15 Mayıs , 2024, 04:47:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Şubat , 2012, 20:14:32
benim herüf sapık desene nerde görse sıkıştırıyo  :ehi: :ehi:

babası ile iş yapıo fırsat buluyo bana koşuyo öpüyo kacıyo  :ehi: :ehi:

kız sne kac aylık evlısın eskır eskırrr :toothy10: :toothy10:

Balböceği

tweety0555

kocama cayını verdım bana dıyorkı hayrola bu gece sende ne var alısık degıl ya :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

koptum özlem yaaaaa   ben öyle olsam herhalde eşimi düşünemıyorum

hep ters işte  bu haller kimin karısı ister  kocası tınlamaz kımın kocası  :ehi:

Balböceği

°•.ℓανιηуα.•°

tweety0555

kızlar vallahı sımdı bardagı bıttı ben doldurım desem neler hıssedecek benım adam kımbılır :toothy10:

az once sıhırbazlık paılıyor fatıhe dıyorum kı kadın nasıl gectı oraya  cevap nerde kadın var ben gormuyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: yaw benımkıde soru yanındakını gormeyen tvdekını gorurmu :toothy10: :toothy10: :toothy10: gercı o senden baskasını gormem dedı ama benım anladıgım yukardakı gıbı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

maalesef öyle Nur  :suclu:

Bu gece adam ilkleri yaşıyor  :toothy10:

tweety0555

kızlar konu komsu eve dolacak benım bogurmelerımden kahkaha bogurmelerımden ama :toothy10:

kocama fatıh cayını doldurım mı dedım
benımkı yıgıt 8 yıldır annenden hıc bu kelımelerı duydun mu allah askına deyıverıyor :toothy10:klesın bunun altından bıor capanoglu cıkacak dedı ve kendı kalktı doldurmaya :ehi:

Lă_Tăhzen!

ya özlemmm Allah iyiliğini versinnnnnn koptummm yaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tweety0555

vallahı bıllahı ınamazsınız ama gercekten bızım evdekı konusmalar bunlardı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

walla benim eşimin pek huyu deişmez gibime gelio 11 aylık ewliyiz ama  :ehi: :ehi:

özlem bu güne kadar eşine cayy doldurmadın gliba adamın garibine gitti ne yapsın :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tweety0555

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Şubat , 2012, 20:58:01
walla benim eşimin pek huyu deişmez gibime gelio 11 aylık ewliyiz ama  :ehi: :ehi:

özlem bu güne kadar eşine cayy doldurmadın gliba adamın garibine gitti ne yapsın :toothy10: :toothy10:

tecrubeyle sabıt degısmıyor  +4  :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: sekerlik - 13 Şubat , 2012, 21:10:21
Sevgili kaynanacim iyisin hossun ama cekilmiyosun  :cildir:
Yüz verdim astarını isteme lütfen  :cildir:
İki gün iyi davrandım diy herseyime karışmaya başladın  :cildir:
Müzik bile dinletmiyosun yaa  :cildir:
Hadi sana güle güle daha fazla çekemiycem  :cildir:
Herkes evine hadeee  :caca:

:k06: :k06: okadar  :laughing7: