Forumdan birini seç ve ona uygun olan resmi yolla :):)

Başlatan ✿گสЯเ_ќĮż✿, 12 Haziran , 2011, 16:55:37

« önceki - sonraki »

destina06

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 07 Mayıs , 2013, 14:08:13
Ayşemmmm  :opucuk: şulemmm  :opucuk: Canlarım benim sağolun :opucuk: :y25:

yalnız ikinizde ikiz ve bir kız bir erkek koymussunuz Bende cok isterim öyle olmasını Rabbim nasip ederse insallah  :amin: :amin:  bizlerde o günleri görürmüyüz acaba  :crybaby2: :crybaby2:

inşallah göreceğiz ve bugünleri hiç hatırlamayacağız

destina06

destina06

destina06

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 07 Mayıs , 2013, 14:05:08
biz 4 kardeşiz laa hepimizde arka arkaya şöyle bi düşünüyorumda hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççççççççç ihmal edilmedik biz.merak etme yeterki gelsin(ler) eminim hepsi baharda açan çiçekler gibi büyürler :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
orası öyle de  oğlum iki evin bir çocuğu... babaannesinin tek torunu onlar da üzerine çok düşüyor tam görmemişin çocuğu ve torunu olmuş moddayız :ehi: :ehi:   o zamanları bir görelim de o zaman düşünürüz oğluşum ihmal etmeyiz  :love9: :love9:

ayy

ayşem arada çocugun şeyini yokla  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: bizm oğlan olsa kesin kopar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aynurum tabikide görcez inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
laa şulee kendine sıpacanlar koymadınmı yoksa ben mi görmedim laaaa :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1: :director: :director: :director:

destina06

ayşecik85

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

mutluluk

destina06

...ŞehzadEfe...

profil resmimdeki koca gözlü çocuklarınız olsun inşallah  :k06: :k06: :k06: uzun kirpikli  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah saatine denk gelmiştir  :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

destina06