18 Nisan , 2024, 23:54:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

miray

tembel kocişim benim artık uyansanda kahvaltı yapsak
çok acıktım  :hungry:   :hungry:
tamam tatildesin ama bu kadarda tembellik olmaz yani  :)

Balböceği

Sabr sabr annecigim, birgun butun SIKINTIlarin bitecek insallah..  :amin:

flowers

flowers

Nie ßeni yoRuOsun nie :(
yani söylediğiyLe yapTıığı ßirßirini tutmaya inSanların içinde yaşıOrum yaraßßim yaaa  :y25:
Sana ßu soRunu ßeraßer çözeLim gideLim doktoRa diORUM ßen deLi deiLim diOsun..
Ya sana deli diyen mi oLdu..nedir ßu çektiğim yaw..
yaZık günah nan yaŞım kaç daha  ßnm..Öle silip atmak ok kolay geliOr İnsanLara ßişileri ayakta tutaßilmek iÇin neden hep ßişilerden vazgeçmeli inSan daha ne kadar kendimden Ödün veriCem SENIN İÇİN ßilmem  :dontknow:

hatice53

Ana kuzusuuu uyuzsun işte tamamı utanmasan ananı ortamıza alcaksınn  :caca: :caca:

FeHi

banu_fth

FeHi

banu_fth

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Temmuz , 2011, 15:43:35
Eylülüm ne yazıkki kaynana  :( :( :(

hay ben onların varya .. biip..

nedir bu üstünüzdeki yükleri yaa.. zaten bebiş oldu daha yenisin .. kendi bunalımın kendine yeter . . birazcık anlayışlı olsalar ne var ..
ve herşeyi bilmeseler ...

benimki çok şükür bize öyle karışamıyor .. elinden gelse belki ama eşim asla müsade etmez sert davranır hep..

herzaman da uzak tutmuştur herkesi.. önemli olan bu konularda eşler .. onların tavrı çok önemli ..  ağzını açıp bana laf demeye korkar herkes .. pişman eder bizi derler .

ahhh ah eşlerinize biraz objektiflik versin Allah .. bazıları da arsız oluyo gerçi . imparotice gibi ..  :cildir:
Allah sabırlar versin .. uzak tutsun sizlerden  :amin:

FeHi

Eylülüm kaynanam bile demek istemiyorum  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
Eşimin annesi öyle bişiy ki ispat edemezsin, ya ben bişi yapmam etmem gider oturur oğluna anlatır neler anlattığını da bilmem
oğluna ketundur bana söylemez bişi ama ben hissederm
öyle çatlak bişi rengini asla belirtmez içini göstermez saman altından çözer herşeyini ama şu kesin düzenimi eşimle aramızdaki dialogu herşeyi bozdu ve işin en acı tarafı iş ailme kadar yansıdı  :y25: :y25: :y25:

karapnr

asuman1981

DAHA ÖNCEDE Bİ KAÇ DEFA ATIŞTIK AMA HİÇ KIRMADIN BENİ EVLİLİĞİM ÇOĞUNA GÖRE İYİ GİDİYORDU SANIYORDUM  MEĞERSE YANILMIŞIM  SUDAN ÇIKMIŞ BALIK GİBİYİYİM KİMBİLİR BU GÜN  KAÇ DEFA BİTMELİ DEDİM AMA KIZIMMMMMMM
BİR LAF BU KADAR ÜZERMİ İNSANI DİYORSUN UTANACANACAĞIN YERDE :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

asuman1981

Balböceği

validem validem ... kendine gelll .. dedikodu yapmak ayip degilmi bide haci olacan  :violent1: :violent1: :violent1:

sen bi halt yedigini saniyon ama oglunun yaninda nasil lafi yedirttim sana  :basardim:

Nezo

Kızım Bademim Benden Ne İstiyorsun Neden Sesimi Duyar Duymaz Havlayarak Mahalleyi Ayağı Kaldırıyorsun Sayende Kendi Evimden Kaçarak Gidiyorum Derdin Ne Sıkıntın Ne Bilmiyorum Ki Akşama Kadar Özlüyorum Seninle Gelip Oynayamıyorum Kulubende Mi Yatayım anlamadım Ki Annem Ya  :cildir:.