19 Nisan , 2024, 17:13:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

derbeder

niyee kizz? yoksa pc nizi kaynanan mi yedi  :ehi:

nasil gidiyor bakalim?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

yok 2 senedir hic format attirmamistik  :k06:

esim yaptirdi getirdi ama begenmedi tekrar yaptirdi simdi yine begenmedi ama bakalim  :k06: :k06: :k06:

Kaynanamla iyiz sukur  :k06: ama sorun bizde degilmis yaaa  :-\

2 buyuk eltim takmis kafayi bana, kaynanam bana cok farkli davraniyormus benim ailemi cok seviyormus.

Balböceği

Simdi yanima aldim kaynanami, baktim digerleri laf ediyor onlarda durunca.

2 gun oldu bana tasinali dedim yeter fazla durma cik gel dedim  :k06:

derbeder

karakedilik yapiyorlar eltiler yaneh ole mi?
bosuna dert ettin onca ay  :k06:

Balböceği

ya sorma ben gecinecezmi derken dusmanlar yani basimdaymis[ :y25:

dun bi kac kere laf caktilar sabah esimle kaynanama dedimki gelinlerin boyle diyorlar dedim...

oda diyorki ben kendilerine napiyormusum dedi sana farkli davranmiyomki dedi...

valla bilmiyom dedim onlara nasil davraniyorsan banada oyle davran dedim, hele hele onlarin yaninda annemden kardesimden bahsetme dedim.

iyide kizim ben selma'dan agriyip incemedimki diyor ..  :y25:

dun sinirimden agladim resmen  :y25:

derbeder

takma bu kadar yaa, ya bu deveyi gudeceksin..ya da bu diyardan gideceksin demis atalar. gitmek pek mumkun olmadigi icin gutmeye bak sen. muhattab dahi olma ve bos ver kaynananda istedigi gibi konussun. araniz iyiyse sorun yapma yani. eltilerinde kiskaniyorlarsa ya da bir sorun varsa adam gibi oturup konussunlar kaynanalariyla. sen kendini yeyip bitirmekle iyi etmezsin. hem dur daha bismillah dun 1 bugun 2 oldu kadin geleli. simdiden boyle yapiyorsan edos evin yolu gozukmez.

Balböceği

onlarin tek istegi kaynanamla birbirimizi yememizzz  :cildir: :cildir: :cildir:

hersey karsilikli herseye tamam anne diyorum, baska ne deyimmm onlarin eline firsatmi veriyim  :cildir:

derbeder

o zaman hic takma canim, laflarini ver bir daha konusamasinlar. kaynanalar araniz iyisede hic bozma onlar icin. herkese hak ettigi gibi davranacaksin.

Balböceği

aynen  :icon_thumright: ben elimden geleni yapayimda onlar ne derse desinler.  :cildir:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

flowers

nefRet ediOrum senden aDi heRİF Ya gözgöre göRe iHanetine Ortak oLuoruz..eŞiminde ßuna Kayıtsız kaLması  ßeni deli ediO yazık O kıza Yaaa..ßide ßn Kocama Çok güvenıOrum diO üsteLik hamiLe..aLLah ßilioya ßelkı O yüzden Vizesi ßi türli Çıkmadı..ee Peki ßeßeğine yazık diiLmi..aLLah iSlah etSin seni..  :violent1:

мiŁenα.

Çok özledim annem acıyor içim ama elimden birşey gelmiyor sana  dua etmekten başka.

Çok zormuş bu acı..

Benden nasihat olsun ,ne kadar kötü olursa olsunlar büyüklerinizin değerini bilin.

İnsan kaybedilince değeri dahada anlaşılıyor.Hep keşkelerle kalıyorsunuz.

:love9: :love7: :love9:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 21 Haziran , 2011, 23:05:55
Çok özledim annem acıyor içim ama elimden birşey gelmiyor sana  dua etmekten başka.

Çok zormuş bu acı..

Benden nasihat olsun ,ne kadar kötü olursa olsunlar büyüklerinizin değerini bilin.

İnsan kaybedilince değeri dahada anlaşılıyor.Hep keşkelerle kalıyorsunuz.
canım geçmiş olsun annenmi rahatsız  :icon_scratch:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 21 Haziran , 2011, 23:34:47
Annem yani kayınvalidem vefat etti
mekanı cennet olsun canım..allah rahmet eylesin :y25: :y25:
rahatsızmıydı? ani ölümmü canım?