15 Mayıs , 2024, 15:22:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Fehi Hilal'in melek kızı Ayça Miray kollarında :)

Başlatan Shadowqueen, 11 Haziran , 2011, 20:52:45

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

ŞÜKÜRLER OLSUN HİLALDEN HABER ALABİLDİM,HERŞEY YOLUNDAYMIŞ  :nazar:

Canım arkadaşım Hilal geçtiğimiz P.tesi normal doğum yapmak için hastaneye yatmış fakat sancısı ve açılması olmadığı için spinal anestezi ile sezeryan olarak doğum yapmış. Hilal'in prensesi Ayça Miray yaklaşık 3730 gr 50 cm boyunda dünyaya gelmiş.  :nazar: :nazar: Arkadaşımın tek sıkıntısı sanırım sezeryandan dolayı sütünün az gelmesiymiş. Kızlar dualarınız Hilal ile olsun sütü biran önce çoğalsın minik prenses bol bol beslensin ve büyüsün. :love9:

Hilalcim kızın ve ailen ile mutlu sağlıklı bol sütlü günler diliyorum, darısı bizlere canım  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion5: bende cok merak ediyordum hilali  :hello2: :hello2: RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMENİ NASİP ETSİN HİLALCİM İNŞALLAH SÜTÜNDE BOL OLUR  :amin: :amin: MASALLAHHHHHH  :nazar: :muzz: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asuman1981

serife26

hayırlı uğurlu olsun inşallah hilalimizin bebeği :nazar:
Allah analı babalı büyütsün....

yasmin24

Gözün aydın :flowers: :flowers: Allah analı babalı  büyütsün bol sütlü günler canım çok sevindim :flowers: :flowers: :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlı olsun hilal  :flowers:
inşallah kuzucuğun rızkı bol olur bol bol emer annesini  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

hüzünden_gelme

ayyy çok sevındımmmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
allah analı babalı buyutsun bıtanem yavrununuzu :amin: :amin:
sana da bol sutlu gunler dılıyorum bır an önce gel merak edıyorum senı ve doğum hıkayenı(VE EN ÖNEMLISI BEBEĞİMİZİ) :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

hilalim... canım arkadaşım...  bebişlerimiz 1 gün arayla olmuş :) Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bitanem... bol bol sütümüz olsun,beseyebilelim kuzularımızı... sonra muhakkak haberleşiriz. öpüyorum...

Balböceği

Gozun aydin olsun Hilal  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Rabbim sana bagislasin canim  :amin: bolllll sutlu gunler  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hilalciim çok merak ettik senide haber alamayınca canım yaa,Hayırlı uğurlu olsun ayy nasıl sevındım öznurumuzla peşpeşe güzel haberlerınıze Rabbim bizlerede nasip etsın inşallah ,dualarım senınle,sağlıklı,sıhhatli bol sütlü günlerin olsun inşallahhh :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Hilalimmm canim gözün aydin  :flowers: Allah anali babali büyütsün çok merak ettik seni  :opucuk: haberini aldigima çok sevindim  :hello2: insallah kizin saglikla büyür hayirli evlat olur senide aramizda en kisa zamanda yeniden görürüz  :love9: :-*

✿گสЯเ_ќĮż✿

HİLALCİM CANIM HEMŞERİM GÖZÜN AYDIN OLSUN  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
RABBİM HAYIRLI EVLATLARDAN OLMASINI NASİP ETSİN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH :amin: :amin:
İNŞALLAH SÜTÜNDE ÇOĞALIR MİRAYIMIZI DOYA DOYA BESLERSİN  :amin: PAMUK PRENSESİ VE SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM  :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

<<AyBüKe>>

Hilal'cim tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün canım  :amin:  Hayırlı evlat olsun inş.  :amin: 

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

asya81

tebrik ederim allah daha güzel günlerinide göstersin  :amin: :amin: :amin: