28 Mart , 2024, 13:03:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Köpek sünneti

Başlatan ferruh1234, 15 Mart , 2013, 11:52:20

« önceki - sonraki »

ferruh1234

Bir kaç kişiden köpeklerin 10 aylıkken sünnet edildiğini duydum.Hiç bi yerde öyle bir bilgi görmedim duymadımda.Kaç tane erkek köpek besledim hiç sünnet ettirmedim.Böyle birşey varmı yokmu ? varsa gerekli mi ?

asya81

:-ooo :-ooo
Kopek sunnetinin kimsenin ilgi alanina girecegini sanmam
Burasi kadin platformu

Balböceği

asya81

Bu sunnetle alip veremediginiz nedir varsa yoksa sunnet :k06

ferruh1234

Ya köpeklerdekinin adına sünnet dememek lazım zaten ama gerektiginde bi operasyon yapıyorlarmıs.O da şöyle oluyormus insanlardaki nedenle aynı hemen hemen aslında.Köpek çişini yaptıgı zaman uç kısımda bir miktar kalıyormus o da enfeksiyon kapmasına neden oluyormus.Bu gibi durumlardada ucundan accık kırpıyorlarmıs =)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yine ferruhh yine sünnet konusu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: cocuklarin sünneti bitti kadinlarinda bitti simdi köpeklerde sira  :ehi: :ehi: :ehi: hadi  hayirlisi
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 15 Mart , 2013, 12:55:20
yine ferruhh yine sünnet konusu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: cocuklarin sünneti bitti kadinlarinda bitti simdi köpeklerde sira  :ehi: :ehi: :ehi: hadi  hayirlisi
:ehi: :ehi: :ehi:

tartışma konuları aynı

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olur mu hiç  :toothy10:

ferruh beyi başka konu ile buralarda görmek mümkün mü.  :ehi:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Ayy migdem bulandi ya :igrenc:  öyle seymi olurmus  tövbe tövbe...  arkadas sacma sapan konulari baska sayfalardan kopyalayip gelip buraya yabistiriyor heralde

laracroftt

tovbe tovbee :igrenc:
Hepsı bıttı kopegın seyıne mı taktın sımdı :caca:
kafan baska seye calısmıyor galıba  :cussing: