Mecit Efendi Bakım Ürünlerini Kullanan Var mı?

Başlatan Hava, 11 Haziran , 2011, 22:53:45

« önceki - sonraki »

Hava

11 Haziran , 2011, 22:53:45 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2011, 13:43:40 g10ca
 :honk:kızlar aranızda necipefendinin ürünlerini kullanan varmı varsa memnunmusunuz? benim saclarım cok işlem gördü yıprandı aktara gittim necipefendiyi tavsiye ettler cok satılıyomuş 2 kez kullandım ama daha anlayamadım cevap yazarsanız sevinirim şimdiden tşk

Hava

kızlar yanlış yazmışım ürünün adı mecitefendiymiş ...

βαlκιz

valla necip efendiyide mecit efendiyide tanımıyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Hava

asuman1981

Hava

mecit efendi sac bakımı için bir ürün aktarda satılıyor

AککORTįє

havacım mecit efendi bakım losyonun içine yılan yağı da konuluyor saç daha yumuşak parlak ve kaliteli bir saç olma yolunda ilerliyor

bence kullanmaya devam et

βαlκιz

ayy iyiymiş yaa hemen bende alimmm dökülmesinide engellermi acaba
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

Hava bu dedigini ben kullaniyorum  ::)

aktardan aldim bende banada tavsiye edildi

isirgan özlü olanini kullaniyorum ben ;)

bi ara yaginida kullandim saçlarim çok kisaydi bir an önce uzasinlar gürlessinler diye veee ise yaradi çok sükür  :nazar: :hieyt:

hala o sampuani kullanirim ama bir ay onu kullandiysam mutlaka diger ay baska bir sampuan kullanirim mesela Elidoruda çok begenirim ben

sen bu sampuani al bence kullan bence memnun kalacaksin  :icon_thumright:

Hava

cnm kullanımda neden 1 ay sürekli kullansam zararımı var iyi gelecekse sampuanımı yoksa yagımı uzattı sacını teşekkür ederim cevabın icin...

Aytii

hani devamli olarak ayni sampuani kullanmak zararlidir ya o bakimdan  ::)

sen bir ay kullan onu sonra baska bir sampuana geç mesela Elidorun turuncu olan serisi çok iyi  :icon_thumright: eminim memnun kalacaksin. Mecit efendinin yagini da al bence çok faydali saçlar için

Hava

cnm ben aldım yagını 3 kez kullandım ama bişey anlamadım daha devam edecegim ama şampunanını duydum cok iyi diyorlar alıcam bide elidor kullanmak istemiyorum cunku icinde kimyasal madde cok var bitkisel düşünüyorumm cünkü kullanmadıgım şampuan kalmadı şidide saclarım cok işlem gördügü için yıprandı kestirdim felan .uzaması icinde içine yılan yagı koy dediler denicem bakalım ...

Aytii

evet kimyasal madde çok diger sampuanlarda ama sürekli ayni sampuani kullanmakta iyi degil unutma  :icon_thumright:

Demet_dk

BENDE DENİCEM BU ŞAMPUANI

Bİ DÖNEM DALİN KULLANDM KİMYASAL AZ AMA ÇOK KURUTUYO SAÇIMI
ŞUAN ELİDOR KULLANIYORUM MEMNUNUM AMA

BU MECİT EFENDİ BİTKİSEL İSE SAÇLARI GÜÇLENDİRİYOR İSE KULLANICAM  :k06:

βαlκιz

bende alcaktım unuttum  :sad1:
dalin kullanıyordum bende :D
komili bebe şampuanına geçtim :ehi: