Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

gökkusağı

üçünüzde birbirinizi sevmessiniz ben üçünüzüde sevmem  :ehi: :ehi:

biriniz agresif manyak biriniz herşeyi bildiğini sanır bi b.. bilmez biriniz de kuştan aldığı borç beyinle bana laf sokmaya kalkar  :ehi: :ehi:

ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız hanımlar işim olmaz sizinle  :tongue3: :tongue3:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

niles1983

Allah seni bildiği gibi etsin. bize yaşattıklarını sende evlatlarında gör  :amin:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

tweety0555

bugun tam 25 ksıı agırladım canım cıktı bu nasıl bır cılgınlıktı yahuuuu yarı dugun yaptı gıbı bır sey oldum galıba... :k06:yorgunnluktan ölüyorum :crybaby2:o telasta bugun saat 8 de yemek yedım ...
ama en onemlısı ALLAHIM  KIMSEYI ANASINDAN UZAKTA BIRAKMASIN ONLARI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN VALLAHI BUGUN ANACIGIMIN BENIMLE CANI CIKTI...ALLAH RAZI OLSUN...ANAM CANIM ANAM SENI COK SEVIYORUM ALLAHIM OMRUMDEN ALIP OMRUNE VERSIN :love9: :love9: :love9:

güzin

ay çok güzelmiş burası yaa..dök içini rahatla sonra gelen eşe melek gibi ol.. :k06: başlayayım en son konudan..
o gün annenin arayıp da "falanca sizin düğün hediyeniz olan çeyreği getirdi" dediğinde bana hiç birşey sormadan "anne sen harca onu zaten sen taktın onlara da" dememeliydin..!! çünkü bana gelenleri de annem babam taktı değil mi..ben sana sormadan anne sen harca onu desem nasıl olur??? yeni evliyiz borcu olan biziz,zaten onlar bi altını aldılar,gerisini hala senin çektiğin krediyle ödüyoruz değil mi??annen birincide yok dedi,ikincide tamam şuna harcayayım dedi ya helal olsun..sonra da bana canım aceleden soramadım demez misin?kapat telefonu sonra söyle annene,sanki elinde çeyrek nereye harcasam diye koşturup gidecek..2 gün önce konuştum annenle senin arkadaşına olan bizim hala ödemediğimiz borcunu..mükemmel anlayış.. :violent1:

Lă_Tăhzen!

Seni çok özledim canımmm sensiz hiç çekilmior burası  :'(

FeHi

°•.ℓανιηуα.•°

biliyorsun,yalan olmamalıydı... ben sana bir daha nasıl güvenirim. hadi tamir et,edebilir misin?

suzannn

nefret ediyorum senden alt kattaki komşu sinirsin yani

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 14:54:52

suzancım şu yeni evli olanlar değil mi. ay hala bitmedi mi gürültüleri  :k06:

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 01 Aralık , 2011, 14:55:57
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 14:54:52

suzancım şu yeni evli olanlar değil mi. ay hala bitmedi mi gürültüleri  :k06:
evet canım ya sabah sabah ödüm koptu açmış son ses müzik ben daha uyanmamıştım rüya görüyordum rüyamın içinde acayip bi müzik bi gözümü açtım hala devam ediyor ya incem aşağı olan bana olcak kiracıyım nede olsa oda ev sahibinin gelini düşün yani  :honk: :honk:

FeHi

suzannn

Alıntı yapılan: FeHi - 01 Aralık , 2011, 15:48:38
Ev sahibinle konuşsan çözüm olurmu acaba ?
EV SAHİBİM OĞLUYLA GELİNİ OTURUYOR ZATEN ONA SÖYLESEM BELKİDE SAÇLARINI TARA KENDİNE EV ARA DİYECEK :) ŞİMDİ KIŞ KIŞ TAŞINMAK ÇOK ZOR KENDİ KENDİME KIZIYORUM AMA BİGÜN İNERSEM AŞAĞIYA ÇOK FENA OLACAK

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

dost sandım ama değilmişsin hakkımda sağo sola konuşman affedebilir bi şey değil.neden şimdi arayıp duruyosun ki beni....kapadım faceyi msn de  engelledim seni telefonumuda kapatıcam istediğim tek şey huzurrr...
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

gökkusağı

seni öldürdüğüm için üzgünüm ama ölmeyide hakettin kusura bakma yanii  :cildir: günlerdir evin içinde dolaşıosun küçük bişi olsan neyse de eşşek kadarsın ama açtım kapıları pencereleri bi türlü çıkıp gitmedin zaten midem bulanıo senden artık bugüün koltuklarda dolaşman sinir etti benii  :cildir: ne işin var senin sinek halinle benim kahvaltı tepsimin içinde  :igrenc: bi beraber kahvaltı yapmadığımız kalmıştı bugün ona da cüret ettin.iiki evde sinek ilacı vardı yoksa elleyemezdim sana hayatta midemi bulandırıosun  :igrenc: :igrenc: sinek küçüktür ama mide bulandırır derler de maşallah küçük bi halinde yoktu kafam kadardın  :igrenc: düşün günlerdir aynı evde yaşıoruz ki seninle buraya yazacak kadar bi ilişkimiz olmuş git dedik sana yahu anlamadın ki  :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥