29 Nisan , 2024, 01:51:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Aşkk

~ERVA~

02 Mayıs , 2013, 20:45:35 #5626 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2013, 21:55:37 ~•Sarecik•~
O bakışların beni eritip bitiriyor canım aşkım benim  :love9: :love9:
Beni o kadar çok seviyorsun ki her halinle anlıyorum bitanem üstüme titremen zaten yetiyor bana
Seni çok seviyorum   :love7:

destina06

Allahım artık şifa niyetine yediğim içtiğim şeyler :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: nolur Allahım kurtar bu dertten bizi :y25: :y25: :y25: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

@Melek Yüzlüm@

nazlıyarim

yazdıklarım kocacım için değil...senin o gırtlağını ellerimle sıkmak ve o sesini sonsuza kadar kesmek istiyorum seni doğuran o ananı da babanı da... allahımın sonsuz adaletine bırakıyorum allahım sizi adaletiyle yargılasın inşallah...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

__nil__

misafirliklerde çocuklarınıza sahip çıkın arkadaş ben zaten kendi kızımın ppeşinde koşuyorum bide mecburmuyum sizin çocuğunuza laf anlatmaya.ikide bir kızımı sıkıştırıp kucağa almaya çalışıolar vs.öff her misafirlikten erkenden kaçarcasına eve geliyorum perişan yorulmuş halde yeter beee geliolar heeee

°•.ℓανιηуα.•°

suzannn

herkesin ayrı bir derdi var ya rabbim sen dertlere derman verirsin bizimde derdimizin dermanını ver

°•.ℓανιηуα.•°

Balböceği

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mayıs , 2013, 18:08:02
misafirliklerde çocuklarınıza sahip çıkın arkadaş ben zaten kendi kızımın ppeşinde koşuyorum bide mecburmuyum sizin çocuğunuza laf anlatmaya.ikide bir kızımı sıkıştırıp kucağa almaya çalışıolar vs.öff her misafirlikten erkenden kaçarcasına eve geliyorum perişan yorulmuş halde yeter beee geliolar heeee
bende öyle canım  :) oturmaya mı gittin yoksa başka birşeye mi insan anlamıyor bile  :k06:

Bende hemen eve gelenelrdenim  :k06:

Balböceği

Allahım sen yukarda herşeyi görüyorsun biliyorsun senin takdiri ilahine bırakıyorum  :amin:

laracroftt

gecen geldın yıne ayar ettın benı

Bı dunya sorgu sual. Yok aksam yemegı verıo musun, dısarı cıkarız ay pısmesın kotla. Sırf konusmak ıcın muhalefet olmak ıcın konusuyosun ahkam kesıosun

Lan senın kadar gevsek bır anne olsam gam yemem. Senın ne oldugunu cumle alem bılıo bıde annelık taslıosun bana

Uyuz. :violent1:
Hem ahlaksızsın,hem edepsız,hemde gevsek
nefret edıorum senden
Bıran once evlensende defolup gıtsen bu sehırden
Adını bıle unutsam :amin:

muhribe