Bende Hamileyim:):)

Başlatan AYŞENAZ2302, 20 Haziran , 2011, 14:59:10

« önceki - sonraki »

suzannn

ALLAH KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: AYŞENAZ2302 - 20 Haziran , 2011, 14:59:10
işimden dolayı siteye çok girip yazışamıyorum. ama belki tanıyanlar vardır. bugün test yaptım ve pozitifti şuan tatilde annemlerdeyim. çok mutluyum. geçen sene bi düşüğüm olmuştu. bu senede adet tarihimden birgün önce k. rengi çok aza akıntım oldu. ve o günden sonra gelmedi bayağı şüphelendim. çok şükür hem eşim öğretmen oldu hemde arkasından bebek sürprizi bakalım rabbim olmayanlarada versin. en kısa zamanda.  :hieyt:
hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

cano_m

:nazar:  :nazar:  :nazar: ayşenazcım canım sende sıkıntı yapmaa ne olur bebişlere zarar vereceğiz düşünmekten. umarım herşey yolunda gider ve hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişleri kucaklarımıza alırızz.
büşra tatlımm tamam canım söz vermedim ben sende söz vermediysen dünür oluruz cinsiyetler belli olana kadar. ondan sonra bakarız artık cinsiyetler aynı olursa (sağlıklı olsunda bebişler  :amin: ) kanka olarak devam ederler  :k06:  :k06:  :k06:  :ehi:

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 21 Haziran , 2011, 19:43:33
:nazar:  :nazar:  :nazar: ayşenazcım canım sende sıkıntı yapmaa ne olur bebişlere zarar vereceğiz düşünmekten. umarım herşey yolunda gider ve hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişleri kucaklarımıza alırızz.
büşra tatlımm tamam canım söz vermedim ben sende söz vermediysen dünür oluruz cinsiyetler belli olana kadar. ondan sonra bakarız artık cinsiyetler aynı olursa (sağlıklı olsunda bebişler  :amin: ) kanka olarak devam ederler  :k06:  :k06:  :k06:  :ehi:
tamam canacım bende kimseye söz vermedim canm :icon_thumright: :occasion5: :occasion5:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))