20 Nisan , 2024, 12:31:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

**fatoş**

offf anneme gitmek istiyorum sabah gidelim dedin akşamdan vazgeçtin inş yarında vazgçmessin seni boğarım  :ehi:

hüzünden_gelme

facebook  :cildir: :cildir: :cildir: niye açılmıyorsun ugrasıyorum surda kaç saattır açıl artık yaaa  :caca: :caca:

Lă_Tăhzen!

TUHH BUYUK KAYIPP NIYE ACILMIYOKI GENEL BI PROBLEM DEGIL SANNIRIM BENDE ACIK SUAN

hüzünden_gelme

benle ilgili sadece. guvenlık kodu koymustum telefonuma gelmıyor sıfresı  :cildir: :cildir: gırmem lazım suan çok önemli bilgiler aldımda merak edıyorum :k06: :k06:

tulayysl

eyyyy alt katımıza yeni tasınan yeni ewli .çift.......................
fantazi çığlıklarınız kulaklarımı tırmalıyor. sizin yuzunuzden eve misafir gelecek diye korkuyorum. bi yavaş olun yaaaaaaaaaaa

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: tulayysl - 02 Eylül , 2012, 18:05:12
eyyyy alt katımıza yeni tasınan yeni ewli .çift.......................
fantazi çığlıklarınız kulaklarımı tırmalıyor. sizin yuzunuzden eve misafir gelecek diye korkuyorum. bi yavaş olun yaaaaaaaaaaa

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

yuhh artıkk yanii yaaa

๑ஐtek tabancaஐ๑

:-ooo  :-ooo  vay be ne fanteziymiş  :ehi:  :ehi: yuh ki ne yuuuuh

yat yat kalkma bi işin ucundan tutsaydın ölürdün zaten kış uykusuna yattın herhelde  :BangHead:

tulayysl

hüzünden_gelme

**fatoş**

βαlκιz

[sevgili kayınpederimm geçen sefer seni fena bozdum dua et bugunde bozcaktım neysee
tıpış tıpış gitttin ne güzeel bukadarda yüzsüz olmaaaaaa  :caca: :caca: :caca:
/size]
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

muhribe

nerden ciktin karsima anlamadim

harbi dunya cok kucuk

bastim gectim sende jeton dusmedi..

Sır_Çiçegi

beni bu halde sıkıntıya soktun ya valide hanım Allah sorsun bişe demiorum  :cussing:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

**fatoş**

güzel bi gün seni seviyorum aşkımmm güzel bir uynadırmaydı hergün aynısını beklerim  :flowers: :suclu:

seda87

:love9: :love9: :love9: :love9:SENİ İİKİ TANIYORUM İİKİ SEVMİŞİM İİKİ SENİN EŞİNİM İİKİ BEBEĞİMN BABASISINI SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM HEMDE ÇOOOOOK :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))