11 Mayıs , 2024, 15:23:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

zeynep0655

Balböceği

çakılsın  :-ooo iyice sinirlenmişsin  :suclu:

Hayirdir inşallah  :amin:   

fıstık

AMAN BOŞVERİN KIZLAR KIZDIM İŞTE BİRİLERİNE  :cildir:

RABBİM BİLSİN BİLSİN İŞLESİN  :amin: :amin: :amin:

muhribe

Allahım bana senin acını göstermesin  :amin: başka bir şey istemiyorum..

Balböceği

xxcansuxx

başkasının aklıyla nereye kadar silkelen ve kendine gel yeterrrr acı çektiğin çektirdiğin yüzünüze mutluluk maskesi takmış  geziyorsunuz ne zaman dökeceksiniz birbiinize içinizi ve ne zman kendinden çok evladını düşüneceksin umarım bir şeyler için dönülmez yollara girilmez.. keşke konuşabilsek keşke seni dinlememe fırsat versen abla deyip anlatsan sana çok şey diyeceğim benden duyacakların aslında seninde evet öyle haklısın diyeceğin şeyler bu yüzden kırgınım aslında sana bizi kendinden neden soyutluyorsun bu kadaar mı korkuyorsun  aklının başına gelip yanlışdan dönmekten anlamıyorum... yanlış diyorum ya belkide doğrusu bu hakkınızda hayırlısı olsun

mavişim80

2 gun yokum  yayıla yayıla oturun artık oğlunuzla.....
doymadın bi türlü...allahım beni tek cocukla bırakmasın  yüce rarbim.birini verirde inş. 2.side gelir hemenn

mavişim80

SENDE UZAKTA HUZUR VARMIS.BUGUN BUNU GÖRDÜM
KAFAMDA HİÇ BİR SANİYEMDE SEN YOKSUN.ARIYACAKMI CAGIRACAKMI HASTAMI OLACAK BİLMEM BE BUGUN BUNLARI YASAMADAN BİRGÜN GECİRDİM COK MUTLUYUM.
NE İSTİYORSUN Kİ BENDEN ANLAMIS DEĞİİLİM.
BİZ BİRBİRİMİZE HER SEFERİNDE COK BAĞLIYIZ DİYORSUN
SENİN BAĞLILIKTAN ANLADIGIN HERGUN BİRBİRİNİZİ ARAYIP KİM GELMİŞ ONA KİM GİTMİŞŞ.NEREYE GİTMİŞ BUNLARSA AMAN KALSIN BÖYLE BAĞLILIK.
SEN BENİ NASIL KENDİNDEN SOĞUTTUN ANLATAMAM.
İÇİM ALMIYOR SENİ
ANNE BİLE ZORLA DİYORUM SANA  BUNU FARKETTİM.
BUGUN BİLE MUBAREK GUN OLMASA SESİNİ ASLA DUYMAK İSTEMİYORDUM

SIRA GELELİM SANA
BUGUN EŞİMİ YANİ SENİ HİÇ ÖZLEMEDİM
ÖYLE Bİ KIRDIN Kİ BENİ FARKINDA OLMADAN AMA İÇİMDE TUTMIYACAGIM EMİNOL SENDE DUYACAKSIN SÖYLEDİĞİNİ
BUGUNE KADAR HİÇ BİR KANDİLDE BANA BUGUNDE SENİ ANANA BABANA GÖTÜREYİM DEMEDİN
TUTMUS BANA GİDERKEN ANNEMİDE GÖTÜRÜCEM...ANNESİYLE KARDEŞLERİYLE KANDİLLEŞSİN DİYORSUN
YAZIKLAR OLSUN SANA....YAZIKLAR OLSUN....

Sır_Çiçegi

AHİRETLİĞİM  :love9: :love9:
canım arkadşım rabbim sana hayırlı eşler nasip etsin inş.  :amin:
rabbim tüm dua we dileklerini kabul we makbul eylesin inş.  :amin:
ahirette peygamber efendimizin şefaatine nail olasın inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

MALATYALI44

:love7: :love7: :love7: BEBEGİM BENİM DÜN 16 AY SONRA TEKRAR GELDİGİNİ ÖGRENDİM ABİNİ KAYBEDİNCE O KADAR COK ÜZÜLDÜM Kİ ÜZÜNTÜMÜ BİLE İFADE EDEMEDİM HİÇ AGLAMADIM VE İÇİME ATTIM BİR KAC GÜN SONRA ÜRTİKER ALERJİSİNE YAKALANDIM O ZAMAN DAN BERİ HASTAYIM Bİ AN HİÇ GELMEYECEKSİN SANDIM AMA RABBİME ŞUKURLER OLSUN DUALARIMI KABUL ETTİ SENİN GELCEGİNİ DÜN OGRENDİM AMA EMİN OL ANNEN GECEDEBN BERİ SEVİNÇTEN UYUMADI VE SEVİNÇTEN ALERJİM GERİ DÖNDÜ LÜTFEN BEBEGİM BU SEFER ANNENİ YANLIZ BIRAKMA OLUR MU SENİ COK SEVEN ANNEN  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

tweety0555

ALLAHIM SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN ARKADASIM GOZUN AYDIN :opucuk:

Lă_Tăhzen!

__nil__

ben bunu haketmedim.hiçbir kadın haketmez.öyle kırgın öyle üzgün öyle öfkeliyim ki.nedense ben diğerleri gibi nolcak canım boşver diyemiyorum.hani bide abartma ne var baktıysam diosun ya pişkin pişkin şaşırıyorum nasıl bi arsızlık bu.
bana kendimi böyle kötü değersiz hissettirdiğin için teşekkür ederim  yazıklar olsun sana.