12 Mayıs , 2024, 02:35:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Aytii

Nezo

Alıntı yapılan: fıstık - 09 Ocak , 2012, 13:19:41
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

E5 İ bilmiyom sen ordan sınıf atladın herhalde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Yavrımmmm Yazık Ule Üstüne Gitmeyelim Fazla Ağlayıp Çarpılacak  Vicdan Azabı Hiçbişiye Benzemez  :ehi:

destina06

kızlar inanmıyorum size tüm laf söz sade ve sadece bir makyaj yarışması için mi? :icon_scratch: sizin gibi güzel hatunlara yakıyor mu yaf?hepiniz de güzelsiniz tamam hadi kesi kavgayı dağılın uleynnnnnnnnnnn :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ÇOK GÜLDÜM ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

HADİ HOŞÇAKALIN ARANIZDA DEVAM EDİN ARTIKIM  :k06:

Nezo

Koş Koş Pizzacılar Bile Yarım Saat Geciken Servislerden Para Almıyor Yetişmen Lazım  :wave: :wave: :wave: :wave:

Aytii

Nezo

Doğru Diyosun Ne alacam Üstüme Aynaya Bakmıştı Herhal Öyle Yazmadan Önce Kendini Görünce Napcanı Şaşıtı Garibim.  ;D

Nezo

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Ocak , 2012, 13:30:56
Doğru Diyosun Ne alacam Üstüme Aynaya Bakmıştı Herhal Öyle Yazmadan Önce Kendini Görünce Napcanı Şaşıtı Garibim.  ;D

YANİ BEN CEVAP VERMEYE GEREK BİLE DUYMADIM ONA

İNSANLAR KENDİLERİNİ BELLİ EDİYOR BİRŞEKİLDE  :laughing7:

HAMİLESİN SEN BAK DİKKAT ET KENDİNE FAZLA GÜLMEK İYİ GELMEZ  :k06: :opucuk:

Nezo

Demet Olacadı Burda Varyaaaaa İkimizi Denk Getircen Böyle Bişide Kaçıcan Sonra  :ehi: :ehi: Demeeeeeet  :director:

ORNA

:ehi: :ehi: :ehi: çok fenasınız kızlar  :ehi: :ehi: hele nezz  :ehi: :ehi: :ehi: boşverin uzatmayın giden gitmiştir gittiği an bitmiştir  :k06: :k06: :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi: :ehi: hatunlarr yürüyün beee kim tutar sizi kenar mahalle dilberlerii siziii :ehi: :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Nezo

İstesemde Uzatamam 2 De Hastam Gelcek  :laughing7: Ona Yeter Zaten Bu Baya  :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....