இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Demet_dk

SİBELCİM MAŞALLAH BEBEĞİNE NE KADAR KALDI DOĞUMUN NE ZAMAN

ŞİMDİDEN HAYIRLI DOĞUMLAR SANA

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım maşallah kuzuma bak nasıl toparlandı son 1 hafta inşallah kolaylıkla geçer canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

tatlım çok sevindim bak 3 kilo olur demistik çok sükür toparlonmıs.doğuma kadar bir haftada yine alır zaten.
kuzu belki 3 250 doğar.ALLAH acil sifalar versin bitanem hemen iyilesirsin insallah.
kolaylıkla geçirirsin son haftanı.emirde girer insallah doğum yoluna :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Demet_dk - 13 Aralık , 2011, 00:24:31
SİBELCİM MAŞALLAH BEBEĞİNE NE KADAR KALDI DOĞUMUN NE ZAMAN

ŞİMDİDEN HAYIRLI DOĞUMLAR SANA
demetcım cok sagol canım  :opucuk:
doktorum daha var dedı haftaya tekrar gıdecem daha netlık kazanır sanırım 40.hafta dolacak gıbı  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Aralık , 2011, 00:46:41
canım maşallah kuzuma bak nasıl toparlandı son 1 hafta inşallah kolaylıkla geçer canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
evet canım herkes benı beslemek ıcın elınden gelenı yapıyor  :k06: bende alısık degılım boyle saglıklı beslenmeye  :ehi: bıran once eskı gunlerıme donmek ıstıyorum  :k06: hergun et yedım proteın agırlıklı beslenmelıymısım bakalım haftayada 200 gr aldımı yeterlı  :amin: bırde su grıp olmasa son donemlerımı dınlenerek gecırecektım  :cildir:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Aralık , 2011, 00:50:52
tatlım çok sevindim bak 3 kilo olur demistik çok sükür toparlonmıs.doğuma kadar bir haftada yine alır zaten.
kuzu belki 3 250 doğar.ALLAH acil sifalar versin bitanem hemen iyilesirsin insallah.
kolaylıkla geçirirsin son haftanı.emirde girer insallah doğum yoluna :amin: :amin:
sagol sumeyracım  :opucuk: evet demıstınız   alır dıye  :flowers: bır oncekı kontrolumde bebek hıc kılo almayıunca dr kızdı bana  :sad1: bende bır haftada toparladım çok sukur  :amin: gercı hıcde canım cekmıyor et balık vs. mecburı emırı dusununce yıyorum  :love9: hersey onun saglıgı ıcın yoksa kımse bana yedıremez  :k06: sen nasılsın canım uzun zamandır haberlesemıyoruz  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 13 Aralık , 2011, 10:35:24
sagol sumeyracım  :opucuk: evet demıstınız   alır dıye  :flowers: bır oncekı kontrolumde bebek hıc kılo almayıunca dr kızdı bana  :sad1: bende bır haftada toparladım çok sukur  :amin: gercı hıcde canım cekmıyor et balık vs. mecburı emırı dusununce yıyorum  :love9: hersey onun saglıgı ıcın yoksa kımse bana yedıremez  :k06: sen nasılsın canım uzun zamandır haberlesemıyoruz  :opucuk:
bebeğin için katlanıyorsun iste canım.simdiden annelik baslıyor iste.tek düsüncemiz bebeğimiz olacak o zaman.iyi olmus çok sükür canım.3 kilo gayet iyi zaten beklerse birazdaha yine alır.
iyiyim canım.iyiyim demek adet olmuş, :ehi: :ehi: ah uh püf öyle geçiyor.zorlanıyorum çok artık.şimdiden böyleyim.dün ilk defa çok korktum.gerçekten doğum sancısına benzer dayanılmaz kraMP sancı girdi nefes alamadım ve birden cayır cayır ateş fırladı basıma.direk anne! oldu sözüm.ellerim titredi.bu zamana kadar çektiğim sancılar bunun yanında hiiç birsey değilmiş dedim.o kadar korktum ve düsünemedim bir andoğum sancısını :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: 1 hafta sonrada erken doğum hapımı kesmemi söyledi doktor.37den sonra normal sayılıyor sen atlattın sayılır erken doğum riskini dedi.2 750 gr dı iste en son.
ALLAHIM KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN. :amin: :amin:
İNSALLAH KİMSE DUYMADAN DERLERYA KOLAY Bİ SEKİLDE BEBEĞİNİ SAĞLICAKLA ALIRSIN KUCAĞINA. :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

maşaallah sibelim nasılda toparlamış 1 haftadır emir  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah sana şifa versin hemen toparlanırsın inş.  :amin: :amin:
Allah yardımcın olsun kolaylıkla şu doğumuda atlatırsın inş.  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Cok sevindim canim ya, yarasin kuzuma bol bol et ye  :hungry:
muzzzz yeee  :hungry: muz deyince aklima hep duygu geliyor  :k06:
dogum isi allah'a kalmis her an ne olacagini doktorlar bile bilemez  ;)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah benim emirime toparlanmis  :nazar: :nazar: :nazar: bizim oglusta 49 cm dogdu ama oyle hizli uzayip kilo aliyolarki endiselenme cnm saglikla dogsun kilo boy bunlar olur zaten  :k06: :k06: :k06: hadi bakalim cok az kaldi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 13 Aralık , 2011, 11:20:25
sibel maşallah toparlanmıs emir paşa  :nazar:  :nazar:
hadi bakalım şimdide hayırlısıyla kolaylıkla gelsin annesinin kollarına  :k06:  :k06:

:amin: :amin: sagol mırayım  :opucuk: doktorum benı panık yaptı yoksa bu kadar ustune dusmezdım  :k06: buna ragmen bana gaz verıyor daha ıyı ıstıyorum haftaya dedı  :-\ bende elımden gelenı yapıyorum saglık olsun dıyorum son haftayıda bır atlatalım ınsallah  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Aralık , 2011, 11:34:22
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 13 Aralık , 2011, 10:35:24
bebeğin için katlanıyorsun iste canım.simdiden annelik baslıyor iste.tek düsüncemiz bebeğimiz olacak o zaman.iyi olmus çok sükür canım.3 kilo gayet iyi zaten beklerse birazdaha yine alır.
iyiyim canım.iyiyim demek adet olmuş, :ehi: :ehi: ah uh püf öyle geçiyor.zorlanıyorum çok artık.şimdiden böyleyim.dün ilk defa çok korktum.gerçekten doğum sancısına benzer dayanılmaz kraMP sancı girdi nefes alamadım ve birden cayır cayır ateş fırladı basıma.direk anne! oldu sözüm.ellerim titredi.bu zamana kadar çektiğim sancılar bunun yanında hiiç birsey değilmiş dedim.o kadar korktum ve düsünemedim bir andoğum sancısını :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: 1 hafta sonrada erken doğum hapımı kesmemi söyledi doktor.37den sonra normal sayılıyor sen atlattın sayılır erken doğum riskini dedi.2 750 gr dı iste en son.
ALLAHIM KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN. :amin: :amin:
İNSALLAH KİMSE DUYMADAN DERLERYA KOLAY Bİ SEKİLDE BEBEĞİNİ SAĞLICAKLA ALIRSIN KUCAĞINA. :amin:
canım benım olacak o kadar dıyoruz bırbırımızı tesellı etmekten baska caremız yok  :ehi: benım hep sancılı gectıgı için gercek dogum sancısını ayırt edebılırmıyım bılemıyorum  :icon_scratch: bızım bu bebekler nazlanarak geldıler ondan boyle hamılelıgımız zor gectı  :nazar: senınde dedıgın gıbı annelık basladı ayyy ne guzel duyguymus  :love9: ınsallah saglıkla gelır meleklerımız  :amin: benım annemde senın kı gıbı gozu ustumde  :love9: kızım cok cektın dogumun kolay olacak deyıp duruyor  :amin: oyle dayanacaksın hemen pes etmek yok dıyor bende anneme soruyorum 5 tane nasıl dogurdun hatta sondakı de ıkızdı  :k06: :nazar: allah kolaylık verıyor yoksa kımse doguramaz  :amin: bu arada muhammed furkanımızda toparlanmıs eskıye nazaran  :nazar: :nazar: ınsallah butun bebeklerımız vaktınde gelır  :amin: :amin:   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Aralık , 2011, 14:21:48
maşaallah sibelim nasılda toparlamış 1 haftadır emir  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah sana şifa versin hemen toparlanırsın inş.  :amin: :amin:
Allah yardımcın olsun kolaylıkla şu doğumuda atlatırsın inş.  :amin: :amin: :amin:
amın cananım sagol tatlım  :opucuk: bugun cok kotuydum bıraz dınlenıp sıcak banyo yapacam belkı ıyı gelır bogazım cıgerlerım acıyor  :'( oglum gelmeden toparlanmalıyım  :amin: cananım cok sukur toparlandı demek kı yıyınce kılo aldı ben bıraz ıstahsızdım meyve yıyordum hep oda bebege yaramıyordu  :k06: sımdılık ıyı cok sukur  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Aralık , 2011, 16:17:48
Cok sevindim canim ya, yarasin kuzuma bol bol et ye  :hungry:
muzzzz yeee  :hungry: muz deyince aklima hep duygu geliyor  :k06:
dogum isi allah'a kalmis her an ne olacagini doktorlar bile bilemez  ;)

sagol edosum  :opucuk: bende sevındım ama dr memnun edemıyorum nedense  :k06: haftaya kadar bıraz daha ıstıyormuş  :k06: muz da yıyorum ama bana en cok et yardı sanırım yoksa muzu hergun ıkı tane tuketıyorum  ::)
bakalım canım dogum ne zamana bana gore var gıbı hıc belırtı yok 10 gun kadar var sankı hakanın dogum gunu gıbı gelıyor  :love9: :opucuk: :icon_scratch:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 13 Aralık , 2011, 17:29:47
masallah benim emirime toparlanmis  :nazar: :nazar: :nazar: bizim oglusta 49 cm dogdu ama oyle hizli uzayip kilo aliyolarki endiselenme cnm saglikla dogsun kilo boy bunlar olur zaten  :k06: :k06: :k06: hadi bakalim cok az kaldi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
sagol aynurum  :opucuk: işe yaradı baskılar  :k06: herkes agzıma tıkıştırıyor bıseyler  :sad1: bıraz daha sabır dıyorum  :amin: boyuda kılosuda ınan kı sorun degıldı dr dedı boyle olursan bebek çok kucuk olur bu sefer bakmakda zorlanırsın  :'( bende onun ıcın endıselendım yoksa problem degıl yeterkı saglıklı olsun  :amin:
az kaldı heyecan tavan yaptı  :-ooo