Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

burcu MELEK

Sana güvenip yeni tasınacagım evin boyasını yap diye verdim 500 liraya sen sen 400 liralık boyayı mahfettin birde yeniden aldırdın ve cuma günü tasınacagım diye beklerken hala ev boyuyorsun ve ortaya cıktıki boyacı deyilsin sen ne boş bir insansın be adam parayı sokaktanmı topladık biraz dürüst ol bilmediyin işe girme sinirimide zıplatma be adam birde yüzsüz yüzsüz gülüyorsun içimden erkek olsamda suna bi kafa atsam dedim seni görünce  :cildir:  :cildir:

mutluluk

Alıntı yapılan: melek_ - 19 Mayıs , 2012, 13:33:51
Sana güvenip yeni tasınacagım evin boyasını yap diye verdim 500 liraya sen sen 400 liralık boyayı mahfettin birde yeniden aldırdın ve cuma günü tasınacagım diye beklerken hala ev boyuyorsun ve ortaya cıktıki boyacı deyilsin sen ne boş bir insansın be adam parayı sokaktanmı topladık biraz dürüst ol bilmediyin işe girme sinirimide zıplatma be adam birde yüzsüz yüzsüz gülüyorsun içimden erkek olsamda suna bi kafa atsam dedim seni görünce  :cildir:  :cildir:

İÇİNDEN DEĞİLDEKEŞKE GERÇEKTEN KAFA ATSAYDIN.SALAK ADAM BİZ NASIL KAZANIYORUZ O PARAYI SEN BİLİYONMU :violent1:

mutluluk

Benim kızım ağlamaz derdin ya Babam. Hani bak gözümde görmediğin yaşlar yüreğimi delip geçiyor Babam. Şimdi saklayamıyorum gözlerimi kimseden kızın yeniliyor pes etti Babam.Her göz yaşı düşermiş gôzden saklayamazmış insan. Benimde yaşlarım süzüldü yüreğîme dôküldü kızın çok güçsüz artık Babam. Hani güçlüydüm ben hani yenilmezdim hani sabırlı olursam zaferler benim olurdu ne oldu Babam. Sabırlı oldum güçlü oldum hayata direndim sustum. Kelimeler düğünlendi boğazıma göz yaşlarım akarken içime canım yandı. Ağlama görmesinler dedim. Yüreği yanan ağlamaz mı. Canı yanan ağlamaz mı Babam. Sabrettim direndim insanların yaptıklarına sustum ben yenildim Babam.

HASRET!M S@N@

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
böyle umutsuz konusma sakın  :caca:
hep olumlu ol lüften kimse yenilmez herkesin bir olay elinden tutar ve ayaga kaldırır
yeterki az daha sabret/b]

mutluluk

CANANCIM BEN HİÇ BABAMI GÖRMEDİM YA.YAZI HOŞUMA GİTTİ.ÇOK ŞÜKÜR YİNE HALİMİZE RABBİM ELİMİ BIRAKMASIN HEP BENİMLE OLSUN İNŞ SONRADA EŞİM ABİLERİM ÇOK ŞÜKÜR

HASRET!M S@N@

hmm kusura bakma cnm bilmiyordum cok üzüldümmm
yaıznı okuyunca o yüzden dedim

Balböceği

selam kızlar  :love9: 

Nasılsın Canan  :opucuk: bebişlerin iyi olmasına çok sevindim canım  :muzz:

İnşallah darısı saadete  :amin: ve diğer arkadaslara  :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Mayıs , 2012, 14:47:48
hmm kusura bakma cnm bilmiyordum cok üzüldümmm
yaıznı okuyunca o yüzden dedim

YOK CANANIM NE KUSURU TATLIM.RABBİMDEN GELDİK RABBİME GİDİCEZ BU BÖYLE.BAK BEN OLMUŞUM 3 AYLIKKEN BABAM VEFAT ETMİŞ.RABBİM HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN.İNSANOĞLUYUZ NEFSİMİZ İSTİYOR HERŞEYİ AMA MANTIKLI DÜŞÜNÜLDÜMÜ HAYIRLISI OLSUN DİYOSUN.HİÇ BABAMI ARAMAZDIM AMA EVLENDİKTEN SONRA ARADIM NE YALAN DİYEM :honk:ALLAH ANNEMDEN ABİLERİMDEN RAZI OLSUN BİNKERE HİÇ ARATMADILAR BABAMIN YOKLUĞUNU.

mutluluk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Mayıs , 2012, 14:57:07
selam kızlar  :love9: 

Nasılsın Canan  :opucuk: bebişlerin iyi olmasına çok sevindim canım  :muzz:

İnşallah darısı saadete  :amin: ve diğer arkadaslara  :amin:

SAĞOL EDAM BENİM NASILSIN. :opucuk:

CANAN YAKINDA TOP GİBİ OLCAK.YUSYUVARLAK GÖBİŞİYLE.O ZAMANDA ONA ŞİŞKO CANAN DİYECEM :ehi:

HASRET!M S@N@

rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş
ya rabbim evlat versinde esinle seninle hep bir aile olun işte evladı olup böyle olmasıda zor
evet evlenince baba daha cok aranıyor sen üzülme cnmmm

HASRET!M S@N@

iyiyim edacım cok sükür iyilermş
dilerim en kısa sürede basta suzan yasemin aysen saadet ve diğer tüm arkadaslara nasip olsun
benm gibi cifter cifter

mutluluk

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Mayıs , 2012, 15:03:52
iyiyim edacım cok sükür iyilermş
dilerim en kısa sürede basta suzan yasemin aysen saadet ve diğer tüm arkadaslara nasip olsun
benm gibi cifter cifter

:amin: :amin: :amin: