27 Nisan , 2024, 21:37:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Karismak gibi olmasin ama ayse teyze  fatma teyze eski uyeleri ozleyenler muhakkah yeni acilan forumdadirlar  dileyen oraya gidip derdini kederini dokebilir arkadaslar  buda  benim sahsi fikrim kimse zorla geri getirilemez   ;)

makaron

Yok canım ayşe teyzem obur forumda da yok. Ben sadece ozlediğimi soyledim. Mutlaka hepimiz onun destegini bir kere de olsa gormüşüzdür. Hakkını teslim etmek istedim.

mutluluk

aslıcım ben ayşeyle faceden görüşüyorm ama uzun zamandır facedede yok.

Aşkk

aslıcım buradan herkes diğer siteye giderken ayşem de gitti üyeydi yani  :icon_thumright:
sonra üyeliğini sildiyse bilemem  :dontknow:
saadet ayşe temmuzun ilk haftası memlekete gidecekti o yüzden giremiyordur  ;)

elfo

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Ağustos , 2013, 00:22:05
Katilmiyorum bence suanki haliyle cok daha guzel forum amacina ulasti sadece bebeklerimiz  konusuluyor sevinclerimizi heyecanlarimizi paylasiyoruz   burda bukadar arkadas var bence onlara haksizlik son yazdigin

Yazsan cevapsiz kalmaz illaki yine paylasacagin kisiler olur burda en sacma seylere bile bikmadan usanmadan cevap veriyoruz oysaki

siteye girdiğim zaman son 15 dakika içinde online olanlara baktım defalarca. ya sadece ben online olmuşum ya da en fazla ben dahil iki kişi. bu yüzden hiç bişey paylaşmak içimden gelmedi. belki yazsaydım çok güzel cevaplar alacaktım bilemem fakat başka paylaşımları da görüyorum maalesef günlerce 1 sayfa dahi ilerlememiş. oysaki eskiden bi konu açılsa 15 dakika bile geçmeden en az 3 yorum olurdu altında. bir de eski arkadaşların biçoğu anne oldukları halde burada aktif olan arkadaşlardı. onlar haricinde hemen hemen herkes hamileyken veya anne olmayı arzularken burda, işi bitti mi kayboluyor.

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

burda eskiden aktif olan üyeler en cok takildigi yer muhabbet kraliydi bebekden alakasiz konusmalari vardi bisey sorsak zaten onlar kendi alemindeydi kimse yardimci olmuyodu simdi daha iyi bence en azindan cok kisi yok ama bisey sorunca cvp veren bi kac kisi cikiyor
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

bıktım tutarsiz tavırlarindan altüst ettin bünyemi.2 senedir düzelemedi hiç birşey değişmedi.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ZAHİR

Off off sana diyemiorm..ablanlar planliyo annende hastaym diye psikoljaini bozldu diyip gelip bize yerleameye calisio..bana yalanxi deein ama annnen gwrcwkten iLuodu bizi bi anda sildin beni helal olan sana bn aeni deli givi sewerkenn ..
Anan bacilarn abilwrn yegenlernle mutlu olraun ins
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

rusta

çook sinirliyimm... :violent1: zaten bi türlü alısamadım sana yaptıgın hareketler de temmelli batıyo yaa ne desem ne yapsm bilemiyorm bi insan bu kadar mı laf anlamaz bu kadarmı sonradan görme olur deli olcam ya düzelmediği gibi kendi başına da iş yapıyo bunu da kaynanam görmüyo sonuç sen alttan alıver ala ala bu hale geldim gıcık sey :cussing: :cussing: :cussing:

ayışığı

beni anladığını sanıyodum. ne büyük hayal kırıklığıydı yaşadığım. sana  açmıştım derdimi ağlayarak.en çaresiz anlarımı senle paylaştım ben. bilmiyomuş gibi bi bebeği nasıl istediğimi. yeni doğmuş bebeğini özlemiyosun diye sitem ediyosun öylemi. üstelik 2. çocugun. üstelik ben bi bebeğim olsun diye ameliyat olmuş yatıyorken sen ona aseriyordun. yanımda büyüdü neredeyse karnın. hergünüm sana imrenmekle geçti anlama kırılma diye çatladı göbeğim. seninle bebeğine alışverişe çıktım lohusa geceliğini bile benle aldın. doktor kontrollerınde yalnızım diye mutsuzdun yanında olmaya çalıştım. yatacagın yatagı kapına asacagın süsü hazırladım ben. hepsine imrenerek tüm bu hazırlıkları bigün kendime yapabilirmiyim diye heves ederek hayıflanarak.  :crybaby2: :crybaby2: sen naptın nasıl halin diye sormadan yaşadığım bunalıma aldırış etmeden  gel oğlumu gör diyosun yarana tuz bas diyosun gelmiyosun diye küsüyosun. hevesimi sokup burnumun dibine hiç bişey olmamış gibi davran diyosun öylemi  :y25: sınavımı zorlaştırma, imtihanımı zorlaştırma. arkadassan dostsan yardım et. tuz basma yarama. dışım susarken içim avaz avaz benim dost dediğin duyar duy sesimi zorlama beni  :crybaby2:

jelıbonee

Alıntı yapılan: ayışığı - 27 Ekim , 2013, 19:42:47
beni anladığını sanıyodum. ne büyük hayal kırıklığıydı yaşadığım. sana  açmıştım derdimi ağlayarak.en çaresiz anlarımı senle paylaştım ben. bilmiyomuş gibi bi bebeği nasıl istediğimi. yeni doğmuş bebeğini özlemiyosun diye sitem ediyosun öylemi. üstelik 2. çocugun. üstelik ben bi bebeğim olsun diye ameliyat olmuş yatıyorken sen ona aseriyordun. yanımda büyüdü neredeyse karnın. hergünüm sana imrenmekle geçti anlama kırılma diye çatladı göbeğim. seninle bebeğine alışverişe çıktım lohusa geceliğini bile benle aldın. doktor kontrollerınde yalnızım diye mutsuzdun yanında olmaya çalıştım. yatacagın yatagı kapına asacagın süsü hazırladım ben. hepsine imrenerek tüm bu hazırlıkları bigün kendime yapabilirmiyim diye heves ederek hayıflanarak.  :crybaby2: :crybaby2: sen naptın nasıl halin diye sormadan yaşadığım bunalıma aldırış etmeden  gel oğlumu gör diyosun yarana tuz bas diyosun gelmiyosun diye küsüyosun. hevesimi sokup burnumun dibine hiç bişey olmamış gibi davran diyosun öylemi  :y25: sınavımı zorlaştırma, imtihanımı zorlaştırma. arkadassan dostsan yardım et. tuz basma yarama. dışım susarken içim avaz avaz benim dost dediğin duyar duy sesimi zorlama beni  :crybaby2:

Canım merhaba
Insallah rabbım sanada bır evlat nasıp eder
Arkadasın senı bu konuda anlayamaz. Uzuldugunun farkındadır elbet , ama yakınsanız bebegı oldugu ıcın onu zıyaret etmenıde ısteyecektır. Ilerde bı bebegın olursaozaman anlıycaksın nedemek ıstedıgımı. Amacı senın canını acıtmak degıl. Aynısını bı dostumla yasadım ben. Onun cocugu yok ama neler ettım gelmedı bana dıye. Kızdım kustum laf soyledım,yerı geldı kıskanıo mu acaba dıye bıle dusundm. O yuzden sana tavsıyem al hedıyenı gıt 1 kerelıge mahsus. Bı daha nıye gelıp gormuyorsun demeyecek sana emın ol. Kendını hazır hıssettıgınde gorusursun bı daha nezaman ıstersen. lohusalık cok farklı,suan senın dusunduklerının hıcbırını dusunmuyordur o.

ponçik

Hesapta, iğneliyici laflarla beni rencide ettiğini sanıyorsun ama dönüp dolaşıp o lafları sana yedireceğimi henüz bilmiyorsun. Sonra asık suratımı düzeltmeye bahanesiyle canımcicim rolleri üstleniyorsun.
Yemezleeeeer  :caca:

duygucuk

Değme tabib siziliyor
Yaralarım yaralarım
El degdikce bozuluyor
Yaralarım yaralarım

Hangi avcı vurdu beni
Akitti sinemden kanı
Hiç bir tabib sarmaz bunu
Yaralarım yaralarım

Dinmiyor gönlümün yası
Dünya yalancı dunyası
Yaram kerbela yarası
Yaralarım yaralarım

Duygu feryadın dinmez
Hayali gözümden gitmez
Yaram sarsam sargı tutmaZ
Yaralarım yaralarım

Offf acın dagladi yüreğimi BABAM kimselere söyleyemiyorum ama her gun yanıyorum sanaaa... Sesini kokunu, gülüşünü her seyin burnumda tütüyor.. Et tırnaktan ayrılır mı hiç ama ayrıldık senle babammmm babammmm babammmm babammm babammmm.... :((((
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ponçik

:crybaby2: babama çok düşkün değilim ama yazdıkların içimi acıttı  :y25: