Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

kimse kendini agırdan satmasın biz onun indirim günleride biliyoruzz :k06: :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben burda ac bekliyom sen top pesinde kosturuyon ah bi gel evede sana kizayim  :cussing: :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ağustos , 2011, 17:29:56
ben burda ac bekliyom sen top pesinde kosturuyon ah bi gel evede sana kizayim  :cussing: :laughing7:

ORUÇ MU TUTUYON YOKSA  :caca: :caca:

Balböceği

Kizim sen nasil bi yaratiksin ?!
sabah sabah beni dellendirdinnn  :cildir: :cildir: :cildir:

nisan rüzgar

Balböceği

4. aydir sustum sustum 10 gun kaldi sabrediyim dedim...

cenemi kapadim ama sen insan degilsinki esseksin.. bugun kasinmasaydiii kasimazdim seni..

iste kendi akilli sandinyaaa bende seni milletin icinde yerin dibine sokarimm umarimm ise yararda

insan olursun elticigimmm ... essek gibi yatipda gec gelirsen olacacgi BUDUR !!!

bak gordunmu kimse seninle calismayi istemedi !! herkes biliyor nasil essek oldugunu ...

gule gule tek basina calista gorelim en kiymetli yerini...  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

miray

edaa  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
bende keşke bi eltim olsaydı diyordum ama
olsa bi dert olmasa bi dert sanırım  ::)

Balböceği

Mal mal miymintinin biri ... aman aman allah herkese hayirli arkadaslar versin ..

rezilin onde gideniii varya valideye neler soyledimm  :ehi: :ehi:

derbeder

umarim ortaligi karistirmak icin gelmemissinizdir  :caca:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

off keşke sen bunları okuyabilsen şimdi  :(

keşke bilinçli olsan anne sütü hakkında  :-[

neden emmiyosun anneciğim sen yaaa nedeeeeennn  :BangHead: :BangHead:

bak amcanın kızı emiyo ama süt yaramıyo ama sana benim sütüm yarıyo oğlum oyüzden emmelisin  :'(

Balböceği

Lă_Tăhzen!

HATANI ANLAMAN BİLE MUTLU ETTİ BENİ ÖZUR DILEMEK ICIN ARAMIŞSIN AMA ULAŞAMAMASIN KIMBILIR ÖZRUNU DUYDUGUM ZAMAN DÖRT KÖŞE OLURUM MUTLULUKTAN :) TABULARI YIKMAK LAZIM ÖNCE ANLAYIP DİNLMEK LAZIM BEN BIR ANNEYIMM SENDE ÖYLE INSAN EVLADININ KILINA BILE ZARAR VERMESINE DAYANAMAZ BUNU BILEREK BANA SÖYLEYECEGINI SÖYLEYECEKTIN   ;)

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Aytii