17 Mayıs , 2024, 17:54:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adet Olanlar Buraya....

Başlatan esracım, 09 Haziran , 2011, 15:01:01

« önceki - sonraki »

esracım

Kızlar bu ay yine adet oldum ama önümüzdeki aya umutluyum yine de....

nurefşanelif

cnm inş gelecek ay adet olmazsın ve bebişin gelir :amin: :opucuk:
bnde bu ay adet oldm, herşeyin hayırlısı rabbim bizi bizden daha iyi bilir en doğru zanam ne zamansa o zamn gelcek bebişlerimiz  :flowers:

gül-i rana

Belgink.

bende oldum adet yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:olmadı olmıcakta sanırımmmm

nurefşanelif

Alıntı yapılan: selin22 - 09 Haziran , 2011, 23:28:04
bende oldum adet yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:olmadı olmıcakta sanırımmmm
cnm olumsuz düşünme inş gelcek bebişin :opucuk: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 09 Haziran , 2011, 19:30:48
cnm inş gelecek ay adet olmazsın ve bebişin gelir :amin: :opucuk:
bnde bu ay adet oldm, herşeyin hayırlısı rabbim bizi bizden daha iyi bilir en doğru zanam ne zamansa o zamn gelcek bebişlerimiz  :flowers:
teşekkür ederim canım..dün çok ağladım üzüldüm ama şimdi iyiyim.atlattım anlayacağın.elimde değil o an ağlamak geliyo..adet olmakta bi nimet aslında fazla üzülmemek lazım.bu ay olmazsa önümüzdeki aylara bakacağız inşallah ;)

esracım

Alıntı yapılan: gül-i rana - 09 Haziran , 2011, 23:19:57
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bende oldum yaaaaaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
gülüm şimdi daha iyi olduğunu düşünüyorum dün bende çok kötüydüm ama şimdi kendime geldim.temmuzda gelir bebişlerimiz inşallah :amin: :amin:

esracım

selin canım neden moralini bozuyorsun olmayacak diyee...yumurtlama günlerinde çalışmalara devam edeceğiz stres yapmayacağız.eğer stres yaparsak yumurtalar ölüyormuş haberin olsun..kendini üzme :opucuk: :opucuk:

nurefşanelif

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 08:52:49
selin canım neden moralini bozuyorsun olmayacak diyee...yumurtlama günlerinde çalışmalara devam edeceğiz stres yapmayacağız.eğer stres yaparsak yumurtalar ölüyormuş haberin olsun..kendini üzme :opucuk: :opucuk:
:
:flowers: :flowers:
tebrik ederim cnm çok doğru söylüyorsun :icon_thumright: ;)

esracım

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 10 Haziran , 2011, 08:58:25
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 08:52:49
:
:flowers: :flowers:
tebrik ederim cnm çok doğru söylüyorsun :icon_thumright: ;)
sağol canım  :opucuk: :opucuk:
eminim şimdi selin daha iyidir.adet olunca ilk bi üzüntü yaşıyo insan yine olmadı diyee..ama en kısa zamanda toparlanmak gerekiyo.

ÖZLEM & HASAN

Kızlaarrr uzun zaman sonra yine ben geldim - çünkü sizlerle bugünleri atlatmak istiyorum.

Biz de 5 aydır bebek için uğraşıyoruz ama bizi daha bekletiyor - galiba hiç ummadığımız bir anda bize sürpriz yapacak her bebek gibi...

Ben size birşey sormak istiyorum kızlar - buradaki bütün hamiş adayları yani sizler öncesinde nasıl korunuyordunuz, yani siz doğum kontrol hapıyla mı yoksa eşiniz mi korunuyordu (hangi yöntemle) ?

Şundan dolayı soruyorum, ben doğum kontrol hapı kullanmadım, hep eşim korundu da o yüzden (2,5 tıl korunduk yani)

Cevaplarınızı merakla bekliyorum kızlarr  :opucuk:

esracım

canım hg yeniden...
bende eşimde korunmadık..yumurtlama dönemlerinde doğal yollardan korunduk anlarsın işte :suclu: :suclu:
ben kendi adıma iyiki doğum kontrol hapı falan kullanmamışım diyorum.birde onun için kendimi suçlardım.niye korundum diye :BangHead:
özlemcim inşallah bebeğin gelirde sana fazla naz yapmaz :amin: :amin:

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 12:20:24
canım hg yeniden...
bende eşimde korunmadık..yumurtlama dönemlerinde doğal yollardan korunduk anlarsın işte :suclu: :suclu:
ben kendi adıma iyiki doğum kontrol hapı falan kullanmamışım diyorum.birde onun için kendimi suçlardım.niye korundum diye :BangHead:
özlemcim inşallah bebeğin gelirde sana fazla naz yapmaz :amin: :amin:
evet tatlım anladım biz de normal yollardan korunduk - gerçekten ben de iyi ki hap kullanmamışım diyorum aynı durumu ben de yaşardım.

Ama artık çok istiyorum bebeğimizin gelmesini. Allahım yakın zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah.

esracım

özlemcim inşallah gelir tez zamanda bebeğin.pek kafaya takmamak gerekiyo biliyosun yoksa yumurtalara zarar :))
senin adet günün nezaman canım peki?eğer adet olmadıysan ve yakınsa inaşallah adet olmazsında gelir meleğin :)
yaşın kaç?ben 28 yalındayım ondan biraz fazlasıyla istiyorum bebeği :honk:

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 12:36:52
özlemcim inşallah gelir tez zamanda bebeğin.pek kafaya takmamak gerekiyo biliyosun yoksa yumurtalara zarar :))
senin adet günün nezaman canım peki?eğer adet olmadıysan ve yakınsa inaşallah adet olmazsında gelir meleğin :)
yaşın kaç?ben 28 yalındayım ondan biraz fazlasıyla istiyorum bebeği :honk:

tatlım ben şu an adetimin 4. gününü geçiriyorum yani adet oldum o yüzden biraz üzgünüm. Sizle paylaşmak istedim hatta adet olduğumu gördüğüm gün içim sıkılmaya başladı ve işyerinde kendi kendime ağladım bizim bebeğimiz olmıycak mı diye (eşimi bile telefonla aradım adet olduğumu söylemek için tabi o da üzüldü benim üzülmeme ama rahat olmamı istiyor). Adetime yakın günlerde bacaklarım, belim, karnım kasıklarım hep ağrıdı ben de o sebepten çok ümitlenmiştim ama sonuç yine hüsran oldu... Ayrıca canım ben 26 yaşındayım ve Temmuz sonunda evliliğimizin 3. yılını hayırlısıyla doldurmuş olucaz, 5 aydır bebek için uğraşıyoruz, bakalım ne zaman gelecek bebiş...