Lavi Öznur'un Minik Sarper'i Kollarında :)

Başlatan Shadowqueen, 08 Haziran , 2011, 10:44:13

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Canım çok geçmiş olsun , belki doktorlarda yanılmıştır,  olabilirmi acaba  :dontknow:   Öyle bile olsa erken teşhis edilmesi çok güzel bişey hem tedaviside varmış sen üzülme  :opucuk:   Kafana takma, üzülme ki sütün gitmesin. Bebeğinin sana ihtiyacı var canım  :opucuk:

elif35

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Haziran , 2011, 14:56:42
hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar...

moralim çok bozuk. oğlumun tiroid hormonları düşük çıktı. bir sürü zararlı etkisi olurmuş,buna zeka geriliği de dahil. çok korkuyorum. hadi anne karnında beyin gelişimini etkilediyse....  emsali yaşayan arkadaşlardan yardım istiyorum....

canım benim olmadı ama eşimin kuzeninin oğlunda çıktı yağmurdan 13 gün küçük topuk kanındna anlaşılmış sürekli kontrole vs gittiler muayeneler oldu düzeldi şükür.yapılması gerekenleri harfiyen yap düzelir bişey çıkmaz inş.o bebekte bişey çıkmadı şükür şimdi çok tatlı oldu maşşallah kocaman adam oldu sıpa  :k06: :k06: öğretmişler ona da hakkı demeyi kimi görse hakkkıııı diyo  :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

öznurum üzülme canım rabbim şifa versin
inşallah hemen geçer,sen düzenli emzirmeye çalış,inşallah rabbim sıkıntılarını gidersin

suzannn

LAVİ İNŞALLAH BEBEĞİNE HİÇ BİR ZARARI OLMAMIŞTIR VE ALLAH ACİL ŞİFA VERSİN

tgbybr

çznur cum bebeğin hayırlı olsun tatlım. geçmiş olsun erken teşhisle çoğu şeyin tedavisi mümkün. rahat ol. inşaallah çok sağlıklı olacak meleğin :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

çok saolun kızlar  :love3:  yarın doktora gidiyoruz,yeniden bakılacak kan değerlerine... çok stresliyim,inşallah bişiy çıkmaz bu defa.. dualarınıza çok ihtiyacım var...  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Haziran , 2011, 16:46:30
çok saolun kızlar  :love3:  yarın doktora gidiyoruz,yeniden bakılacak kan değerlerine... çok stresliyim,inşallah bişiy çıkmaz bu defa.. dualarınıza çok ihtiyacım var...  :amin:

Tatlım dualarım sizinle umarım tüm test sonuçları iyi çıkacak tatlım  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

gizemimmmmmm... çok saol bitanem... dualarınız,dualarım kabul oldu... çok şükür normale dönmüş değerleri oğlumun  :amin: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 21 Haziran , 2011, 16:10:56
gizemimmmmmm... çok saol bitanem... dualarınız,dualarım kabul oldu... çok şükür normale dönmüş değerleri oğlumun  :amin: :nazar:

Çok sevindim canım benim, ben sana diyordum bak iyi çıktı sonuçlar. Rabbim tekrar aynı şeyleri yaşatmasın, evlatla sınamasın kimseyi  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok sevindim  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
paşamız çok iyiymiş maşallah   :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:binkybaby: :love9: :binkybaby: :love9:  :binkybaby: :love9: :binkybaby: :love9:

burcu MELEK

dünürümmmmmmmmmmmmm bak damadımaiyi bak o lazım bize sen ona iyi bakki oda ilerde bize baksın   :D  :D  :D  uzun zaman oldu cok giremiyorum tatlı cadımla ugrasmaktan bazen gece hiç yatmıyor aglamıyor ama oyun istiyor ama ne uykusuzluk ne yorgunluk umrumda deyil bakmaya doyamıyorum meleyime hepiniz öylesinizdir ondan ihmal ettim biraz gecmiş olsun canım  :opucuk:  :opucuk: ikinizide

♥ღвüşяαღ♥

canım arkadaşım sarper paşamız hyrlı uğurlu olsunnnn :amin:
:hello2: :hello2: :hello2: