20 Mayıs , 2024, 14:11:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Şubat , 2012, 15:48:16
Özlem Allah aşkına güldürme beni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

1. ben doğma büyüme Fransa

2. Türkiyede hiç eğitim almadım

3. Türkiyede girdiğim tek sınav Ehliyet sınavıydı

daha sayayımmı yoksa yetermi  :laughing7:

KIZIM SEN SINAVI KAZANAMAZSAN BAK BIR TON BAHANEN VAR :toothy10: :toothy10: :toothy10:

YA BEN OGRETMENIM VE SINAVI KAZANAMIYORUM AMAN ALLAHIM INANMIYORUM BUGUN IKI SINAV COZDUM BIRINDEN 62 DIGERINDEN 59 YAPTIM YANI ANLICAN HEP SINIRDA BEN MAHVOLDUM  :crybaby2: KOCAM BIDE ZIRT PIRT DERS CALIS DEMEYE BASLADI GICIK KENDI GELDI DEVIRDI TOTOSUNU UYUYOR BEN HEM COCUK BAKAACAM HEM DERS :BangHead:

Aytii

ee herşeyin bir bedeli var Özlem  :ehi:

koca gün otur pc başında lak lak yap

olmaz öyle  :laughing7:

şimdi ders zamanı  :tongue3:

ama ben çok pis hırs yaptım  :ehi:

yarın kitaplarımı almaya gitçem  :occasion14:

görünce soğumam inşallah  :icon_pale: :toothy10:

tweety0555

HE VALLAHI BIDE BENIM CALISMAYA KITABIM FILAN YOK :(((ORDAN BURDAN BULMA NOTLAR :igrenc:AYYY OGRENCI OLMAK IGRENC BIRSEYMIS HATIRLADIM ALLAHIM SANA COK SUKUR EGER BU SINAVI GECERSEM DAHDA SINAVA GIREN NE OLSUN :cildir: :cildir: :cildir: YA BEN DERS CASLIMAK ISTEMIYORUUUUMMMMMMMMMMMMMMMM :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

kelebegimm

insallah kazanirsiniz kizlarrrrr hayirlisi olsun
ama siz kazanirsinizzz azimli hirsli hatunlarsiniz valla masallah  :nazar: :nazar:
bende bu yil sonunda almanca sinavini kazanirim ins... :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar inş kazanırsınz size güveniyorum yaparsınız  :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

tweety0555

YA KKIZLAR VALLAHI SAGOLUN VERDIGINIZ GAZLAR ICIN BENIM ISIME YARAR :ehi: AMA BENDE BURAYI MERAK EDIYORUM CALISIRKEN YAHU :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebegimm

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Şubat , 2012, 16:15:59
YA KKIZLAR VALLAHI SAGOLUN VERDIGINIZ GAZLAR ICIN BENIM ISIME YARAR :ehi: AMA BENDE BURAYI MERAK EDIYORUM CALISIRKEN YAHU :k06:
valla insan birakamiyoki burayiii yaaa dersi birak evin isini yapasim olmuyo buraya takilincaa

]

tweety0555

Alıntı yapılan: kelebegimm - 29 Şubat , 2012, 16:19:14
valla insan birakamiyoki burayiii yaaa dersi birak evin isini yapasim olmuyo buraya takilincaa

HE VALLAHI BENDE AYNI DURUMDAYIM BUTUN GUN BURADAYDIOM BIRAZ DERS YAPTIM BIRDE YEMEK OKADAR...

kelebegimm

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Şubat , 2012, 16:20:33
Alıntı yapılan: kelebegimm - 29 Şubat , 2012, 16:19:14

HE VALLAHI BENDE AYNI DURUMDAYIM BUTUN GUN BURADAYDIOM BIRAZ DERS YAPTIM BIRDE YEMEK OKADAR...
iyi yine sen biseler yapmisin ben daha hicbise yapmadimmmmm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

]

HASRET!M S@N@

yaw siz kazanırsınız kesin takılmayın bu kadar
basaracagınıza eminim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tweety0555

YA BEN KOYDE CALISIYORUM SEHRE GELEBILMEM ICIN LISEYE GECMEM LAZIM IYI BIR OKUL OLMASI ICIN BENIMDE LISEYE GECMEM ICIN ANADOLU FEN LISESI OGRETMENLIGI SINAVIO VAR 10 MARTTA ONA GIRECEGIM...YA ASLINDA BEN KAZANMAYI SADECE ESIME REZIL OLMAMAK ICIN ISTIYORUM ...YOKSA SEHRE GELMEK ICIND EGIL....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah yardımcın olsun canım
günde 2-3 saat ayırman gerek sanırım,10 gün var
sık dişini çalış evi barkı bırakıver biraz
sınav sonrası derleyip toplarsın