Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

asuman1981

CANIM BEN BU YAŞANLARI ASLA DESTEKLEMİYOR HATA LANET EDİYORUM 3 GÜNDÜR ORTALIK CEHENEM YERİ GİBİ  AMA  ORDA LANET OLSUN NE İŞİMİZ VAR BURDA BİTSEDE GİTSEK DİYE YAZLARINIZA BOZULDUM   O KADAR RAHATSIZZANIZ  GELMEYİN ARKADAŞIM BENİMDE NE SAĞLA NE SOLLA Bİ DERDİM YOK  KENDİ HALİMDE YİM  AMA KÜRDÜM BÖYLE KONUŞMALARINIZ DA HOŞUMA GİTMEDİ TEPKİMİ GÖSTERDİM  ÜZDĞYSEMDE ÖZÜR DİLERM

AککORTįє

HİÇ ACIMADIM HİÇ GEBERSİNLER PKK SOYLARI

YILLARDIR ANAMIZI BACIMIZI AĞLATTILAR DOĞMAMIŞ BEBEKLERİN GÜNAHINA GİRDİLER

ONLAR, SEBEP ONLAR, YANDAŞ OLANLAR

ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN !

Balböceği

01 Ocak , 2012, 23:40:59 #947 Son düzenlenme: 01 Ocak , 2012, 23:42:48 ßăʟßöƈεğἶ
Biz bu vatan topraklarına nice sehitler verdik.
Ana- babalar evlatsız, çocuklar yetim, kadınlar dul kaldı.
PKK bize ne yapmadıki?
Yola mayın koyup çoluk çocuk demeden katlettiler.
Bu sadece bitanesi.

Biz binlerce şehit verdik!

35 kisi ölmüş çokmu? Bizden Biri şehit olunca onlar seviniyordu.

Ağlama sırası onlarda!!!....

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asuman1981 - 01 Ocak , 2012, 23:35:14
CANIM BEN BU YAŞANLARI ASLA DESTEKLEMİYOR HATA LANET EDİYORUM 3 GÜNDÜR ORTALIK CEHENEM YERİ GİBİ  AMA  ORDA LANET OLSUN NE İŞİMİZ VAR BURDA BİTSEDE GİTSEK DİYE YAZLARINIZA BOZULDUM   O KADAR RAHATSIZZANIZ  GELMEYİN ARKADAŞIM BENİMDE NE SAĞLA NE SOLLA Bİ DERDİM YOK  KENDİ HALİMDE YİM  AMA KÜRDÜM BÖYLE KONUŞMALARINIZ DA HOŞUMA GİTMEDİ TEPKİMİ GÖSTERDİM  ÜZDĞYSEMDE ÖZÜR DİLERM
asuman bizimde kürt olanlarla derdimiz yok... sende az çok derdimizin kiminle olduğunu anlamışsındır... burada görev yapıyoruz devlet buranın sahipsiz kalmasın çapulcuuların eline düşmesin diye askerini polisini,öğretmenini görevlendiriyor... buralardan el çekilince sende demişsin ya cehennem yeri diye o daha berbat bir hal alacak... ve ben artık kürt halkının uyanmasını uyanık olup bunlardan kendilerine pay çıkarmak isteyenlere kanmamasını isterim... o kadar çok acık ki yapmak istedikleri...

tweety0555

Alıntı yapılan: asuman1981 - 01 Ocak , 2012, 23:35:14
CANIM ZATEN MESELE KURT TURK MESELESI DEGIL ... AMA DESTINA NIN ZORUNA GIDEN ASKER OLURKEN SES CIKARMAYAN AMA KACAKCILIK YAPAN VE MUHTEMELEN PKK BAGLANTILI(ASLINDA ALENI BELLI AMA NEYSE )KISLERE BIRSEY OLDUGUNDA KARALAR BAGLAYAN INSANLARA IDI.....KURT YADA TURK BIZ BIR BAYRAK ALTINDAYIZ BIZ BU VATANA CALISMALIYIZ BIZ BU VATANA VERGI VERMELIYIZ ...ONEMLI OLAN BU VATANIN TOPRAKLARINI BUTUN DUSUNEBILMEK BAYRAGI TEK BELLEMEKTIR ;) SAYGILAR BU KONU HAKKINDA YAZILACAK COK SEY VAR AMA BOSVER BURASI BEBEK SITESI BIZ BEBELERIMIZ KONUSALIM ;D ;D
HERKESE IYI GECEELR YARIN OKULDAN YAZARIM SONRA :hieyt: :hieyt:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

katiliyorum bende hic acimadim o bez parcalarini gördükden snra  acima duygusu kalmiyor bende pislikler serefsizler resmen yaa

allahim dilyiorum ki 2012 pkknin sonu olur insallahhhhh köpeklerrrrr itlerr insan degil onlar ibneler

fıstık

BUDA PKK LARIN İŞİYDİ BENCE

MALUM HERYERDELER SIRF ÜLKE GALEYANA GELSİN DİYE YAPILDI

İÇİNE ÇOCUKLARIDA KOYDULARKİ MASUMLAR ÖLDÜ DEDİRTMEK İSTEDİLER

BU KADAR ŞEREFSİZLER İŞTE

DENİZGÖZLÜM81

merhaba arkadaşlar bende bir kürt vatandaşıyım ben yeri geldiğinde askerimize yeri geldiğinde depremde kaybettiklerimize yeri geldiğinde kaza sonucu ölen insanlarınıza çünkü bizler aynı topraklar üzerinde ve aynı bayrağın altında yaşıyoruz şehit askerlerin içerisinde türk,kürt,alevi gençlerimiz var hepimizin canı yanıyor lütfen arkadaşlar biraz saygı duyalım sözlerimize dikkat edelim benimde kimseyle bi sorunum yok ve sadece kendi görüşümü dile getirdim ve bu arada eşime bende çok kızıyorum yılbaşına küs girdik ailesi kensinden dolayı nekadar konuşsamda hala çok kırgınım :-\ :-\

tweety0555

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 02 Ocak , 2012, 00:00:17
merhaba arkadaşlar bende bir kürt vatandaşıyım ben yeri geldiğinde askerimize yeri geldiğinde depremde kaybettiklerimize yeri geldiğinde kaza sonucu ölen insanlarınıza çünkü bizler aynı topraklar üzerinde ve aynı bayrağın altında yaşıyoruz şehit askerlerin içerisinde türk,kürt,alevi gençlerimiz var hepimizin canı yanıyor lütfen arkadaşlar biraz saygı duyalım sözlerimize dikkat edelim benimde kimseyle bi sorunum yok ve sadece kendi görüşümü dile getirdim ve bu arada eşime bende çok kızıyorum yılbaşına küs girdik ailesi kensinden dolayı nekadar konuşsamda hala çok kırgınım :-\ :-\

CANIM CIM BAK KACINCIYI YAZIYOUM MESEL KURT OLMAK TURK OLMAK DEGIIIIILLLLLL....YANLIZ SENIN ORADA CANIMIZ YANIYOR DIYE YAZDIKLARINA ZATEN ACIMAN GEREKIYOR AGER ACIMIYORSAN BIR TUHAFLIK VAR DEMEKTIR AMA SEN SIRF KURT DIYE O TABUTTAKI LERE ACIYORSAN BIR PROBLEM VAR DMEEKTIR...BENIM YAZIMDA VANDAKILERDEN BAHSETTIM TURK YADA KURT AYIRMADIM...BIZ TEKIZ VE TEK KALACAGIZ KURT VE TURK AYRIMI YARATMAYA CALISILMASINNNN YANLIZ BIR KISIM KURTLERI GARYANA GETIRIYORKI TURKLER SIZE SUNU YAPIYOR ONLARA BOYLE DAVRANIN VVS VS NE OLUYOR KENDILERI MILLETVEKILI OLUYOR HAPSE GIREMIYORLAR AFEDERSIN KCLARINI KURTARIYORLAR AMA MASUM COCUKLAR POLISLERIN ONUNDE EEE NOLUYOR KURT TURK AYRIMI ...ONLARIN ISINE GELIYOR BU BEN DAHA ONCEDE YAZMISTIM BDP YE OY VEREN BIR ALLAHIN KULUNA MASUM BILE OLSA ACIMIYORUM ....IYI GECELER TATLIM...

SeliN59

benimde şahsen vatanını seven kürtlere kinim yok benTÜRKİYE min doğu topraklarına göz diken hain kürtlere sözlerim şerefsiz dtpliler toprak ağaları para içinde lüx içinde yüzüyolar cahil halkı devlete karşı kışkırtıyolar küçük küçük çocuklar polisi askeri taşlıyolar bu durumda kim doğuda görev yapmak ister kimse kusura bakmasın herkes kendi canını düşünüyo hiç yok yere eşler çocuklar ölüyo ve hainler yüzündende vatan bi türlü sağ olmuyo

fıstık

BENİM EŞİMDE KÜRT KÖKENLİ

HALA ANLAYAMADINIZ KÜRTLERLE SORUN OLMADIĞINI

PKKLILARDAN NNEFRET EDİYORUZ HER TÜRK VATANDAŞI GİBİ

BİZ BİZ SİZ SİZ DİYE BİŞİ YOK BİZDE ÜZÜLÜYORUZ NE DEMEK YAAAA

BU BAYRAĞIN ALTINDA HEPİMİZ BİRİZ ZATEN

DOĞUDAKİLER PERİŞAN ZAVALLI BATIDAKİLER SANKİ SIRÇA KÖŞKLERDE YAŞIYO

GÖRDÜK TABUTTAKİ PAÇAVRALARI MEDYADA UTANMADAN ALTINA YAZIYO

YOK YA O KADARDA KÖR DEĞİLİZ ŞÜKÜR

MADEMKİ VATANINIZI SEVİYOSUNUZ BAYRAĞINIZI SEVİYORSUNUZ

KAFA TUTACAKSINIZ PKK YA HEPSİ BİTECEK

BİZ KÜRT KÖKENLİ TÜRK VATANDAŞIYIZ DİYECEKSİNİZ

BU TOPRAKLAR HEPİMİZİN DEFOLUP GİDİN DİYECEKSİNİZ PKK YA

tweety0555

Alıntı yapılan: fıstık - 02 Ocak , 2012, 01:02:54
BENİM EŞİMDE KÜRT KÖKENLİ

HALA ANLAYAMADINIZ KÜRTLERLE SORUN OLMADIĞINI

PKKLILARDAN NNEFRET EDİYORUZ HER TÜRK VATANDAŞI GİBİ

BİZ BİZ SİZ SİZ DİYE BİŞİ YOK BİZDE ÜZÜLÜYORUZ NE DEMEK YAAAA

BU BAYRAĞIN ALTINDA HEPİMİZ BİRİZ ZATEN

DOĞUDAKİLER PERİŞAN ZAVALLI BATIDAKİLER SANKİ SIRÇA KÖŞKLERDE YAŞIYO

GÖRDÜK TABUTTAKİ PAÇAVRALARI MEDYADA UTANMADAN ALTINA YAZIYO

YOK YA O KADARDA KÖR DEĞİLİZ ŞÜKÜR

MADEMKİ VATANINIZI SEVİYOSUNUZ BAYRAĞINIZI SEVİYORSUNUZ

KAFA TUTACAKSINIZ PKK YA HEPSİ BİTECEK

BİZ KÜRT KÖKENLİ TÜRK VATANDAŞIYIZ DİYECEKSİNİZ

BU TOPRAKLAR HEPİMİZİN DEFOLUP GİDİN DİYECEKSİNİZ PKK YA
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Aytii

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

pkk nın da onun yadaşcısınında onlar gibi düşüneninde onları içten içe koruyanında

onlara acıyanında allah topunun belasını versin gebersinler hepside canım ülkem TÜRKİYEM KURTULSUN

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR  :love9: TEK ÜLKEDİR ÖLEDE KALACAK  :love9: DİĞER PİSLİKLERDE BÖLÜNECEK DİYE BEKLEYE BEKLEYE GEBERSİNLER İNŞALLAH  :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Ocak , 2012, 08:40:15
senden bi kudurma atraksyonu bekliyorum  :occasion14:

benden mı evetttttt baslıyorumm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:mmmm hayde hop :muzz:yandan oh ohhh :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: