10 Mayıs , 2024, 20:51:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adet Olanlar Buraya....

Başlatan esracım, 09 Haziran , 2011, 15:01:01

« önceki - sonraki »

du_ru

selam kızlar nasilsnz ben iyiym işte herzamnki işler çalşmaşar nasil? :ehi: :ehi:

esracım

meraba durucum ben iyiyim.çalışmalara tam gaz devam ediyoruz.ama biz bir günlük ara verdik   :toothy10: :toothy10: :toothy10:yumurtlama bitince de çalışmalara devam edeceğiz canım.bir yerde duydum.yumurtlama olmadan ve yumurtlama olduktan bir hafta ilişkiye girilmesi gerekiyormuş.bende kendimi sadece yumoşun geleceği haftayı tahmin ederek o hafta doğru düzgün çalışıyorduk :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen yumurtlama zamanın geldi mi canım?

du_ru

canim benm iyiyim bende Allh kolaylik versin:) annnem banada diyor sizde duydum bu yumurtalama gununu biz hiç oyle şeyler bilmezdik aslinda adetinden bir gun once bile ilişkiye girsen şansin varmiş bende sadece o gunlere yogunlaşiyrdum ama bu ay her ilişkiye girdigm gunler onemli diyorum hem belki biz o aralar yumurtlmyrz daha once veya daha sonrada yumurtlaya bilirz:) tavuga donduk yumurtlaya yumurtlaya :D:D

esracım

durucum zaten çok bimişl olduk biz :)) sorsan doktorlardan daha iyi biliyoruz :toothy10: :toothy10: :toothy10: hiç olayı akışına bırakmıyoruz.halbuki hesap kitap yapmsaka olacak ama biz pek seviyoz hesabı kitabı :k06: :k06: :k06: :k06:annen güzel demiş canım bize örnek olsun işte.

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

kızlar ben adet oldum 22 hazıranda olum ama 25 şi bugun nerdeyse yok bitti 3-4 aydır hep böyle erken geliyo adetim neden acaba bu ay az geldi
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

esracım

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 25 Haziran , 2011, 16:01:57
kızlar ben adet oldum 22 hazıranda olum ama 25 şi bugun nerdeyse yok bitti 3-4 aydır hep böyle erken geliyo adetim neden acaba bu ay az geldi
canım inşallah bu son adetin olur..9 ay umarım kırmızıların gelmez...
canım inşallah vücudun kendini hamiliğe hazırlıyordur.normalde kaç gün sürüyordu? benimde 5 gün sürer.ilk iki normal gelir.son 3 gün az hatta çok azdır ama 5 güne tamamlar..

du_ru

benimde bazen oyle olyor. mevsim geçişlerinde olabilir bişeye sıkıldysan olabilr .eskiden 7 gün sürerdi evlenince beş gun oldu.ayni mavi beyaz gibi.mavibeyaz ismin nedr?Alllh inşllh hiç getrmesn.

esracım

durucum ismim esra :)) senin ismi neydi canım?

du_ru

esracim benmde adim hale  memnun oldum:D :occasion5: :muzz: :muzz: :occasion5:

esracım

memnun oldum halecim.hem senin içinde dua etmiştik :)) insan unutuyo işte.ama daha da unutmam :opucuk: :opucuk: :opucuk:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 25 Haziran , 2011, 17:18:22
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 25 Haziran , 2011, 16:01:57
canım inşallah vücudun kendini hamiliğe hazırlıyordur.normalde kaç gün sürüyordu? benimde 5 gün sürer.ilk iki normal gelir.son 3 gün az hatta çok azdır ama 5 güne tamamlar..
canım benim adetim bekarken de 7 gün sürüyodu evlendikden sonra 5 veya 6 3 gün full 4 az 5 leke 6 tamam ama en son 2 aydır böyle daha çok erken gelmeye başladı 6 gün erken geldi bu ay 2ci günüm az geldi 3 çü akşam az geldi 4 cü yoktu bişey hayırlısı fazlada takmıyorum Rabbim veririse olur zaten
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

esracım

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 30 Haziran , 2011, 15:02:56
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 25 Haziran , 2011, 17:18:22
canım benim adetim bekarken de 7 gün sürüyodu evlendikden sonra 5 veya 6 3 gün full 4 az 5 leke 6 tamam ama en son 2 aydır böyle daha çok erken gelmeye başladı 6 gün erken geldi bu ay 2ci günüm az geldi 3 çü akşam az geldi 4 cü yoktu bişey hayırlısı fazlada takmıyorum Rabbim veririse olur zaten
canım zaten takınca hiç olmuyoo..o yüzden en iyisi takmamak biraz olsun unutmak ama bu siteye girdikçe pek mümkün olmuyo canım :))

belkis_nur

selam kizlar  .... gercekten esranin dedigi gibi takmamak lazim yoksa gec bile geliyor ... benimki gecen ay 5 gun gecikmisti ,ve kan testi yaptim ve negatif cikti ,ayni gun adet oldum.... bu ay insallah hepimiz hamis kaliriz hayirlisiyla...     :amin:   birde adetler sapitmaya baslayinca vucut kendini hazirlarmis hamilelige   yani erken olur gec olur vs....   :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

evet belkıscım kafaya takmamak lazım ama o da nasıl mümkün bilmiyorum.işte bunun bi formülünü bulmuş değilim kendi adıma :( inşallah dediğin gibi hepimiz hamiş oluruz.ama bazen umudumu yitiriyorum hiç böyle şansım olmayacakmış gibi :crybaby2: :crybaby2: benim adetime de 5 gün var.hiçbir belirti yok şu anda.ne bir kasık ağrısı ne bir bel ağrısı.geçen ayda böyle olmuştu ve adet olmuştum muhakkak bu ayda böyle olacak.

belkis_nur

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 03 Temmuz , 2011, 12:14:07
evet belkıscım kafaya takmamak lazım ama o da nasıl mümkün bilmiyorum.işte bunun bi formülünü bulmuş değilim kendi adıma :( inşallah dediğin gibi hepimiz hamiş oluruz.ama bazen umudumu yitiriyorum hiç böyle şansım olmayacakmış gibi :crybaby2: :crybaby2: benim adetime de 5 gün var.hiçbir belirti yok şu anda.ne bir kasık ağrısı ne bir bel ağrısı.geçen ayda böyle olmuştu ve adet olmuştum muhakkak bu ayda böyle olacak.
canim benimde 5 gunum kaldmis yeni hesapladim    :k06:    aman bendede hic belirti yok aman sekerim bekleyip gorcez artik