08 Mayıs , 2024, 11:16:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Binlerce Kadinin Ruyasini Süsleyen Erkek

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 19 Haziran , 2011, 02:26:01

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

19 Haziran , 2011, 02:26:01 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2011, 11:35:01 g10ca
2006'da bir kadının 'her gece rüyama giriyor' diyerek robot resmini yaptırıp psikiyatristinin masasında bıraktığı yüzü gören başka bir hasta da bu adamı sıkça rüyasında gördüğünü söyledi.
Doktor, çizimi diğer psikiyatrist arkadaşlarına gönderirken gelen tepkiler aynı oldu. Adına 'thisman.org' adlı internet sitesi kurulan adamı 50 ülkeden 2 bin kadın rüyasında gördüğünü açıkladı. Kimi onun bir fenomen olduğunu düşünürken kimilerine göre medyum.
Bu adamı rüyyalarında gören kadınların çoğu hemen hemen aynı kelimelerle onu tanımlıyorlar rüyalarından garip bir şekilde huzurlu ve mutlu uyandıklarını belirtiyorlar...

işte o resim de buu

kaynak :milliyet

Allahim cok yakisikli ben niye goremiyoum  :y25: :y25: :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aynur  :toothy10: bence bir hayir var görmemende  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kıçı açık kalıyo karıların sonra bunu görüyorlar
yoksa olsa olsa kabus olur bu :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Shadowqueen

Şaka gibi yaaa   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman eksik kalsın girmesin bizim rüyalarımıza

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

bebişim616161

kadınlar rüyalarından uyandıklarında huzur ve mutlulukla uyanıyorlarmıs allah bilir ne edeiyor kadınlara :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

SANIRIM İĞRENÇ KELİMESİ YETMEYECEK :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Balböceği

ertl

Aytii

bence o kadinlar hayatlarinda hiç evlenmemis olan hatunlar  :suclu:

ponçik

:-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo anaaaaam rüyama girecek , nereden  de baktım yaaa  :-ooo

♥ღвüşяαღ♥

ponçik