Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

muhribe

oğluşum, iş yerinde seni çok özlüyorum burnumda tütüyorsun bütün gün  :y25: :y25: :y25:

annecim, Allah senden razı olsun, başkası olsa içim bu kadar rahat emanet edemezdim oğlumu  :opucuk:

biricik eşim, canım sevgilim, seni her şeyinle çok seviyorum. ama en çok da o anlayışlı ve en ufacık şeyden mutlu olan halinden ötürü seviyorum  :love9:

HASRET!M S@N@

inş hilalcim inş düzelirsiniz
betülüm sende alısırsın zamanla bebeğinde alısır napıcan mecmur calısıcan işte

mutluluk

Alıntı yapılan: FeHi - 09 Mayıs , 2012, 15:52:43
heheeh benimkinde yataga giripte sohbet etme şansın hiç yok çünkü kafasını oto kontrol sistemine ayarlamış yataga girer uyur o kadar... :violent1:

:toothy10: HİLALCİM VALLA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN. :toothy10:

fıstık

Canım kızım babana söyle seni bugün çok yordugumu ama 14 saat kıçını yere koymadan ayakta kalma başarının sana ait oldugunu akşam 7 de uykunun geldigini bin türlü şaklabanlık yaparak uyutmam içın yalvardıgını ona ragmen gecenin 2 sinde anca uyku moduna geçtigini söylede kalın kafasına girsin

suzannn

SEN NASIL BİR ANNESİN HANGİ DURUM EVLADINI DIŞARIDA BIRAKMANI GEREKTİRİR Kİ ANLAMIYORUM SİZİ SİZE VERİLEN MUCİZELERİ ELİNİZİN TERSİYLE İTMENİZİ ANLAMIYORUM ANLAMIYACAĞIMDA

BEN GÖRDÜKÇE GÖZLERİM DOLUYOR İÇİM SIZLIYOR SİZDE VİJDAN VAR MI Kİ ALLAH NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN SİZİ
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

kim yapıyor neden bırakıyor ki vicdansın kadın  :caca: :caca: :caca:

suzannn

HASRET!M S@N@

vicdansızlar  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
kimi arar bulamaz kimi bulur kıymet bilmez

Sır_Çiçegi

sevgili eşim

seni seviyorum hemde cok nişanlılık döneminde annenin ailenin bir çok yaptıkları şeye senin için sustum gelinlik seçerken sudan sebeplerden dolayı yanıma gelmeyip ailenle beni bırakıp gittiginde aglamak istedim ama aglayamadım şu günler gecsin die önümü gelen ilk gelinligi sectim 1 senelik ewliyiz we hala içimde bu gelinlik mevzusu tv de gelinlik görsem hep gözlerim dolar sana belli etmemeye calışsamda  :y25: düğün cd sini bile izlemek istemiorum bu yüzden aklıma geldikçe fena oluyorum eger fırsat olsa bi daha gelinlik giyermisin deseler hiç tereddütsüz giyerim bu sefer maddi durumu düşünmeden sen ne yaparsan yap kızmadan o zaman sen önemliydin benim için gelinlik deil ama içinde kalıyormuş insanın  :y25: :y25: :y25:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

senin icin harcanan zamana yazik,sen en guzel duygularin katilisin.. :cildir:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Mayıs , 2012, 13:39:45
sevgili eşim

seni seviyorum hemde cok nişanlılık döneminde annenin ailenin bir çok yaptıkları şeye senin için sustum gelinlik seçerken sudan sebeplerden dolayı yanıma gelmeyip ailenle beni bırakıp gittiginde aglamak istedim ama aglayamadım şu günler gecsin die önümü gelen ilk gelinligi sectim 1 senelik ewliyiz we hala içimde bu gelinlik mevzusu tv de gelinlik görsem hep gözlerim dolar sana belli etmemeye calışsamda  :y25: düğün cd sini bile izlemek istemiorum bu yüzden aklıma geldikçe fena oluyorum eger fırsat olsa bi daha gelinlik giyermisin deseler hiç tereddütsüz giyerim bu sefer maddi durumu düşünmeden sen ne yaparsan yap kızmadan o zaman sen önemliydin benim için gelinlik deil ama içinde kalıyormuş insanın  :y25: :y25: :y25:

Anlıyorum seni o günlerde hiç sorun çıkmasın diye istemediğimiz şeyleri yapmak durumunda kalıyoruz böylelikle içimizde kalıyor malesef  :sad1: :crybaby2:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

10 Mayıs , 2012, 14:30:52 #3582 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2012, 14:33:50 moonlight
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Mayıs , 2012, 13:39:45
sevgili eşim

Üzülme canım aynı şeyler herkesin basından geçiyor emin ol herkes bişeylerden taviz veriyor ama tek taviz vermediğim konu gelinliğim olmuştu  çünkü o insanın ömründe bi kere giydiği bişey  :flowers:

Sır_Çiçegi

öyle cnm herşeyden taviz werdim ama gelinlik konusu kadar beni yıpratan olmadı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Mayıs , 2012, 14:36:47
öyle cnm herşeyden taviz werdim ama gelinlik konusu kadar beni yıpratan olmadı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Haklısın canım gelin için en önemlisi gelinlik oluyor çünkü ama yinede kendi fazla yıpratma çünkü şöyle düşün dünyanın en güzel gelinliğini giyipde mutsuz olsaydın onun bi anlamı olmazdı demi şimdi mutluysan gerisini boşver... Ama çok içimde kaldı diyorsan benden sana bi fikir git beğen bi gelinlik kirala başınıda yaptır eşinede eski damatlığını giydir yeniden git stüdyoda fotoğraf çektir... ömür boyu aklında kalmasından daha iyidir demi  :opucuk: