15 Mayıs , 2024, 18:37:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

muhribe

fıstık

Alıntı yapılan: beynâ - 13 Aralık , 2012, 16:05:46
e güzin, yersen o kadar tatlıyı böyle de miden bulanır işte.. sildin süpürdün tamamını.. :violent1: :violent1:

kocacım hep senin yüzünden :caca: :caca: alma bana tatlı noluur  :y25: :y25: dayanamıyorum yiyorum midem de böyle bulanıyor sonra..

benimde midem bulanıyor tatlıdan

acaba seninkide mi kız  :k06: :k06: :k06:

--elif--

sevgili kızım ve oğlum kafayı yemek üzere olan bi anneniz var haberiniz ola  :cildir:  :cildir:

tweety0555

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 13 Aralık , 2012, 16:08:13
Alıntı yapılan: tweety0555 - 13 Aralık , 2012, 13:18:32
merak etme senı sana eksık yasatmam....
bu ne demek özlem  :dontknow:

aslında sozun tumu şu;
BenimLe ne yaşadıysanız .. ne hatır , ne saygı , ne hürmet , ne eksik gördüyseniz ,, Bana gösterdiğinizin , karsıLığıdır .. '' Kısacası seni sana eksik yaşatmam '' ....

ve ben suanda bunu en derınden hısseden resmen benım ıcımı anlatan mukemmel bır soz :icon_thumright: :icon_thumright:

yanıııı ben ne yapıyorsam karsımdakının bana ne yaptıysa onun karsılıgı :suclu:

beynâ

Alıntı yapılan: fıstık - 13 Aralık , 2012, 16:14:51
Alıntı yapılan: beynâ - 13 Aralık , 2012, 16:05:46
e güzin, yersen o kadar tatlıyı böyle de miden bulanır işte.. sildin süpürdün tamamını.. :violent1: :violent1:

kocacım hep senin yüzünden :caca: :caca: alma bana tatlı noluur  :y25: :y25: dayanamıyorum yiyorum midem de böyle bulanıyor sonra..

benimde midem bulanıyor tatlıdan

acaba seninkide mi kız  :k06: :k06: :k06:

benim içime kız doğuyor,çoğu kişi erkek diyor ama kafamı karıştırıyor.. :icon_scratch: ama elimi koyuyorum karnımın üzerine kızım diye bakınca bi sıcaklık oluyor,oğlum dediğimde bi garip geliyor hakaret ediyormuşum gibi :k06: :k06: hayırlısı olsun inşaallahh :amin: :amin:

beynâ

annneeemmm,güzel,tatlı,balll yavrum benimm.. bugün yine doğurdum seni rüyamda.. :k06: tam tetematıyla hem de :) anneannenler gelmiş memleketten,babannenler filan hastanedeyiz.. ultrason gibi birşeyle bakıyor doktor, doğum başlamış diyor.. normal doğum yapıyorum dua ede ede.. çook rahat bir doğum oluyor.. Allahım şükürler olsun diyorum.. Allah öylesini yaşatsın cümlemize inşaallah.. :amin: :amin: seni alıyorlar hemşireler, benle olan işlemlerle ilgileniliyor..seni de hazırlıyorlar bizim için..heyecanla bekliyoruz seni, doktor kız diyor :k06: ben alıyorum isminle seviyorum seni gözlerimden yaşlar boşalıyor.. :y25: :y25: şaşkın şaşkın "he ben emzireyim" diyorum :ehi: hiç zorlanmadan emiyorsun, sütüm de geldi çok şükür diyorum ;D ;D ne kadr güzeldin annem yaa,hele o kısık kısık bakışların... :y25: :y25: :love9: zaman akıyor,gün gün yaklaşıyor kavuşmamız anneemm :love9: :love9: :hungry:

°•.ℓανιηуα.•°

güzin..  :)

inşallah böyle rahat bi doğum olur hemşom. rüyada doğum yapmak içindeki sıkıntıyı atmaya işaretmiş.

beynâ

inşaallah hemşom ya :amin: :amin: Allah hepimize öyle nasip etsin  :amin: :amin:

öznurum ben hamile kaldığımdan beri habire sıkıntı atıyorum bacım o zaman.. :k06: :k06: bu kaçıncı doğum :laughing7: git gide daha da sahicileşiyor.. ::) ::)

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi:

e tabi şimdi doğumu merak ediyor insan haliyle. ama rahat ol canım valla doğumdan sonra unutuluyo  :laughing7: çektiğin onca acı sanki hiç yaşanmamış gibi oluyo. ferah ol sen  :opucuk:

beynâ

bendeki doğumdan çok bebişimin merakı canımm :k06: canımın içinde büyüyen cana dokunmak istiyorum,öpmek istiyorum,kollarıma almak istiyorum,çok mu şey istiyorum :ehi: :ehi:

Allah hayırla nasip etsin inşaallaaahhh :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ayyyyy inşallah canım inşallah... ben de hep onu merak ederdim. acaba nasıl bişi,kime benziyor,bi koklasam böyle taaaa içime çeksem diyodum  :love9: :love9: :love9:

ahhhhh.... şimdi öğle arasına giriyoz. gideyim de oğlumu seveyim  :love9: nasıl özleniyo biliyo musun  :-[

beynâ

elfo

güzincim 15. haftan dolacak ve hala cinsiyet belli değilse kızdır o kız  :k06: benimkisini 11. haftada tahmin etmişti doktor. pipi illa kendini belli ediyor  :laughing7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°•.ℓανιηуα.•°

elifçim öyle deme kız benimkisi 19. haftada kendini gösterdi.  :ehi: :ehi:

fıstık

Sağlıklı sıhhatli olsunda kız oğlan farketmez

Ama başından beri benimde hep içime kız doğuyordu  :k06:

Bakalım Pazarteside kesin kız derse doktorumuz alışverişe başlıcam  :hieyt: