16 Mayıs , 2024, 14:32:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

bi daha uykumdan uyandır beni bak ben sana napıyorumm :cussing:

fıstık

NOLUYO YA NİLDA NUR SÖYLESENİZE  :caca:

MERAK EDİYOZ DEMİ BURDA AAAA  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

off ne zaman haya yoluna girecek. Canım yanıyor  :y25:
Annem seni çok özledim. Keşke hala bekar olabilseydim  :BangHead: bunlar rüya olsaydı  :BangHead: yaşadığım her şey bana yabancı. Hak etmiyorum kendimi yıpratmaya. Gitmek istiyorum cokkkkk uzaklara. Allahım hakkımda hayırlısını nasip et.  :amin: alışamadım bu insanlara.   

beynâ

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Mayıs , 2012, 00:14:47
ben bunu haketmedim.hiçbir kadın haketmez.öyle kırgın öyle üzgün öyle öfkeliyim ki.nedense ben diğerleri gibi nolcak canım boşver diyemiyorum.hani bide abartma ne var baktıysam diosun ya pişkin pişkin şaşırıyorum nasıl bi arsızlık bu.
bana kendimi böyle kötü değersiz hissettirdiğin için teşekkür ederim  yazıklar olsun sana.

nill :y25: :y25: :y25: :y25:  :y25: ne desen haklısın valla.. :violent1: :violent1: :violent1:

hüzünden_gelme

Rabbım dayanma gücü versın canım  :amin: türkıyeye gelme ihtimalınız yok mu hiç

beynâ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mayıs , 2012, 19:42:21

Annem seni çok özledim. Keşke hala bekar olabilseydim  :BangHead: bunlar rüya olsaydı  :BangHead: yaşadığım her şey bana yabancı. Hak etmiyorum kendimi yıpratmaya. Gitmek istiyorum cokkkkk uzaklara. Allahım hakkımda hayırlısını nasip et.  :amin: alışamadım bu insanlara.   

balımm :y25: :y25: :y25: kıyamam ben sana yaa.. :'( :'( :'(

Balböceği

daha belli değil canım ama sanırım yok boyle be ihtimal  :BangHead:

İnşallah Allah'tan umut kesilmez  :amin:  o kadar çok pişmanım ki herseye... Oğlumu alıp kendi hayatımı kurmak istiyorum.

beynâ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mayıs , 2012, 19:07:05
off keske annemin yaninda olsaydim  :'(
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mayıs , 2012, 19:42:21

noldu edam ya kıyamam sen durduk yerde böyle içlenmezsin  :'( :'(
kız oturup ağlayalım mı hep birlikte nasılsa her şeyi birlikte yapar olduk bende gurbetteyim :y25: :y25:  bende çok özledim değmeyecek insanlar var annemin etrafındada onların sıkıntılarıyla sıkıntılanıyor çok üzülüyorum çokkkkk keşke yanında olsam kız evladı olark yanında :'(

Balböceği

Ne düzelecek canım, yıllardır boyle herkes kendi keyfinde. İsyan etmek istiyorum.

Keşkelerim o kadar çok ki. Şu an annemin yanında olmak istiyorum. Ama en büyük düşmanlığı o yaptı.  :BangHead:  :BangHead:

Hak etmediğim hayatı yasıyorum şimdi.

Balböceği

ağlamak istemiyorum yıllardır ağladım ne oldu  :y25: 

Sadece zoruma gidiyor, annemden ayrı olmak zoruma gidiyor.  :y25:

Şimdi annemde sorunları var bende öyle dünyadan gönlü gecmis..  :crybaby2: