இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

Maşallah 30. haftaya  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
şurda ne kaldı zaten girmiyorum ama şafak sayıyorum haaa  :laughing7:
hayırlı olsun tosunumun odasııııııııı  :muzz: :muzz: :muzz: içinde görmekte nasip olsun inşallahh  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Ekim , 2011, 20:48:28
Maşallah 30. haftaya  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
şurda ne kaldı zaten girmiyorum ama şafak sayıyorum haaa  :laughing7:
hayırlı olsun tosunumun odasııııııııı  :muzz: :muzz: :muzz: içinde görmekte nasip olsun inşallahh  :amin:

canım benım sagolasın edoşum  :opucuk: :love9:
zamn kısaldıkça heyecan artıyor bende edacım :icon_pale: ::) herkes soruyor dogum ne zamana galıba dogumda cok kalabalık olacak hastane  :k06: sabırsızlıkla beklıyorum emırımı teyzesı  :love9: :love9: sen nasılsın  tosun dıs cıkarıyormus hayırlı dışlerı olsun  :nazar: :nazar:   

suzannn

maşallah bu günleride gördük allah kucağına aldığın günleride göstersin inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Ekim , 2011, 10:40:40
maşallah bu günleride gördük allah kucağına aldığın günleride göstersin inşallah
suzancım çok tesekkur ederım canım  :opucuk: :flowers: allah sanada nasıp etsın  :amin: burda guzel haberlerını alalım bızlerde sevınelım ınsallah  :amin: :amin: :amin: :hieyt: :hello2:

KasrıCinan

AYY SİBELİM MASALLAH.HAKKATEN 30.HAFTANIZA GELDİNİZ.İNANAMIYORUM BAZEN.NE ÇABUK BÜYÜMÜŞ.DAHA DÜN GİBİ GELİYOR SANKİ. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:31E GİRDİNİZ DEGİLMİ SİMDİ.HEMENCECİK GEÇSİN ZAMANINDA SAĞLICAKLA GELSİN PASAMIZ.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 12:54:24
AYY SİBELİM MASALLAH.HAKKATEN 30.HAFTANIZA GELDİNİZ.İNANAMIYORUM BAZEN.NE ÇABUK BÜYÜMÜŞ.DAHA DÜN GİBİ GELİYOR SANKİ. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:31E GİRDİNİZ DEGİLMİ SİMDİ.HEMENCECİK GEÇSİN ZAMANINDA SAĞLICAKLA GELSİN PASAMIZ.
sagol sumeyracım  :opucuk: :love9: gerıye sayım basladıkça hem heyecan hemde duygusallıgım fazlalastı  :y25: sebepsız yere hıckıra hıckıra aglıyorum  :y25: sonrada bebegımı uzdum mu dıye dusunuyorum offf ne zormus yaaa dengemde sastı  :cildir: arkamdan gelıyorsunuz sızlerınde az kaldı hadı hayırlısı olsun ınsallah  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ekim , 2011, 20:14:01
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Ekim , 2011, 21:23:35
siboşum seni rüyamda gördüm gerçek gibiydi
bizim annemlerin evine gelmişsin ama mahallenin orda dışardayız nasıl sarıldık gerçek gibiydi
maşallah haftana baktım inanamadım30. haftadasın zaman nasılda geçmiş az kaldı yılların hasreti bitecek canım inşallah
canım benım  :opucuk: :love9:
rabbım hayırlara getırsın ınsallah  :amin:
bırbırımıze kanımız o kadar  ısındıkı gormeden bıle sevdık sagol yakışıklı yıgenımın annesı  :opucuk:
allah kısmet ederse bır gun neden olmasın konyaya sızın olara gelırım bulusuruz  :hello2: :amin:
gulum gercekten son haftalar bıraz daha hızlı gectı  :hello2: herkes derdıde ınanmazdım  ::) gerıye donup baktıgımda bayagı yol katetmışız çok sukur  :amin: allah herkesın yardımcısı olsun  :amin:
teyzesı yıgdenıne cıcışler aldım odasının sıparışını verdım  :hieyt: :hieyt:
çok zevklı ama mobılyalar 45 gunden once gelmıyormuş  :'( bırde havalandırması var tabı ınsallah yetısır kuzuma  :amin:
sen nasılsın tontık nasıl sımdı ıyıcene ballanmıştır yıne  :nazar: :opucuk:

ay canım arkadaşım benim,dünyanın en güzel alışverişi ve telaşı çok şükür sende yaşıyorsun bu günleri
dualarımız kabul olduda gördük çok şükür
inşallah rabbim isteyince kavuşturur inşallah bizi........
tontiğim hiç durmuyor teyzesi kıpır kıpır,seninki içerde benimki dışarda oynuyor
emekliyor,şarkılar söylüyor,kahvaltıya başladık hımm hım diyerek yiyor
çok tatlı her heli maşallah canım
seninde 2 ayın kaldı inşallah çabucak ve kolayca geçsinde biriciğimiz gelsin sağ salim

suzannn

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 12:31:20
suzancım çok tesekkur ederım canım  :opucuk: :flowers: allah sanada nasıp etsın  :amin: burda guzel haberlerını alalım bızlerde sevınelım ınsallah  :amin: :amin: :amin: :hieyt: :hello2:
AMİN CANIM SİZLERİN DUASI KABUL OLUR İNŞALLAH

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ekim , 2011, 13:16:28
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ekim , 2011, 20:14:01
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Ekim , 2011, 21:23:35
siboşum seni rüyamda gördüm gerçek gibiydi
bizim annemlerin evine gelmişsin ama mahallenin orda dışardayız nasıl sarıldık gerçek gibiydi
maşallah haftana baktım inanamadım30. haftadasın zaman nasılda geçmiş az kaldı yılların hasreti bitecek canım inşallah
canım benım  :opucuk: :love9:
rabbım hayırlara getırsın ınsallah  :amin:
bırbırımıze kanımız o kadar  ısındıkı gormeden bıle sevdık sagol yakışıklı yıgenımın annesı  :opucuk:
allah kısmet ederse bır gun neden olmasın konyaya sızın olara gelırım bulusuruz  :hello2: :amin:
gulum gercekten son haftalar bıraz daha hızlı gectı  :hello2: herkes derdıde ınanmazdım  ::) gerıye donup baktıgımda bayagı yol katetmışız çok sukur  :amin: allah herkesın yardımcısı olsun  :amin:
teyzesı yıgdenıne cıcışler aldım odasının sıparışını verdım  :hieyt: :hieyt:
çok zevklı ama mobılyalar 45 gunden once gelmıyormuş  :'( bırde havalandırması var tabı ınsallah yetısır kuzuma  :amin:
sen nasılsın tontık nasıl sımdı ıyıcene ballanmıştır yıne  :nazar: :opucuk:

ay canım arkadaşım benim,dünyanın en güzel alışverişi ve telaşı çok şükür sende yaşıyorsun bu günleri
dualarımız kabul olduda gördük çok şükür
inşallah rabbim isteyince kavuşturur inşallah bizi........
tontiğim hiç durmuyor teyzesi kıpır kıpır,seninki içerde benimki dışarda oynuyor
emekliyor,şarkılar söylüyor,kahvaltıya başladık hımm hım diyerek yiyor
çok tatlı her heli maşallah canım
seninde 2 ayın kaldı inşallah çabucak ve kolayca geçsinde biriciğimiz gelsin sağ salim

allah razıolsun gulum  :amin: :opucuk:
oyyy oyyyy teyzesı kurban olsun onu yaradana ne tatlı masallah  :nazar: gozumde canlandırdım da dudaklarım oynamaya basladı yanımda olsa soyle doya doya opsem koklasam tontıgımı  :opucuk: :opucuk: arkadasının gelmesıne 2 ay belkı 1.5 ay var kısa bır zaman kaldı emiırde alperen gıbı kıpır kıpır  :nazar: bırde ustune duygusallıgım var ne olacak benım halım şimdıde goz yasları dokuyorum elımde olmadan kavusma anımızı dusunemıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
allah bu guzel duyguyu herkese nasıp etsın ınsallah  :amin:
çok opuyorum tontıgımı ve senı  :opucuk: :opucuk: :opucuk: allaha emanet olun  :amin:

Lă_Tăhzen!

MASALLAH CANIM 30.HAFTAYA GELDINIZ DEMEKK O SON 10 HAFTADA  ERKENDEN CIKIP GELEMZSE COK CABUK GECECK BI BAKMISIZ BURDA KONU ACILMISS SIBEL BEBEGINI KUCAGINA ALDII AYY YAZARKENN BILE TUYLERIM DIKEN DIKEN OLDUU  :love7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Ekim , 2011, 21:24:49
MASALLAH CANIM 30.HAFTAYA GELDINIZ DEMEKK O SON 10 HAFTADA  ERKENDEN CIKIP GELEMZSE COK CABUK GECECK BI BAKMISIZ BURDA KONU ACILMISS SIBEL BEBEGINI KUCAGINA ALDII AYY YAZARKENN BILE TUYLERIM DIKEN DIKEN OLDUU  :love7:
allah razı olsun canım  :amin: :love9: hayalı bıle ne guzel  :love9: ayyy benım gozler yıne sulandı dayanamıyorum melegımı dusununce  :crybaby2: hormonlarım arada boyle yokluyor işte  :k06: ınsallah emirde aselım gıbı ballı olur   :amin: şimdıden çok şanslıu masallah teyzesı ınsallah hep boyle şansı bol bahtı acık onune cıkan yollar hep aydıınlık olur  :amin: butun çocuklarımızın da tabı  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Ekim , 2011, 14:23:44
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Ekim , 2011, 12:31:20
AMİN CANIM SİZLERİN DUASI KABUL OLUR İNŞALLAH
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dilengisk

cnm sibelcimmmmm  ne de cabuk gecmiş zaman ne kadar da az kalmıs yavruna kavusmana kucagına ilk aldıgın an oylw muhtesem hissedeceksin ki mideni cektigin sancıları hormaonların oyunlarını herseyi iyiki yasamısım diceksin rabbimin izniyle :amin:

odasını yerleştirdiginde zevkten aglayacaksın camasırlarını yıkayıp utulerken kalbin yerinden cıkacak gibi hissedeceksin hastaneye giderken araba degil de ucak olsa keske diceksin ve dogumu beklerken saniyeler saat gibi gelecek ama o dogum anı varya işte allahın buyuklugunu hayatın mucizesini anlayacak oglunu kollarına verdiklerinde ahh işte o an... onları da senin dogum hikayende senden duyalım inşallaaahhh

kolay guzel agrısız bi dogum gercekleştirmeni dilerim

rabbim herkese hayırlısıyla nasip eder inşallahhh :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

dilekcım cok tesekkur ederım canım  :opucuk: :love9:  ne kadarda guzel anlatmışsın canım   :love9:    :opucuk:  hıc dayanamıyorum  :y25: bugunlerı gordugume yasadıklarıma hersey bır mucıze gıbı nasılda gecmıs zaman ....hıc gecmeyecek sanırdım oyle seyler yasadım kı rabbınme hep sukerttım  :amin:  o ıyı olsun ben dayanacam agrılarıma dıye  :amin: şimdde odasını hazırlıyorum  :muzz: esyalarını alıyorum  :hello2:  eksık bıseyı kalmasın ıstıyorum  :love9: bır yandanda duygulanıp aglıyorum esyalrını gordukçe   :y25: daha sımdıden boyleyse dılekcım dedıgın gıbı kollarıma verdıklerı halımı dusunemıyorum  :crybaby2: ona sarılıp saatlerce aglamak ısterım  :y25: ınsallah canım bır gun bende burdan dogum hıkayemı paylaşırım :amin: rabbım sanada kolaylık versın yavrularını buyuturken  :amin:
guzel dıleklerın için cok sagollll  :opucuk: :love9: :flowers: 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayyy yarın 32.haftaya giriyorsun maşallah çok şükür gülüm