28 Nisan , 2024, 19:37:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

muhribe

Balböceği

Hiç bir seye tınmıyorum lakin bunların yüzünden günahkar oluyorum o canımı sıkıyor  :cildir:

Balböceği

31 Aralık , 2012, 18:10:40 #5012 Son düzenlenme: 31 Aralık , 2012, 18:15:28 Kilo.Can
Eşimin kalbini kırdığın icin sen allahından bul  :amin:

Dilerim hiç huzurun olmaz içindeki nefret kin fesatlik seni yesin  :amin:

Seni bir kaç kez rüyamda gormuştum hiç iyi degildin  :dontknow: demek bize pislik attın

Allah'ından bul  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Balböceği

Aman Canan ortada o kadar insan var ki kime buluşacaklarını şaşırıyorlar..

Hele aile icinde olunca  :-\ şunu iyi biliyorum kimse kimsenin iyiliğini istemiyor...

Bı kaç kez rüyam da aile icinde olan birini gördüm 1 ay oncesine kadar hep derdim niye görüyorum diye

Meğersem bize sarıyormuş pislik  :violent1: :violent1:

Hiç kimse de Allah korkusu yok  :y25:

HASRET!M S@N@

kaç defa kırılıp parçalandin ama hala çalışıyorsun koçum benim (kalbim)   

kelebegimm

Ne oldugunuzu gösteriyorsunuz oda biliyoda sizin ne oldugunuzu ailesiziniz yapcak bişey yok :-\ :-\ :-\

]

iklima

Gel de vur beni uyku ayıp ama 4saat sonra kalkıcam zaten
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

CAN TANEM

Bu yaptıklarını hiç unutmayacagım  :caca: :caca: yazık hiç bişeyi haketmiyorsun hiç... :caca: :caca: :caca:

...ŞehzadEfe...

iyi ki doğdun hayat arkadaşım,eşim,dostum,arkadaşım iyi ki varsın  :love3: :love9: :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aşkk

hiç bir anne seninin gibi olamaz canım annem seni çok seviyorum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

yarıyıl tatili yaklaşıyor... ben yine buruğum ve boynum bükük.. farkında değil misin benim de değişikliğe ihtiyacımın olduğunu,ailemi özlediğimi.. senede 1 defa gider oldum.. çok özledim... alsan uçak biletlerimizi de bi süpriz yapsan bana olmaz mı. ben gitmek istiyorum. sen gitmemi istemiyorsun. kendince haklısın da... ben ne olucam...

muhribe

neden gitmenizi istemiyor öznurum  :dontknow:
evde yalnız kalacak diye mi? o da gelse?
ne güzel olur ya, maaile bir arada olursunuz insanın bazen çok ihtiyacı oluyor ailesini yanında hissetmeye  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

:-[

betül bizimki çok pimpirikli. geçen yıl sarper hastanede yattığından beridir çok hassas. annemlerin evi sobalı diye gitmemizi istemiyo. inanır mısın kendi annesi gile de götürmüyo. sarper hareketli diyo,bir oda içinde duramaz diyo. haklı da... ama ben de ailemi özledim..  :y25:

°•.ℓανιηуα.•°

onun için öncelik sarperin rahatı ve sağlığı...