezeryanla olacak dogum ayyy gulum daha yenı yenı kendıme gelıyorum sabahtan berı çok garıp hallerdeyım  :y25: :y25: karman corman duygularım bır yanım cok mutlu  :love9: :love9: :love9: ogluma kavusacagımı dusununce  :love9: :love9: :love9: bır yanımda huzunlu   :y25: :y25: :y25:

Aytii

Sibel hayırlısı olsun neden üzülüyosun ki  :opucuk: doktorun doğru söylemiş. açılma yoksa boşu boşuna sancı çekmenin faydası olmaz zararı olur ancak. bazı doktorlar açılma olmadığı halde suni sancı veriyolar. seninkisi akıllıymış  :aferin: hem Eda'nın oğluşuyla aynı gün doğmuş olacaklar  :k06:

HASRET!M S@N@

ne güzel emir paşamız dünyaya geliyor inş gözün aydın sibelcim cok az kaldı ya

suzannn

sibelcim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın emirini allah yardımcın olsun

derbeder

Sibelcim onu bekledigin zamanlari dusun ve kendine teselli ver. Isin dogrusu cok kolay sezeryan diyorlar Turkiye' de.
Ama bosu bosuna sanci cekip genede sezeryan olacagina bastan olmak en mantiklisi. Hem muhim olan sag saglim oglusuna kavusman degil mi canim?
Rabbim hayirli dogumlar nasib etsin canim   :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

@@@gözde@@@

Allah kolay doğum nasip etsin sağlıklı sıhhatli paşanı kucağına alırsın inşAllah :amin:

dilengisk

amanıııın kavusuyoruz emir pasamıza az kalmıs annesi bende cok korkuodum ya sezeryan olursa yok sutum gelmez yok bilmem ne hepsi hikayeymiş hayatım 1 kasımda bi arkadasım sezeryanla dogum yaptı sakır sakır sutu de gelio ki inan benden daha cok agrı sızı da cekmedi ertesi gun ayaklandı ki o tam anesteziyle yaptırdı sezeryanını sen epiduralle emir pasanı da goreceksin oohh en rahatı

hadi bakalım artık guzel haberlerini beklioruz kuzucuk.,

ilk kucagına aldıgın an varya ah sibelim dunyanın en ozel anı herkese dua et olurmu cok opuyoruz sizi hayırlı kolay guzel dogumlar arkadasım

sevgiler

HASRET!M S@N@

evet sibelim özellikle be dua istiyorum adım canan ismimle söyle olur mu

Aytii

Alıntı yapılan: dilengisk - 20 Aralık , 2011, 11:16:25
amanıııın kavusuyoruz emir pasamıza az kalmıs annesi bende cok korkuodum ya sezeryan olursa yok sutum gelmez yok bilmem ne hepsi hikayeymiş hayatım 1 kasımda bi arkadasım sezeryanla dogum yaptı sakır sakır sutu de gelio ki inan benden daha cok agrı sızı da cekmedi ertesi gun ayaklandı ki o tam anesteziyle yaptırdı sezeryanını sen epiduralle emir pasanı da goreceksin oohh en rahatı

hadi bakalım artık guzel haberlerini beklioruz kuzucuk.,

ilk kucagına aldıgın an varya ah sibelim dunyanın en ozel anı herkese dua et olurmu cok opuyoruz sizi hayırlı kolay guzel dogumlar arkadasım

sevgiler

sezaryanla ilgisi yok sütün gelmesi yada adet olmanın bende sezaryan oldum sütüm oldu ilk aylar sonra azalmaya başladı oda yorgunluktan sanırım. sen nasılsın canım ya gözükmüyosun hiç. hamilelik nasıl gidiyo. oğluşunda kocaman olmuş maşallah  :nazar:

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Aralık , 2011, 11:18:22
evet sibelim özellikle be dua istiyorum adım canan ismimle söyle olur mu
BENDE İSTİYORUM SİBEL

Lă_Tăhzen!

Canım hiç üzülme bende sezeryanla oldum  10 tane daha dogursam yine sezeryanla olurum :)
Tamam normal dogum en dogalı ama olmayıncada olmuyor saglıkla olsunda emir dogum şekli hiçte önemli degil
perşembe gunu dogum yapacagın saati söylede o saatte yogunlastıralım duaları ogun benım sohbetım var ve bende olacak arkadaslarada söylerım hep bırlıkte yaparız dua senin için hayırlı dogumların olsun insallah bitanem hiç korkma endişelenme rabbim yardımcın olsun  :opucuk:

Balböceği

Kadere bak ya, hakan'la aralarinda 2 guncuk olacak..
hemde saat 5'de doguma girecek bende 5'de girdim bucukta ciktim  :k06:
yeni seneye safak sayacaz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Sibosum zaten dogum aninda bi duygusallik oluyor "diyorlar"  :)
dogumdan sonra kendini caki gibi hissediyorsun, insallah hemencecik sutunde gelir pasamiz emer bol bol  :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

NASIL YA SİBELİN SANCISIMI GELDİ BİLEN BİRİ YAZSIN ÇOK HEYECANLANDIM

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Aralık , 2011, 00:10:56
NASIL YA SİBELİN SANCISIMI GELDİ BİLEN BİRİ YAZSIN ÇOK HEYECANLANDIM
bende merak ettim sanırım sancıyla gitti ve sezeryana alındı  :dontknow: :dontknow:
şekerlik konusunu açmış paşaya kavuşmuş sibelimiz :hieyt: :hieyt:

Balböceği