Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Balböceği

hayirdir Canan niye yalnız yasıyorsun
:dontknow:  

Son durumlar nasıl sahi soramadim da  :dontknow:
[/color

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 15:55:39
ay kızlar yapmayın ama  :caca:

Olabilir unuturlar ilgilenemezler bu yaz gunü çalışıp didiniyorlar :)

Sagolsun bu konuda esim çok destek verrdi benimle beraber hamile kaldı

Benimle beraber kustu  :ehi: benimle beraber doğurdu  :ehi:

Ne güzel günlerdi, şimdi hamile kalsan yine yapar mı bilemem anası var ya  :suclu:

Çok güzel günlerdi bu zamanları görünce değerli geliyor o günler. 

ne guzel vallaaaa
aman anasi varya hic sanmiyom canimm
valla benimki can cekme yonunden bazen diyorum senmi hamilesin benmi
kaynanam dio aysenurun yerine sen doguracan heralde diee :k06: :k06: :k06:
agir hic tasittirmaz makineye camasir felan o atzar genelde asarda yapiyo ama isde yapmayincadaaaa :k06: :k06: :k06: :k06:

]

Sır_Çiçegi

bende yapıorum kimseye muhtac olmamak için ama bi ton laf sölüo ne yapacagımı şaşırdım :(
eltim kızını bırakıyo bana cekio kapıyı bişe diyemeden kalıom kızla tek başıma kız durmuyo kucak istiyo alıyorum mecbur eşimde görünce kızıyo bunaldım  :y25:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 15:59:08
bende yapıorum kimseye muhtac olmamak için ama bi ton laf sölüo ne yapacagımı şaşırdım :(
eltim kızını bırakıyo bana cekio kapıyı bişe diyemeden kalıom kızla tek başıma kız durmuyo kucak istiyo alıyorum mecbur eşimde görünce kızıyo bunaldım  :y25:

kucagina alma ama canimm o konuda esin hakliii
sende geri gotur hemennn isim var die dusa gircem de sunu bunu yapcam de
benim esimde ablamin kizini yanima yaklastirtmiyodu deli oluyodum ama otururken gelip kucagima otururdu ona bile kizardiiii icim giderdi o yokken seviodumm

]

Balböceği

kız duygu niye bırakıyor desene ya ezdirme kendini  :caca:

Gelemem böyle seylere  :caca: bana da zamanında yaptılar şimdi bacı olduk ver lafını  :caca:

İlahi Ayşenur ya insan bekliyor ama iste ne diyecen  :-\  

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 16:04:05
kız duygu niye bırakıyor desene ya ezdirme kendini  :caca:

Gelemem böyle seylere  :caca: bana da zamanında yaptılar şimdi bacı olduk ver lafını  :caca:

İlahi Ayşenur ya insan bekliyor ama iste ne diyecen  :-\ 

oyle edamm helede hamileyken isde  anam ne hormonmus herseyi kafaya taktiriyooo

]

HASRET!M S@N@

yani gündüz yanlızım edacım
valla son durumlar ailemle iyiyiz abimler sorun cıkardı işte esime inanmıyorlar ne evlerine gidecekmiş esim
nede onlar bize resmen sapık oldu kocam ya zaten stmeiyorlardı bahane oldu simdi yazlıkta ailemle beraber kalıyorlar babamda cıkın gelin diyo bize istmeyen ceker gider diyo
biz o ara gittik işte oraya bana diyoki ben bu adamı nasıl yatıracagım evimde diyo
nasıl zoruma gitti 3 senedir kime bakmıs kocam o gün
annem aglamıs abimin öyle demesine ben yatacaktım geri cıktım geldim ne kadar üzüldüysem gecesine
hastanede yattımm
bu kadarda olmazki benm hiç aklım yokmus esimin yanında oldugum için bosanmadıgım için
esime ayrı konusuyor aileme ayrı konusuyor bana ayrı
bana diyoki nasıl inanırsın bu adama
esime diyoki ben senin arkandayım inanıyorum sana
aileme diyoki sucunu kabul etti özür diledi eismden için
valla kimse umrumda değil bu saatten sonra
bosansam dönüp bakmaz

ZéynéP.SimAy

Ya benimkide hem yapıyorum diye kızar hemde şunu yapıver diyince yta surat yapar ya söylenir yada tmm der ama yapacak diye bekle dur  :caca: :caca: bende deli oluyorum o zmn dün akşama bende çok kızdım dün çok yoruldum ve sıcaklar mahvetti beni eve gittim bide yemek yaptım sofrayı hazırladım falan çayınıda demledim tmm ondan sonra artık halim kalmadı kalkamıyorum yerimden zaten gittii bir barak çayını aldı sonra o bitince ben getirmeliymişim bi kere kalktı ya artık kalkmaz bitarafı bende söylendşim durdum bi bardak çayıda getirdim burnundan sonra uyuyp kalmışım tv karşısında sıçadım tv sesine kalktım yatağıma gittim o uyanıktı uyarmadım onu saatini sahur vaktine kur diye normalde her gece söylerim dün gece söylemedim uyumuş kalmış şimdi aç aç oruç tutuyo  :cussing: :cussing:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 16:03:39

benim esimde ablamin kizini yanima yaklastirtmiyodu deli oluyodum ama otururken gelip kucagima otururdu ona bile kizardiiii icim giderdi o yokken seviodumm

haklı eşimde elimden bişe gelmio ewimde iş war bilio gelio benim ewe tv karşısına gecio ee duygu yemek hazırla bir yandan kızı etrafı karıştırıyo ona bakıom yemek hazırlıyom bir yanda kendisi tv ye dalıyo napıcam şaşırdım  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

ezdirmiorum ama ne bilim bazen cok salak oluyorm ya iş bitince ben ne yaptım diorum  :sad1:

hepsi öle zeynep ben sahura kaldırmasam uyuyo adam iki saat kalk diom aç tutuyo içim acıyo sonra :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

ay Canan  :sad1: Rabbim bebeklerinin yüzüne baksın  :amin:
İnşallah bu günlerde geçecek Abi'n dahi herkes yaptığına pişman olacak  :caca:
Annem derki deli olsun dolu olsun es başkadır, evlendikten sonra biz bile el oluyoruz maalesef eskisi gibi olmuyor hersey.  

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 16:15:54
Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 16:03:39

haklı eşimde elimden bişe gelmio ewimde iş war bilio gelio benim ewe tv karşısına gecio ee duygu yemek hazırla bir yandan kızı etrafı karıştırıyo ona bakıom yemek hazırlıyom bir yanda kendisi tv ye dalıyo napıcam şaşırdım  :cildir:

anammm ne sinirmis oda oleee :caca: :caca: :caca: :caca:

]

HASRET!M S@N@

aynen edacım bana kim bakacak bosanıp gitsem iki bebeğimle benm esimle sorunum yoktuki gayet ince düşünen bir insandı cokta mutluyduk bunlar araya girene kadar
hani kız sürekli intihar etmekle tehdit etmiş demiştim ya
abim diyoki o sen olayı duyunca uydurulmus bişi
gecen kızın kocası esime mesaj cekiyor ve mesajda seni yine mi tedhit etti kendimi öldürürüm diyede konustun sen yazmıs hani uydurmaydı hani yalan söylüyordu
inan edam hergün dua ediyorum allahım ortaya cıkar diye cünkü cok üzülüyorum esimi yanlıs anlayanlara
esimi cok iyi tanıyan kimse inanmadı ki zaten
hiç ummadıgın insanlar destek oldu
simdi diyorumki keske aileme demeseydi esim keske
güvendi inandı söyledi arka cıkacakları yerde daha beter yaptılar
ha annem babam cok iyi davranıyorlarda
kardesimide doldurmuslar esimle arası cok iyiydi simdi yüzüne bakmıyor
ama valla umrumda değil ben evimde iyiyimya gerisi bosss bebekleirmle mutlu olayımda
isteyen gelir isteyen gelmez zaten kardesim deyip geldiğide yoktuda

Balböceği

aaaaa o nasıl is ya  :caca:

Anam beraber mı oturuyorsunuz yada altli üstlü mü  :dontknow:  

Sır_Çiçegi

Allah yardımcın olsun canancım  :amin:

ya ayşenurum ne yapacagımı şaşırdım bigün cocuguna bakmadım kaynanaya sölemiş kaynana cıktı karşıma nie bakmadın dedi ben kaldım eşimde annesine kızdı bana mı güvenip dogurdu dedi  :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...