Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

cananım hak ettiğin hayatı yaşa...

hiç kötü şeylere maruz kalma...

bunu kimse haketmiyo çünkü... sen hiç hak etmiyorsun...

iyi düşün doğru karar ver... ama aklın yolu birdir...

Balböceği

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 03 Şubat , 2012, 16:56:48
cananım hak ettiğin hayatı yaşa...

hiç kötü şeylere maruz kalma...

bunu kimse haketmiyo çünkü... sen hiç hak etmiyorsun...

iyi düşün doğru karar ver... ama aklın yolu birdir...

Mutlu, huzurlu olmak herkesin hakki  :love9:

insallah canan'da bunlari asacak  :amin:

qonca

canan tlf da yok ben senden nasıl haber alcam
sakın beni habersiz bırakma
eğer ara dersen babanları da hemen şimdi arayım

ORNA

03 Şubat , 2012, 17:14:58 #1803 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2012, 17:37:55 ORNA
canancım inan çok üzüldüm arkadaşım  :crybaby2: :crybaby2: ama huylu huyundan vazgeçmez heleki ailen arkandaysa beş dakika bekleme çek git ailenin yanına sıcak yuvana eşler her ne kadar iyi olursalar olsunlar ailenin yerinin tutmazlar herşey bulunur ama aile asla ....... bende ancak evlendikten sonra anladım bunu .... eşinden çok ailen düşünüyo sen üzülünce ailen üzülüyo sen sevinince ailende seviniyo ama malesef eşler aileler kadar bizi düşünmüyolar allah islah etsin allah kimsenin huzurunu kaçırmasın gerçekten bi evde huzur olmadığı zaman  insanın gözü hiçbişeyi görmüyo yarabbim bu mubarek günde duarımızı kabul etsin  :amin: :amin:[/right][/left][/left]

Balböceği

uzun zamandir dilegi dusunuyordum, simdi aklim canan da kalacak   :y25: :y25: :y25:

°•.ℓανιηуα.•°

Balböceği

dilenks, böyle nicki İskender'in annesi

Oda en son dayanamıyorum boşanacam dedi  :dontknow:  

fıstık

KANDİL MÜBAREK GÜN CANIM SIKILDI VALLAHİ

ÜZÜLDÜM BUNALDIM SANKİ BANA YAPILMIŞ GİBİ

ÇEKME GÜZELİM HİÇ DÜŞÜNME ARDINA BAKMADAN GİT

BU DÜNYADA EN DEĞERLİ ŞEY KENDİNSİN

NE ZAMAN BAŞKASI İÇİN YAŞADIN İŞTE O ZAMAN BİTERSİN

BEN BUNU ÇOK GEÇ ÖĞRENDİM

RABBİM SENİ ÇİLE ÇEKMEN İÇİN Mİ YARATMIŞ

AİLENDE ARKANDA NASILSA EL GÜN NE DER DİYEDE BAKMA

BAK BEBEKTE YOK DEMEKKİ RABBİM BAZEN BAZI ŞEYLERİ BİZİM İÇİN VERMİYOR

ALLAH EN KISA ZAMANDA SENİ ÜZÜNTÜDEN KURTARSIN

HAYIRLI KADER ÖMÜR VERSİN CANIM

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Şubat , 2012, 18:53:39

dilenks, böyle nicki İskender'in annesi

Oda en son dayanamıyorum boşanacam dedi  :dontknow: 

aaaa eda dilek 2. ye hamile değil miydi  :sad1: tüh ya çok üzüldüm.

xxcansuxx

offff ya kandil kandil çok üzüldüm cananım... bu mübarek günde oruçlu oruçlu seni bu hale getirenleri Allah a havale ediyorum hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım :amin: :amin: :amin: gerçekten sen çok iyi bir insansın o eşinin kafası tam kırılmalıkmış  :caca: :caca: :caca: çok kızdım  :cussing: :cussing:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Şubat , 2012, 21:04:00
offff ya kandil kandil çok üzüldüm cananım... bu mübarek günde oruçlu oruçlu seni bu hale getirenleri Allah a havale ediyorum hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım :amin: :amin: :amin: gerçekten sen çok iyi bir insansın o eşinin kafası tam kırılmalıkmış  :caca: :caca: :caca: çok kızdım  :cussing: :cussing:

sorma canım ya biz de öğlenden beri mahvolduk. çok üzüldük,inan ki sinirden eşime bile anlattım, o bile böyle bi günde eşinin yaptığı şey çok günah yersiz dedi ve üzüldü...

tweety0555

canan bılıyorsun kı bu fdorumda senı kendıme en yakın hıssetıgım ınsanların ılkıydı belkıde :love9: demek kı bır sebebı varmıs :crybaby2:

oncelıkle babam anneme vurmus az buz degıl yuzu gozu mor ıse gıtmıs sans ya dedem ıse gıdıp annemı gormus anneme hıc bırsey demeden babaanneme gıtmıs babam dedem babaannem oradaymıs..erdal  zerrıne ne oldu demıs babam sesız bak demıs karı boyle dovulmez boyle dovulur demıs babamın agzını burnunu dagıtmıs sonra almıs babaannemle dedemı gelın boyle dovdurtulur demıs ve onlarıda dovmus tabbı senelerce kusluk olmus ama babamda o dayak ıse yaramıs :k06:

bana gelelım az cok namaz konusunda sıkıntılarımı yazdım bızde hakaret eden ben unutmayan kocam durumunda ama benımkıde sakınlıgıyle adamı olduren cınsten tek sozle yıllık hakaretı yapar...mesela sen nasıl kadınsın ve annesın vs vs ha cevabınıda alır...bana bır gun sen kımsın ne yapıyon kı  dedı ve tekme atmaya calıstı bacagından da amelıyatlı saglam olan tek ayagıyla yapıyor bunu ...yattıgı yerde ustune cıkarsın essek sudan gelınceye kadar bunu doversın...dedım ben senın karınım cocuklarının anasıyım bana bır daha el kaldırmayacaksın bak ınsan nasıl hıssedıyor kendını  :crybaby2: sımdı dusun ve ona gore hareket et...bende on sene agladım hep polyannacılık yaptım amaaannn ramazan bayramaına uc gun kala pes pese uc sahurda benı aglattı bır gece sahurda cıktım anneme gıtmek ıcın sabah gerı dondum nıye dondun dıyerek pıspıs sırıtıyor ertesı sahurda  ben nıye yumurta yıyormusum yaptıgım yemeklerden yemıyormusum dıye benımle tarttıstı ısftar vaktı oooofff yeter dedım ve babama herseyı ne olduysa anlattım babam tel actı telı acmayınca babam daha sınırlendı eve gıttı ne soyledı bılmıyorum ben esıme o....cocugu demıstım senelr once baba bana boyle dıyor ben yemek tuzsuz bıle dıyemıyorum demıs babam geldı dedınmı boyel dıye dedım gene bana vurmaya calısırsa gene derım dedım ...o son oldu evde cok sukur tartısmalarımız kavgamız son oldu allaha bınlerce sukur kımsenın evınde huzursuzluk vermesın hayatta en kotu sey esıyle mutsuz olması ınsanın ...ınanın benı cocukalrım bıle mutlu etmıyor esımle mutsuzken ...

canan allahım ıcıne ferahlık versın arkadasım rabbım hayırlısını nasıp etsın...ama dayak yerken bır kerede atmayı dene evde ne var ne yoksa ustune fırlat bırak kırılsın bırak apartma duysunlar senı pısırık korkan olarak degıl seın ınsan oldugunu oda hatırlasın....ama sunu unutma baban arkanda ıse bosverrr hıc uzme kendını...ben asla soylemem cunkı benı suclarlar dıyordum aaa babam sımdı agzımdan cıkacak tek lafa bakıyor vallahı ama cok sukur benımkı duzeldı oka boka kavga etmıyoruz cok sukur ..ama bosan demek te bana dusmez buda bır gercek ...ama ınan bu gece full aklıma takıldın...

hümeyra_t_e

03 Şubat , 2012, 21:18:18 #1812 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2012, 21:21:27 afra024
canım senin durumunda fenaymış sonra nasıl düzeldi ki ne değişti yani bi adam değişebiliyo demek ki öyle mi yoksa sen mi başka yollar buldun kavga etmemek için? yani evet erkeğe biraz haddini bildirceksin ama bağırmak çağırmak atmak kırmak biryerden sonra ters tepmiyo mu?

°•.ℓανιηуα.•°

özlemim seni kutluyorum canım benim.

biçok kadının yapamadığını yapmışsın ellerine sağlık  :icon_thumright:

altında kalınmamalı yaaa. hep sessiz hep sessiz nereye kadar.  :cussing:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: afra024 - 03 Şubat , 2012, 21:18:18
canım senin durumunda fenaymış sonra nasıl düzeldi ki ne değişti yani bi adam değişebiliyo demek ki öyle mi yoksa sen mi başka yollar buldun kavga etmemek için? yani evet erkeğe biraz haddini bildirceksin ama bağırmak çağırmak atmak kırmak biryerden sonra ters tepmiyo mu?

aslında erkeğinden erkeğine değişiyo.

daha önce de yazmıştım,eşim üzerime kumanda fırlattı. ben de alıp o kumandayı gözünün içine baka baka elimde paramparça ettim ( elim falan kanadı ) ve suratına attım. o ilk ve son oldu. hala söylüyo kumanda canavarım diye dalga geçiyo  :toothy10: ama bana öyle bişiy yapamayacağını bilir artık. ters tepmeyebilio yani.