29 Nisan , 2024, 08:36:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SOĞAN KÜRÜYLE PKO DAN KURTULAN VARMI ?

Başlatan GÜL GÜZELİ, 08 Haziran , 2011, 18:05:36

« önceki - sonraki »

senayy88

YA BENDE ONDAN ŞÜPHELENMİYOI DEĞİLİM AMA ÖYLE BEYAZ AKINTIM YOK DAHA SADECE KAHVE AKINTI OLUŞMAYA BAŞLADI SANKİ 6GÜNDEN SONRA FİLAN GELMEYE BAŞLAR DEDİLER AMA NE BİLEYİM CANIM BENM ZATEN ÇOK AKINTIM OLMAZ NORMALDE SENDE VARMI AKINTI SEN KAÇ GÜNDÜR İÇİYOSUN GÜNDE 1 KEREMİ İÇİYOSUN

>Gülbade<

kızlar ben bundan 4 yıl önce pko hastalığı ile tanışmıştım. adet hiç göremiyordum kilo almıştım bolca yumurtlamada oluşmadı tabiki. bende soğan kürü, incir kürü, incir havuç kürü, hayit tohumu ve daha bi çok bitkisel çey denedim. ama hiç biri işe yaramdı. fsh lh hormonlarımı sadece daha beter alt üst etti. son olarak artık tombiş halimden o kadar sıkılmıştım ki, evlenmeden önce 52 kg olan ben evlendikden sonra 62-64 kilo olmuştum! ki evlenmeden önce adet görüyordum çok düzenli bi şekilde. bende kilo verdim spor yaparak yiyeceklerime dikkat ederek. şuanda 55-56 kiloyum ve yumurtlamamda gerçekleşiyor ve adetde oluyorum kendiliğimden. hamile kaldın mı diye soracaksınız...hayır hala hamile kalamadım ama hiç değilse adet ve yumurtlama gerçekleşiyor, artık çıkmazsokakda değilim. benim size verceğim tavsiye; az bi kilo vermeye deneyin ben inanıyorum ki kilo verdikçe adetinizi daha göreceksininz. benim doktorum kiloyla alakası olmadığını savunmuştu her zaman. ama şimdi ki gittiğim profesör alakalı olabilceğini söyledi. çünkü 58 kiloyu geçtiğim zaman adet düzenim bozulamaya başlıyor.

allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın, allah her isteyene ve her bakmaya imkanı olan anneye çocuk verir inşallah...

CAN TANEM

Rabbim en kısa zamanda sana da bi melek gönderir inşallah gülbade :amin:

>Gülbade<

amin canım... isteyen herkese birer melek gönderir allahım inşallah :amin: :amin: :amin: :nazar:

senayy88

Alıntı yapılan: >Gülbade< - 25 Ocak , 2012, 09:00:08
amin canım... isteyen herkese birer melek gönderir allahım inşallah :amin: :amin: :amin: :nazar:
amin canım hepimize inşallah.Ama ben zaten çok zayıfım boyuma göre kilo vercek bi tarafımda yok 54 kiloyum şuan bide pkoda yok bende adetlerimde gününnden önce gelir ama lanet olası basit kistim var eritemedik gittik sağ yumurtalığımda 7 cm olan kist ilk ay içtiğim haplar sayesinde eridi gitti solda 1.5 cm ufalmaya başlıyo ama gitmiyo pko değil diyo doktor ne bilim canım şaşırdım kafama taka taka kendimi daha fazla hasta ediyorum artık takmıcam 9 aydır hep ümitlenip acaba hamilemiyim acaba hamileyim sonuç hep fiyasko belki beklemediğim anda gelir bebeğim benimde.Şimdi bi 3 ay denicez olmadı yumurta takibine filan başlıcaz Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

CAN TANEM

Şenay bence soğan kürü kistine etki edecek canım.. Ama sen çok kafana takıyorsun bu konuyu bence fazla düşünme kistini düşüne düşüne belki daha da büyüteceksin Allah korusun bence sen bi kistin olduğunu bile unut şu soğan suyunada devam et eminim iyi gelecek canım... Benim 2 gündür akıntım arttı ve koku da var ilk defa karşılastım bu durumla sanırım iltihap falan vardı ve soğan kürüyle vücuttan atmaya başladım  :y25:

senayy88

öyle yapıcam canım sen kaçıncı gündesin ben bugün 7.gün.ama benm bu hafta sonu yumurtlama günlerim ya korkuyorum ya bişeyler varsa onuda söküp atmasın bişey olmaz dimi....benmde kahve kahve akıntım var az.

>Gülbade<

kızlar dediklerim yanlış anlaşılmasın sakın. benim kilo verme tavsiyem pko hasta olanlara... oda ben pko hastası olarak faydasını gördüğüm için verdim bu tavsiyeyi. elbette herkes bir değil, ama denemekte fayda var. hem o kadar hap map içeceğimizi biraz kilo vermek en sağlıklısı

senayy88

doğru diyosun canım...sende ümidini kaybetme bakl burda pkolu olupta çok hamile kalan arkadaşlarımız var...İnşallah Rabbim bizimde yüzümüze birgün gülecek bizim bebeklerimiz onları bukadar bekledik dahada değerli olacak onlar bizim için...

CAN TANEM

Şenaycım bence bu cumaya kadar iç sonra bırak yumurtlama gününe doğru bende bırakmayı düşünüyorum hatta bügünde içip bırakabilirim benimde 9-10 gün falan oldu sanırım...Bide kasık ağrılarım başladı erkenden acaba yediğim bal karışımı yumurtamı erkenden büyüttüğü içinmi erken başladı...

Bide bu günlerdede havuç yemeye başladım artık çatlatmasına yardımcı olarak inşallah Rabbim emeklerimezen karşılığını verir en kısa zamanda canım :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: moonlight - 25 Ocak , 2012, 10:07:05
Şenaycım bence bu cumaya kadar iç sonra bırak yumurtlama gününe doğru bende bırakmayı düşünüyorum hatta bügünde içip bırakabilirim benimde 9-10 gün falan oldu sanırım...Bide kasık ağrılarım başladı erkenden acaba yediğim bal karışımı yumurtamı erkenden büyüttüğü içinmi erken başladı...

Bide bu günlerdede havuç yemeye başladım artık çatlatmasına yardımcı olarak inşallah Rabbim emeklerimezen karşılığını verir en kısa zamanda canım :amin:
öyle yapıcam canım napalım içtik bukadar zaten işe yaraycağı varsa yaramıştır belkide inşallah canım benimde dün kasığım ç.ok ağrıdı işte bacağıma vurdu sızısı resmen adaçayı içtim bende bikaçgündür yumurtaların çatlamasına yardımcı oluyomuş diye duydum bukadar yklendik bakalım inşallah işe yarar canım hayırlısıyla...eşimede kaşık kaşık keçiboynuzu pekmezi yediriyom hoşunada gitti:)))

CAN TANEM

Hayırlısı olsun canım Rabbim emeklermizin karşılığını versin inşallah... Bide burdan öğrendiğim hz Zekeriyanın duası var onu ezberledim sürekli okuyorum sanada tavsiye ederim canım... Bugünde rüyamda hamile olduğumu gördüm yine test yapıp anneme haber veriyordum ağlayarak  :y25:

senayy88

hayır olsun canım bende geçen akşam ona benzer bi rüya gördüm annem yanımda test yaptık ama hamilelik için değilmiş sanki bi bakıyoruz 2 çizgi annem hamilesin kızım diyo çok tuhaftı...Ahh ahh bazen diyom annecime çekmemişim hiç o bana daha evlendiği gece hamile kalmış :k06: :k06: :k06:

CAN TANEM

Benim annamde öyla canım evlendikten sonra hiç adet görmemiş ilk ay hamile kalmış bana :k06:

Üstelik rahim tersliği ve kan uyuşmazlığı çıkmış sonradan ama rabbim verdikten sonra gerisi bahane son kardeşimizde ikizdi biri anne karnında vefat etti..

senayy88

olsun canım bizimde olcak Rabbimin sorgusundan sual olmaz benim annem ikiz eşiymiş bana herkes diyoki galiba ya bende yada kardeşimde %90 filanmış olma olasılığı yani annem ikiz eşi olduğu için çocuklarında görülme olasılığı çokmuş Ahh Rabbim bi verse kurban olurum ben onlara