11 Mayıs , 2024, 09:43:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kıyamam canım benm ya sen üzülme eninde sonunda rabbim seni temize cıkaracaktır allah belasını versin o iftirayı atanında canım esin sana ne kadar güvensede seytan onu dürtüyordur ama eminim o sana güvenmediğinden değil seni bu denli üzeni bulmak için yapıyordur sen gül gec sakın takma kafaya polise bildirsenize yada savcıya benim huzurumu bozuyor diye böyle iftira atılmazki pislik  :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: elime bir verseler bir kasık suda boğarım su mübarek günlerin hürmetine allah seni temize cıkarsın inş o kişininde belasınuı versin

suzannn

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Aralık , 2011, 15:34:26
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 05 Aralık , 2011, 10:46:52
nur allah sabır versin bu ne biçim şeyler

suzannn anlamadım ki bu başımdaki bela ne zaman defolup gidecek...erkek ismi veriyo 2 gündür tanımıyorum etmiyorum manyak manyak iftira atıp duruyo kız
CANIM ACABA FACEDEN Bİ SAPIKMI BU

derbeder

ne diyecegimi ne dusunecegimi bilmiyorum suanda. kendimi tutamadim yanindada agladim afedersin. bu gencecik yasinda anneni kaybetmissin ve yasadiklarini anlattin ya, iste kalbime bicaklar saplandi sanki  :y25: Allah saba sabir versin. senin derdini duyunca kendi derdimden utandim, herkes birseylerle imtihan ediliyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

nisan rüzgar

sana varya diyicek bişi bulamıyorum ...o bana söyledigin lafları inaşşalh bigün gelirde devran döner teker yaşa istiyorum ...artık sana sinir oluyorum :caca:
oh be rahatladım  :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ne bicim insansin ya sen  :violent1: :violent1: :violent1:
hem karini 7 yil uzakta tut yedi yil aldat ustune cocuk yap yanina getir sonra onun yaninda bi gece kalma yine okadinin yaninda yat sonrada bana zaman taniyin birden birakamam de  :caca: sana soyluyorum sende insanmisin ya kizina aci bari adi senin gibiler yuzunden insanlardan sogudum  :cussing: senin yuzunden kac aile perisan huzurumuzu bozdun yuhhhh sana  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tweety0555

abowww kız kım bunu yapan densız :suclu: :caca: :caca:

allahım sana bınlerce sukur sana :amin: verdıgın nımetlere, saglıgımıza....rabbım su bır kac aydır verdıgın huzurumuz bozulmasın hep boyle olsun ıcımde ucan kelebek hıc olmesın hep pırpır etsın :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ruyam616

KIRK YIL DUSUNSEM BOYLE BIR SEREFSIZLIK YAPACAGIN AKLIMIN UCUNDAN GECMEZDI OYLE BIR BABADAN OYLE BIR AILEDEN SENIN GIBI BIR PISLIK NASIL CIKTI ANLAMIYORUM DUYDUGUM ANDA ELIM AYAGIM BUZ KESTI INANAMADIM...
YA SEN GUL GIBI KARINI NASIL ALDATIRSIN USTELIK SANA IKI TANE PIRLANTA GIBI EVLAT VERDI HICMI UTANMADIN HICMI VICDANIN SIZLAMADI GERCI SENDE AZCIK UTANAM OLSA BOYLE BIR B..... YEMEZDIN HAYVAN HERIF
OYSA ONUNLA EVLENEBILMEK ICIN AZ UGRASMADIN KAPISINDA YATTIN BIR SENE BOYUNCA YOLLARI ASINDIRDIN BUNUN ICINMIYDI BUTUN BUNLAR YAZIKLAR OLSUN SANA O KADININDA ALLAH BELASINI VERSIN SENINDE IKINIZDE ALLAHINIZDAN BULUN MIDEMI BULANDIRIYORSUNUZ :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

Ya-semin

canım kocacım benim  :love9: iyiki seninle evlenmişim, iyiki benim kocamsın... bugün yaptığın o süpriz beni ne ne kadar mutlu etti anlatamam  :love7: yalnız olduğumuz, bu soğuk, bu ruhsuz şehirde yaptığın bu ince davranışınla içimde güller açtırdın, yalnızlığımı unutturdun  :nazar:  :love3:Rabbim mutluluğumuzu daim etsin, bir de hayırlı bir evlatla yuvamızı şenlendirsin inşallah :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

tweety0555

Alıntı yapılan: Ya-semin - 10 Aralık , 2011, 18:57:17
canım kocacım benim  :love9: iyiki seninle evlenmişim, iyiki benim kocamsın... bugün yaptığın o süpriz beni ne ne kadar mutlu etti anlatamam  :love7: yalnız olduğumuz, bu soğuk, bu ruhsuz şehirde yaptığın bu ince davranışınla içimde güller açtırdın, yalnızlığımı unutturdun  :nazar:  :love3:Rabbim mutluluğumuzu daim etsin, bir de hayırlı bir evlatla yuvamızı şenlendirsin inşallah :amin:
ayyy yasemın coook merak ettım ne yaptı kız kocan:))))  İMZA MERAKLI TAZE :toothy10: :toothy10:

FeHi

Özlemmmmmmmmmmmmmmmmmm imzan kopardı kıs beni.. Allah seni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

hafta sonum var bi tek. o da zıkkım oluyo. biraz da beni düşünseniz. geceleri uykusuz kalan biriyim ben. bana da yazık değil mi  :honk:

hüzünden_gelme

bi pazar gunum var onunda içine etmeyi basardınız sağolun ya  :cildir: :cildir: :cildir:

tweety0555

Alıntı yapılan: FeHi - 10 Aralık , 2011, 21:59:53
Özlemmmmmmmmmmmmmmmmmm imzan kopardı kıs beni.. Allah seni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
HILAL HER NEKADAR TOHUMA KAÇSAMDA MERAK KONUSUNDA TAZEYIM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Aralık , 2011, 23:43:08
Alıntı yapılan: FeHi - 10 Aralık , 2011, 21:59:53
HILAL HER NEKADAR TOHUMA KAÇSAMDA MERAK KONUSUNDA TAZEYIM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ahahahahah Taze Meraklı aiyyy aklıma geldikçe gülme krizine giriyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allah yüzünü hep güldürsün Özlem