27 Nisan , 2024, 21:08:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Balböceği

Allahım sen hakkımızda hayırlısını ver  :amin: ama yine bu kulun bi boka battı gidiyor  :ehi: :ehi:

muhribe

Balböceği

Aman sorma herkesten herseyden uzak dürüyorum yine boka batırmaya çalışıyorlar  :ehi:

Gülüyorum artık  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

thisbe

Beni aldığın hediyeler değil,senin iyi tavrın mutlu ediyor..

Sır_Çiçegi

gecen sene hastanedeydik atlladın bu sene izin wermem  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 04 Nisan , 2013, 16:52:00
nodu kız kim kuyu kazıyorr :ehi: :ehi:
burda iki elti var biri bizim aşağıda oturuyor digeri bayağı var aramızda

Diğer eltisinden bahsetmeşiz araları yok  :ehi: ben ve eltilerim ki bu kadınla sadece selamlaşıyoruz  :toothy10: :ehi:

Öyle muhabbetimiz yok  :ehi: :toothy10: fitne olsunda nasıl olursa olsun  :-\

destina06

canım kocacım sana bir şey olduğunda ben çok üzülüyorum :sad1: sen evimizin çınarısın sarsılmaz yenilmez yıkılmaz dimdik durman gerekiyor ve sana bir şey olduğunda sanki elim kolum bağğlanıyor o gözündeki mikroplar defolsun gitsin :cussing: :cussing: :cussing: öle minicik kaldıya tek gözün ve sen gelip gidip aynaya bakıyosun geçti mi diye geçecek biraz daha sabır kuzum seni çok seviyorum ben :love9: :love9: :love9:

ayy

şulem geçmiş olsun kuşum acil şifalar kocişine inşallah :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers:

kocişimm sende bugün sevgii pıtırcığı gibi bişi olmuştun anlam veremedim laaaa :love3: :love3: :love3: :love3:
ne isteyeceksin acep benden çok merak ediyorummm :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Balböceği - 04 Nisan , 2013, 19:36:19
Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 04 Nisan , 2013, 16:52:00
nodu kız kim kuyu kazıyorr :ehi: :ehi:
burda iki elti var biri bizim aşağıda oturuyor digeri bayağı var aramızda

Diğer eltisinden bahsetmeşiz araları yok  :ehi: ben ve eltilerim ki bu kadınla sadece selamlaşıyoruz  :toothy10: :ehi:

Öyle muhabbetimiz yok  :ehi: :toothy10: fitne olsunda nasıl olursa olsun  :-\

banada geldi bakalım elti nasıl olcak evlenemden diyolardı kız için çok agzı var çok fenadır diye ama daha bişi göredim gayet te iyiyiz şimdilik :ehi: :ehi:

bırak aman yaa boşver fitne fesat arada laf taşımaa çok olur öle  :-\ :-\

Balböceği

O kadını sevmiyorum görsem Allah'ın selamı veriyorum  :violent1: nasıl iftira atıyor

Ama Eltim ağzının payını vermiş  :cildir: :ehi: kadına ne laflar saymış  :ehi:

tweety0555

ne olur allahım on gorusmeyı gecıp yarısmaya katılılalım :amin:

destina06

tweety0555

ben bılemm esım bılırın on gorusmesıne cagırdılar umarım secılırız:) :suclu: :suclu: :suclu:

destina06