28 Nisan , 2024, 19:06:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ....

Başlatan nuhcan, 14 Haziran , 2011, 15:26:33

« önceki - sonraki »

nuhcan

NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

ayysnn

CANIM GEÇMİŞ OLSUN BNİM EŞİMDE VARİKOSEL AMLİYATI OLDU.AMELİYATTAN 3 AY SONRADA BN ÇOK ŞÜKÜR HAMİLE KALDIM
EŞİMİN SPERLERİMDEE %0 HAREKET VARDI.3 AY SONRAKİ KONTROLUNDE %30 DÜZELME OLDU.
BOL KEÇİBOYNUZU TAKVİYESİ YAPTIK BİZDE İŞE YARADI ÇOK ŞÜKÜR.
BU KONUYLA JİNEKOLOGLARIN HİÇ BİR ALAKASI YOK CANIM DİREK ÜROLOJİYE GİTMENİZ GEREKİO.EŞİN DÜZELDİKTEN SONRA KADINDA TEDAVİYE BAŞLANIO..
UMARIM Bİ AN ÖNCE BEBEĞİNİZE KAVUŞURSUNUZ  :amin:

KONYALI

cnm o kadarını bılmıyorum, ama amelıyat oldugunu bılıyorum..erkektı cunku sorma ımkanım yoktu :k06: :k06:

nuhcan

Alıntı yapılan: ayysnn - 14 Haziran , 2011, 19:10:05
CANIM GEÇMİŞ OLSUN BNİM EŞİMDE VARİKOSEL AMLİYATI OLDU.AMELİYATTAN 3 AY SONRADA BN ÇOK ŞÜKÜR HAMİLE KALDIM
BU KONUYLA JİNEKOLOGLARIN HİÇ BİR ALAKASI YOK CANIM DİREK ÜROLOJİYE GİTMENİZ GEREKİO.EŞİN DÜZELDİKTEN SONRA KADINDA TEDAVİYE BAŞLANIO..
çok tşk ederim işallah ben de meleğime kavuşurum. canım senin eşinne ne dediler tıkanıklık mı?

nuhcan

Alıntı yapılan: KONYALI - 14 Haziran , 2011, 19:11:49
cnm o kadarını bılmıyorum, ama amelıyat oldugunu bılıyorum..erkektı cunku sorma ımkanım yoktu :k06: :k06:
ilahi konyalı :k06: :k06: bu düşünceli halimde güldürdün beni  :flowers:

ayysnn

Alıntı yapılan: nuhcan - 14 Haziran , 2011, 19:14:53
Alıntı yapılan: ayysnn - 14 Haziran , 2011, 19:10:05
çok tşk ederim işallah ben de meleğime kavuşurum. canım senin eşinne ne dediler tıkanıklık mı?
VARİS VARMIŞ CANIM

KONYALI

Alıntı yapılan: nuhcan - 14 Haziran , 2011, 19:16:12
Alıntı yapılan: KONYALI - 14 Haziran , 2011, 19:11:49
ilahi konyalı :k06: :k06: bu düşünceli halimde güldürdün beni  :flowers:[/

hep gül şekerim,düşünceli olma..allahın izniyle sizinde bebişiniz gelecek....

nuhcan

aysun ben önce kendi kntrolüme  gittim.bana miyom var dediler.sonra eşimden sperm tahlili istediler.orda hiç sperm yok yazıyodu sonra bizi tüp bebeğe gönderdiler. tüp bebek denedik tutmadı. sonra bi süre ara verelim dedik çünkü herşey üst üste gelmşti. sonra da bu tedavinin olduğunu öğrendik. şimdi 6 ay bekledik bu tedaviyi biraz araştırdım. bakalım amaliyat nasıl geçecek.sonuç nasıl olucak.....

işallah sonuç güzel olur. :amin: :amin:

sen keçibuynuzu kürüne amaliyattan sonra mı başladın.

nuhcan

ツgöçmen_54 ツ

canım eşinin durumuyla kadın doğum uzmanının hiç bir alakası yok..mutlaka doğru bir doktor tercihiyle sorununuz düzelecektir..
azosperm zor bi hastalık bu konuda türkiyede uzman olan 2 doktor var..
1..prof.dr.kaan aydos (ankarada)
2.prof.dr.emre bakırcıoğlu(istanbul)
mutlaka 2 doktordan birisini tercih et..rabbim yar ve yardımcınız olsun :amin: :amin:

nuhcan

17 Haziran , 2011, 20:20:21 #25 Son düzenlenme: 20 Haziran , 2011, 11:17:17 nuhcan
göçmenccim tavsiyelerin için çok teşekkür ederim...
işallah bizim de bi hayırlısı ile hayırlı bi evladımız olur... :amin: :amin: :amin

duygucuk

nuhcan sıkıntılanma benim eşimde sperm var ama hareketlilik sıfır ameliyat oldu.. çok basit bir operasyon... ameliyattan 1 hafta sonra bende keçiboynuzu kürüne başladım.sende ameliyattan bir hafta sonra başla küre.. umarım işe yarar arkadaşımda eşlerimiz iyileşir.. ben kürü 3 hafta boyunca günde 2 defa olmak üzere uygulayacam sonra günde bir defa ya düşürecem... sende böyle uygulayabilirsin... benim içimde kısa sürede hamile olacakmışım gibi bir his var... bugünde meryem suresine başlayacam umarım allahım kabul eder...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

nuhcan

Alıntı yapılan: duygucuk - 19 Haziran , 2011, 17:13:31
nuhcan sıkıntılanma benim eşimde sperm var ama hareketlilik sıfır ameliyat oldu.. çok basit bir operasyon... ameliyattan 1 hafta sonra bende keçiboynuzu kürüne başladım.sende ameliyattan bir hafta sonra başla küre.. umarım işe yarar arkadaşımda eşlerimiz iyileşir.. ben kürü 3 hafta boyunca günde 2 defa olmak üzere uygulayacam sonra günde bir defa ya düşürecem... sende böyle uygulayabilirsin... benim içimde kısa sürede hamile olacakmışım gibi bir his var... bugünde meryem suresine başlayacam umarım allahım kabul eder...

teşakkürler canım sağol dediklerini uyguluycam işallah işe yarar.
sizin amalayat nasıl geçti adı nneydi amalyatın varikosel mi?
benimde içim de o histen var yaa aynı duyguları bende hissetiyorum sanki bu sefer olucak mış gibi geliyo işallah yanılmıyorumdur.
bizde gelicek ayın 6 7 si gibi gidicez allah nasib ederse.hep gidelim gidelim dedik bi türlü nasib olmadı gitmek kısmet bakalım ne zaman gidicez....

nuhcan

arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun...

işallah rabbim dualarımızı kabul eder :amin:

gülay t.

Nuhcancım bu sitede Tülin arkadaşımız vardı, eşine azosperm teşhisi konmuştu. Yanılmıyorsam 2 kez ameliyat oldu ve tüp bbek denediler, gerçi tutmamış ama bir süre sonra kendiliğinden hamile kaldı. Yani  diyeceğim ameliyattan sonra yeniden tıkanma ihtimali olduğunu sanmıyorum.