27 Nisan , 2024, 23:13:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

iklima

Öyle kırgınım ki sana zaten unutmamam için elinden geleni yaptın
Şimdi geçmiyor ışte hiç bitmeyecek hep devam edicek.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°•.ℓανιηуα.•°

3 günlük tatili zehir etme bana... yorma beni... ben gitmicem. sen gidiyorsan git...

destina06

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: her şey için benim uğraştığıma kızmıyorsun da doktorun yanında ağladığıma mı kzıyorsun hem ben hangi doktordan ağlamadan çıkmışım geriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

iklima

Ben bana yapılanları rabbimme havale ediyorum.
Agzinda allah olup gonlunde olmayan insan,allahın yaptıklarından haberdar
Olmadığını mi sanıyorsun.tek isteğim ahirete kalmasın dünyada gostersin rabbim
:amin: :amin: :amin:

Hepsi Bu..!

Bluegirl

ALLAHIM SEN POLİSİMİZİ,MİLLETİMİZİ DEVLETİMİZİ HAİNLERİN ALÇAKLARIN ŞERRİNDEN KORU :.amin:

iklima

herkes mi üstüne gelir insanin
kimse mi anlamaz anlayışli olmaz
şevkatle bakmaz gözlerime başımi oksamaz.anne oluyorum güçlüyum diye
telkinler veriyorum kendime.ama en yakıni bile anlamıyor.
boşlukta tek başıma sallaniyor gibiyim ellerim karnima sarili.bebeğim en büyük sevincim.neden sevincime ortak olmuyorsunuz.
bebeğim uzulmesin o etkilenmesin diye sustukça üstüme geldiler.ama kendini daima haklı görenlerle çevrili dört bi yanım
bi ben haketmiyorum hiç bişeyi bi ben değersizim
su mubarek günlerde beni uzenleri sana havale ediyorum allahim kalplerine merhamet ver.hatalarina o kör gözlerine sok artık ne olur

Hepsi Bu..!

Aşkk

offff baydın artık kendini övme yok benim  böleydi yok şöleydi sorduk mu  :-ooo

elfo

eski bebeğimonline ı çok özlüyorum. maalesef artık çok sıkıcı
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: elfo - 03 Ağustos , 2013, 23:19:18
eski bebeğimonline ı çok özlüyorum. maalesef artık çok sıkıcı
aynen katiliyorum

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

elfo

doğum yaptığımdan beri anlatacak bi ton şeyim oldu ama yazmadım. her yazdığıma cevap yazan yol gösteren arkadaşların nerdeyse hepsi ayrıldı buradan . adminin yerinde olsam ne yapar ne eder geri kazanırdım onları.  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Lă_Tăhzen!

Katilmiyorum bence suanki haliyle cok daha guzel forum amacina ulasti sadece bebeklerimiz  konusuluyor sevinclerimizi heyecanlarimizi paylasiyoruz   burda bukadar arkadas var bence onlara haksizlik son yazdigin

Yazsan cevapsiz kalmaz illaki yine paylasacagin kisiler olur burda en sacma seylere bile bikmadan usanmadan cevap veriyoruz oysaki 

Aşkk

evet bence de forum amacına ulaştı  :icon_thumright: elifcim geri kazandırmaya gerek yok canım açtıkları siteye üye olabilir ordan paylaşabilir sorularına cevap alabilirsin :icon_thumright:

xxcansuxx

tecrübelilerde bebekten fırsat bulup giremiyorlar en azından benim arkadaşlarım diğer sitedede değiller... 2.bebeğimin heyecanı olmasa belki bende bu kadar aktif olmam bebekle ilgili paylaşımları seviyorum...
hergün iletime cevap geliyor mutlaka konuşacak birileri oluyor...hala benim için çok özel bir site günlüklerimde burada  :love9: :love9:

hümeyra_t_e

yeni sitemi açıldı.ay nekadar geri kaldm bu ara öyle kafam dolu ki.eşimin yokluğu biryandan oğluşum büyüyo onunla meşgul olmak biryandan iyice boşladım bazı şeyleri

makaron

Alıntı yapılan: elfo - 03 Ağustos , 2013, 23:24:37
doğum yaptığımdan beri anlatacak bi ton şeyim oldu ama yazmadım. her yazdığıma cevap yazan yol gösteren arkadaşların nerdeyse hepsi ayrıldı buradan . adminin yerinde olsam ne yapar ne eder geri kazanırdım onları.  :-\

Bilhassa ayşe teyzeyi çok ozledim. Herkesle ilgilenir bi cevap verirdi. Kimsenin gönlünü kırmazdı. Ama belli ki o çok kırılmış. Yoksa bizleri bırakmazdı