Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

war ama gitmezki rahatı beyde paşada yok bizim evde ohhh  :caca: :caca: 2 senedir bende kalıyo 2 sene boyunca gidip başkasında kalmadı ablası var 2 blok ötemizde dayısı var ama  :dontknow:

@Melek Yüzlüm@

seninle birlikte çok rahat demekki onlar karışıyorlardır sen öyle bişi yapmıyosan sende kalmak istiyordur ay agzımızı açıp bişi diyemiyoruz böyle biz sinirden ölüyoruz :cildir:

Sır_Çiçegi

ah anne ah  :y25:
en cok ihtiyacım oldugu zamanda yanımda deilsin  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

cnm yanımda rahat tabi ekmek elden su gölden bi tarafını kaldırmak yok bende kalırım öyle yerdeee  :caca: :caca:

iklima

Alip başımızı kımsenin bizi bulamıycag bi yere gitmek istiyorum,annem geliyor aklıma içim yanıyor.kime dedim ki ben bunu şimdi ?
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

destina06

20 Ekim , 2012, 22:04:45 #4580 Son düzenlenme: 20 Ekim , 2012, 22:06:47 destina06
sevgiili adetim artık gel eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmene gerek yok :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ya da 9 ay boyunca hiç gelme kırarım bacaklarını görmim seni bi daha buralarda :k06:

ayy

ŞULEM ŞULEM DEMEK GELMEDİ HALA ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH GELMEZ 9 AY  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

HALASININ ŞİŞKO AŞKI TEZ İYİLEŞ OLURMU KOCA GÖBÜŞÜNÜ SEVECEM GELİPTE :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

Alıntı yapılan: ayy - 20 Ekim , 2012, 23:03:03
ŞULEM ŞULEM DEMEK GELMEDİ HALA ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH GELMEZ 9 AY  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

yok ya kuzum gelmedi yine söktürücü neyin kullanmak istemiyorum tek derdim o yine günü şaşacak yine düzen bozulacak bi dünya sıkıntı :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ayy

YOK YOK SAKIN KULLANMA CANIMSIN OLSUN SEN STERSE GİRMEDEN BEKLE BİKAÇGÜN DAHA SONRA TEST YAPARSIN CANIM YOKSA BÖYLE GİDERSE DİREK KAP ATIŞLARINI DUYACAKSIN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH ŞULEM YAAA İNŞALLAH AKLIM SENDE HEP DUALRIMDASIN :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

destina06

doktora gitmeden söktürü kullanmam zaten canım keşke olumlu yönde peşine düşücem bir belirti olsa dert etmicem.Şuan tek kaygım yine söktürücü kullanmak yönünde. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ayy

AĞLAMA ŞULEM BİZ SABRI ÖĞRENMEDİKMİ CANIM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:KUZUN TEZ ZAMANDA GELECEK İNŞALLAH BELKİDE ŞUAN GÖBÜŞÜNDEDİR İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:BİKAÇGÜN SONRA GİT BENCE CANIM DRA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bir kaç güne kadar (eşimin tabiriyle) cortlamazsam giderim zaten canım.

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH OLMAZSIN CANIM BENİM GÜZEL HABERLER VERİRSİN BİTANEM DUALRIMDASIN BEN UMUTLUYUM SENDEN BU AY  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

destina06