இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

demek yegenimin kipiryilarini hissediyorsun artik masallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dur bakim daha tekme atacak annesi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 03 Temmuz , 2011, 23:54:51
demek yegenimin kipiryilarini hissediyorsun artik masallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dur bakim daha tekme atacak annesi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
evet aynur teyzesı kıpırtılar başladı  :nazar: :hieyt: ınsallah tekmelerını hıssedersem heyecandan ne yaparım acaba  ::) ayyy  çok guzel duygular bunlar  :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 23:56:36
evet aynur teyzesı kıpırtılar başladı  :nazar: :hieyt: ınsallah tekmelerını hıssedersem heyecandan ne yaparım acaba  ::) ayyy  çok guzel duygular bunlar  :love9: :love9:
hadi insallah ben yatamiyorum artik tekmeleri acitiyor oglusumun :nazar:
buarada imzana azcik oglus resmi koy kiz ayip oluyor  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 03 Temmuz , 2011, 23:58:03
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ayyyy aynur allah senı guldursun emiii  :opucuk:
kız ne yapayım elımde resım yok şoyle yakışıklı erkek bebk resmı bulamadım kı koyayım  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 23:59:50
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ayyyy aynur allah senı guldursun emiii  :opucuk:
kız ne yapayım elımde resım yok şoyle yakışıklı erkek bebk resmı bulamadım kı koyayım  :ehi:

bari bir ticker yapim sevabima  :ehi: ne yazmami istersin  ;)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 04 Temmuz , 2011, 00:01:26
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 23:59:50

bari bir ticker yapim sevabima  :ehi: ne yazmami istersin  ;)
:ehi: :toothy10: uuzn zamndır yapmıyordun tıcker hadı yap bakalım  sen ne ıstıyorsan yaz kabulumdur  :opucuk: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

uvvvvv cok tatli oglan resimdeki  :nazar: cocugu zorla renkli gozlu yapcan ha uyanik  :ehi: :ehi: tickeri bakiyom satin neydi cnm unutmusum ya  :suclu:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 04 Temmuz , 2011, 00:11:22
uvvvvv cok tatli oglan resimdeki  :nazar: cocugu zorla renkli gozlu yapcan ha uyanik  :ehi: :ehi: tickeri bakiyom satin neydi cnm unutmusum ya  :suclu:
:ehi: :ehi: :ehi: kız sadece kendım için degıl sızler içinde koyuyorum resmı hepınızın gonlu gozu acılsın  :ehi: babsı renklı boyleymış çocukken gozlerı sonradn daha koyulaşmış belkı çekerse babaya boyle olabılır  :amin: :k06:s
atım 14 sanırım  :k06:

miray

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 22:33:23
MERHABA GUZEL YUZLUM NUR YUZLUM MELEGIM  :opucuk: :love9:
AZ ONCE SOL TARAFIMDA BIR HAREKETLENME HISSETTIM  :hieyt: SEYIRME ŞEKLINDE  :hieyt: ELİMI KARNIMA KOYDUM HAREKT ETTIGIN SOL TARAFIMA SONRADA SENIN İÇİN DUA ETTIM SALAVAT GETIRDIM INSALLAH ÇOK IYI EVLAT OLURSUN AY YUZLUM  :amin: SAGLIKLI VE DE ÇOK MUTLU OLURSUN YAŞAMIN BOYUNCA INSALLAH  :amin: ÇOK HEYECANLANDIM HEMEN BABANI YANIMA ÇAGIRDIM ONUNDA HISSETMESINI ISTEDIM AMA BABACIGIN ANLAMADI BILE  :k06: SADECE OKSADI VE DE OPTU  :opucuk: :love9: SENI YARAMAZ HAREKET ETMEYEDE BASLADIN  :nazar: ALLAHA  EMANET OL BAL OGLUM CAN OGLUM BENIM :love9: :love9:  CANIMDA KANIMDA DORT BIR YANIMDA SEN VARSIN HASRETLE KAVUŞAGIMIZ GUNU BEKLIYORUM  :opucuk: :amin: SENI ÇOK SEVIYORUM GUZEL GOZLUM BENIM  :opucuk:  :love9:
:y25:  :y25:   :y25:
sibelim çok dugulandım
ne güzel meleğinin daha ne hareketlerini minik tekmelerini hissstceksin
allahın izniyle inşallah  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
ayrıca ismide cok güzel minik paşanın
rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inş gülüm  :k06:

Balböceği

Kurban olmusam onu yaradana  :nazar: :nazar: :nazar:

gercektende erkekler erken kimildiyorlar  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yemisim onu ben yemisim dotunden isirmisam  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Cok sukur Allah'a  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 22:59:13
Alıntı yapılan: aydinays - 03 Temmuz , 2011, 22:51:34
AZ ONCE SOL TARAFIMDA BIR HAREKETLENME HISSETTIM  :hieyt: SEYIRME ŞEKLINDE  :hieyt: ELİMI KARNIMA KOYDUM HAREKT ETTIGIN SOL TARAFIMA SONRADA SENIN İÇİN DUA ETTIM SALAVAT GETIRDIM INSALLAH ÇOK IYI EVLAT OLURSUN AY YUZLUM  :amin: SAGLIKLI VE DE ÇOK MUTLU OLURSUN YAŞAMIN BOYUNCA INSALLAH  :amin: ÇOK HEYECANLANDIM HEMEN BABANI YANIMA ÇAGIRDIM ONUNDA HISSETMESINI ISTEDIM AMA BABACIGIN ANLAMADI BILE  :k06: SADECE OKSADI VE DE OPTU  :opucuk: :love9: SENI YARAMAZ HAREKET ETMEYEDE BASLADIN  :nazar: ALLAHA  EMANET OL BAL OGLUM CAN OGLUM BENIM :love9: :love9:  CANIMDA KANIMDA DORT BIR YANIMDA SEN VARSIN HASRETLE KAVUŞAGIMIZ GUNU BEKLIYORUM  :opucuk: :amin: SENI ÇOK SEVIYORUM GUZEL GOZLUM BENIM  :opucuk:  :love9:

MAŞALLAH SUPHANALLAH.  :nazar: :nazar: :nazar:BENİMDE OĞLUM İLK BU HAFTALARDA HAREKETLENMİŞTİ. AMA MALESEF BABALARIN HİSSETMESİ BİRAZ DAHA GEÇ OLUYOR. BUNDAN SONRASI DAHA ÇABUK GEÇİYOR. GÜNLER SU GİBİ GEÇECECEK VE EVLATLARIMIZA KAVUŞACAĞIZ. :amin: :amin: :amin: :amin:
ÇOK TESEKKUR EDERIM  CANIM :opucuk: BAK HEYECANLANDIM ŞİMDI AYYY GUNLERIM ÇABUK GECECEK  OLEYYY  :hieyt: UZANDIGIMDA DAHA NET HISSETTIM SOL TARAFIMDAN TEYZESI HALA SEYIRIYOR  :nazar:

TEYZESİ YESİN O MİNİCİK AYACIKLARINI. BUNDAN SONRA HIZLA KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLAYACAK. AY HEYCANLAN SİBEL O KADAR GÜZEL OLUYOR Kİ ZAMAN GEÇTİKÇE. KIPIRTILARI DAHA BELİRGİNLEŞİNCE :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ŞİMDİ BENİM HEYECANIM HAREKETLERİNİN DIŞARIDAN GÖRÜNMEYE BAŞLAMASI. HAMİLELİĞİN HER DÖNEMİ GÜZEL HEP BİR ŞEYLERİN HEYCANI VAR.  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 04 Temmuz , 2011, 08:42:08
:y25:  :y25:   :y25:
sibelim çok dugulandım
ne güzel meleğinin daha ne hareketlerini minik tekmelerini hissstceksin
allahın izniyle inşallah  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
ayrıca ismide cok güzel minik paşanın
rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inş gülüm  :k06:

canım benımmm mıroşum  :love9: :love9:
ahhh canım bu melegı çok bekledım bılıyorsun her hali hareketı benı nasıl mutlu edıyor anlatamam  :love9: :love9:
her sabah uyandıgımda acaba ruyamı dıyorum bu yasadıklarım gercek oldugunu anlayınca şukredıyorum rabbıme  :amin:
tesekkur ederım mırayım son anda degısıklık olmazsa emır olaacak  :love9:
allah yavrularını bagışlasın o cımcımelerı çok opuyorum  :opucuk: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Temmuz , 2011, 16:06:17

gercektende erkekler erken kimildiyorlar  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yemisim onu ben yemisim dotunden isirmisam  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

çok sagol eda teyzem  :opucuk: :love9: bende hakan abımı çok opuyorum  :opucuk: senınde ellerınden opuyorum  :opucuk:
edoşum gecelerı sankı daha hareketlı ne zaman uzansam karnımda dalgalanma oluyor seyırme şeklınde  :k06: yoksa oda anası gıbı gececımı  :ehi: 15 temmuzu beklıyorum son halını çok merak edıyorum  :k06:  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Temmuz , 2011, 18:20:27
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 22:59:13
Alıntı yapılan: aydinays - 03 Temmuz , 2011, 22:51:34

MAŞALLAH SUPHANALLAH.  :nazar: :nazar: :nazar:BENİMDE OĞLUM İLK BU HAFTALARDA HAREKETLENMİŞTİ. AMA MALESEF BABALARIN HİSSETMESİ BİRAZ DAHA GEÇ OLUYOR. BUNDAN SONRASI DAHA ÇABUK GEÇİYOR. GÜNLER SU GİBİ GEÇECECEK VE EVLATLARIMIZA KAVUŞACAĞIZ. :amin: :amin: :amin: :amin:
ÇOK TESEKKUR EDERIM  CANIM :opucuk: BAK HEYECANLANDIM ŞİMDI AYYY GUNLERIM ÇABUK GECECEK  OLEYYY  :hieyt: UZANDIGIMDA DAHA NET HISSETTIM SOL TARAFIMDAN TEYZESI HALA SEYIRIYOR  :nazar:

TEYZESİ YESİN O MİNİCİK AYACIKLARINI. BUNDAN SONRA HIZLA KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLAYACAK. AY HEYCANLAN SİBEL O KADAR GÜZEL OLUYOR Kİ ZAMAN GEÇTİKÇE. KIPIRTILARI DAHA BELİRGİNLEŞİNCE :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ŞİMDİ BENİM HEYECANIM HAREKETLERİNİN DIŞARIDAN GÖRÜNMEYE BAŞLAMASI. HAMİLELİĞİN HER DÖNEMİ GÜZEL HEP BİR ŞEYLERİN HEYCANI VAR.  :love9: :love9: :love9: :love9:
tesekkur ederız teyzesı  :opucuk: :love9: oda ellerınden opuyormuş  :opucuk: canım ben eskıden çok korkardım içinde bır can var kıpırtıları hareketlerı olursa ya korkarsam ne yaparım dıye  :k06: şimdı oylemı merakla her anın tadını çıkarıyorum yeterkı ıyı olsun  :amin: dışarıdan gorunmesıde sabırsızla beklıyorum bende annemın karnındayken çok hareketlıymışım ellerım kollarım dırseklerımı gorurmıuş annem  :-ooo bakalım bu yaramaz neler yapacak  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 05 Temmuz , 2011, 10:07:24
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Temmuz , 2011, 16:06:17

çok sagol eda teyzem  :opucuk: :love9: bende hakan abımı çok opuyorum  :opucuk: senınde ellerınden opuyorum  :opucuk:
edoşum gecelerı sankı daha hareketlı ne zaman uzansam karnımda dalgalanma oluyor seyırme şeklınde  :k06: yoksa oda anası gıbı gececımı  :ehi: 15 temmuzu beklıyorum son halını çok merak edıyorum  :k06:  ::)

10 gun kaldi  :occasion5: bak simdi hatirladim daha 16. haftaya girmeden karnimi icine cekerdim oynasma varmi diye  :ehi: :ehi: :ehi: