Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

aydinays

Hadi bakalım hayırlsı canım benim. Sağlıkla sıhhatle gelsinler. Sen nasılsın Canancım???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

iyiyim cnm benm cok sükür sen nasılsın kocaman oldu paşamızda ha ne cabuk geciyor günler masallah

KasrıCinan

AY CANLARIM BENİM NASILDA MERAK ETMİSLER  SAĞOLUN..OĞLUM OLACAK ALLAHIMIN İZNİYLE :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ANNEM BİRİCİK KUZUM MELEĞİM.ARTIK ÖĞRENDİM CİNSİYETİNİ.BİRAZ SASIRDIM DOKTOR TEYZEN  ERKEK BEBEĞİNİZ PİPİSİ VAR DEYİNCE... :laughing7: ERKEK ANNESİMİ OLACAĞIM BEN SİMDİ.CADI KAYNANAMI OLACAĞIM BEN ARTIK.ANNEM EVİMİZE YUVAMIZA HOSGELDİN OĞLUMMMMM,ALLAHIM SENİ HAKKIMIZDA HAYIRLISI YAZMIS VE SENİ BİZE NASİP ETMİS.SEN BENİM CANIMSIN.ARTIK CİNSİYETİNİ ÖĞRENDİM YA SENİ ÖYLE SEVMEK ÇOK DAHA GÜZELMİS.ARTIK OĞLUM DİYEBİLİYORUM.MUHAMMED BURAĞIM.İSMİN İLE YAŞA EMİ.İSMİNİ ALLAH NASİP EDERSE MUHAMMED BURAK KOYACAĞIZ YAVRUM.VE SİMDİDEN ÇOK SEVİYORUZ SENİ.BASIMDA Bİ BABAN Bİ ERKEĞİM VARDI  Bİ TANE DAHA VAR ARTIK.İKİNİZ BİR OLUR BENİ KIZDIRIRSINIZ.BABAN SİMDİDEN ALISTI ALIP SENİ MAÇA GÖTÜRECEKMİS.OĞLUM BENİM DEYİP DURUYOR.GÖNLÜMÜZDEN KIZ GEÇMİSTİ AMA NE FARKEDER.SİMDİDEN KİME BENZEYECEKSİN NASIL BİRSEYSİN ÇOK MERAK EDİYORUM.ARTIK AKLIMI DÜSÜNCELER SARDI.ÇOK MERAK EDİYORUM KÜÇÜK ASKIM SENİ.ALLAHIM SENİ HAYIRLI UĞURLU İMANLI İHLASLI,,SAĞLIKLI SIHHATLİ PEYGAMBER ASIĞI Bİ EVLAT EYLESİN İNSALLAH.SEN SİMDİDEN BENİM KÜÇÜK HAFIZIMZIN TAMAM.SENİ ÇOK SEVİYORUZ DAYILARIN ÇOK SEVİNDİ ERKEK OLDUĞUNA.SENİ ÇOK SEVİYORLAR. :love9: :love9: :love9: :love9: ARTIK YAVAS YAVAS CİCİSLERİNİ ALMAYA BASLARIZ ASLANIM.PAŞAM TOSUNUM BENİMM.TOSUN PAŞAMM :love9: :opucuk: :opucuk: :D İLK ATLET KİLOT VE ZIBIN ALDIK MAVİŞ MAVİŞ BEBEĞİM.DÜRÜYORUM KALDIRIYORUM ÖZLÜYORUM YİNE AÇIP BAKIYORUM.AY NE MUHTESEM Bİ DUYGUYMUS BU.YERİM BEN SENİN PİPİNİ.DOKTOR TEYZEN GÖSTERİNCE PİPİNİ HAYRET ETTİM YA BENİM YAVRUM DEDİM AY NASIL DUYGULANDIM.KOCAMANDA GÖZÜKÜYORDU SERMİSSİN ORTAYA PİPİNİ.YARAMASSS SENİ.BİDE FOTOĞRAFINDA AĞZIN Bİ KARIS AÇIKTI KUZUM.ANNEYE BABAYA GÜLÜYORMUYDUN YOKSA BEN ÇIKTIM SÜPRİZ YUMURTADAN DİYE,.ALLAHIM SENİ KORUSUN BEBEĞİM. :love3: :love7: :love9: 3LÜ TARAMA SONUCUMUZ İNSALLAH İYİ ÇIKAR BEBEĞİMDE SAĞLIKLI SIHHATLİSİNDİR.ÖPTÜM YAVRUM KOCAMAN.AH Bİ DOĞSAN HER YERİNDEN ÖPECEĞİM.TOTONDAN ISIRACAĞIM SENİ.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Canım benim isminizde hayırlı uğurlu olsun. Bizde bir doğsalarda onları öpsek koklasak. Ahhh sanki asır var o günlerin gelmesine
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Ağustos , 2011, 08:39:46
Canım benim isminizde hayırlı uğurlu olsun. Bizde bir doğsalarda onları öpsek koklasak. Ahhh sanki asır var o günlerin gelmesine
AY CANIM AMİN AYNEN SANKİ GELMEYECEK GİBİ DEĞİL Mİ.BAZEN ÇOK SABIRSIZ OLUYORUZ.AMA NAPALIM ONUN HAYALİYLE GÜN GEÇİRİYORUZ BİZ DEĞİL Mİ?

xxcansuxx

kasri maşaallah oğluna bak sen bir heyecan yaşamışsın hep kız diye beklerken sürpriz bir erkek  :love9: :love9:
bende o olmadı işte  :k06: :k06: bilmiş bilmiş zaten hissediyordum diyorsun dr.a ama cinsiyetini bilerek sevmek bambaşkaymış değil mi  :love9: :love9: oooo siz başlamışsınız almaya cicişler iyi günlerde kullansın MUHAMMED BURAK ismine layık olsun inş. paşamız  :nazar: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ağustos , 2011, 11:35:38
kasri maşaallah oğluna bak sen bir heyecan yaşamışsın hep kız diye beklerken sürpriz bir erkek  :love9: :love9:
bende o olmadı işte  :k06: :k06: bilmiş bilmiş zaten hissediyordum diyorsun dr.a ama cinsiyetini bilerek sevmek bambaşkaymış değil mi  :love9: :love9: oooo siz başlamışsınız almaya cicişler iyi günlerde kullansın MUHAMMED BURAK ismine layık olsun inş. paşamız  :nazar: :amin:
sağol canım.ama bize süpriz oldu.doktor erkek deyince aaaa demis kalmısım.konusamadım bi daha.kız bekliyorduk çünki.ilk saatler biraz zorlandım kaynanam çünki kız diye bütün herkeze duyurmustu ister istemez kız diye bekledik.ama alıstım.oğlum demek çok hosuma gidiyor amin teyzesi.ismimiz belli artık.O BENİM TOSUN PASAM OLACAK.

seda87

canm ya tekrardan hayırlı olsun.e senin kayınvalide nie öyke bilmişlik yapmış kş nerden emin olmuş kız olduğuna doğsun pipiyi önce ona göster  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 08 Ağustos , 2011, 14:50:38
canm ya tekrardan hayırlı olsun.e senin kayınvalide nie öyke bilmişlik yapmış kş nerden emin olmuş kız olduğuna doğsun pipiyi önce ona göster  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
SAĞOL CANIM.ALLAHIM DA SENİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.ÇOK BİLMİS GÖZÜKÜR KAYNANAM.AMA FOS ÇIKTI.ASLAN GİBİ OĞLUM OLACAK.BİDAKİNE KIZ OLUR İNSALLAH :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

SEDACIM SENİN NE ZAMAN BELLİ OLACAK 3 AYIN BİTTİ BELLİ OLUR ARTIK SENİNDE.AYY BENDE ÇOK MERAKLANDIM SİMDİİİİ..

tulayysl

sümeyracım masallah oğluşun pek buyumus. cinsiyetiyle ssevmek bir baska gercekten. Rabbim sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin. yerim senn paşanı ben

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 20:01:09
SEDACIM SENİN NE ZAMAN BELLİ OLACAK 3 AYIN BİTTİ BELLİ OLUR ARTIK SENİNDE.AYY BENDE ÇOK MERAKLANDIM SİMDİİİİ..
canm daha 13 haftalık olduk biz geçen gittiğimizde dr söylemedi  :caca: :caca: :caca:yok efendim yanılmaca olmasınmış.işte taa bayramdan sonraki hafta var randevumuz o zamana kadar belli değil yanii
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: tulayysl - 08 Ağustos , 2011, 20:04:03
sümeyracım masallah oğluşun pek buyumus. cinsiyetiyle ssevmek bir baska gercekten. Rabbim sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin. yerim senn paşanı ben
canım çok sağol büyüoruz bakalım.bende bugün sanan baktım masallah doğum zamanın gelmis catmız az kalmıs.öyle ya cinsiyetini bilerek sevmek bambaska.amin gülüm bilmukabil.bende senin prensesini yerim :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 08 Ağustos , 2011, 20:32:09
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 20:01:09
canm daha 13 haftalık olduk biz geçen gittiğimizde dr söylemedi  :caca: :caca: :caca:yok efendim yanılmaca olmasınmış.işte taa bayramdan sonraki hafta var randevumuz o zamana kadar belli değil yanii
tamam canım genelde 13.haftada söylüyorlar ya.sizin doktor da benimki gibiymis demekki.baksana 18.haftada anca öğrendim :ehi: :ehi: