17 Mayıs , 2024, 18:39:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Lekelenmem Geçti, Herşey Yolunda Çok Şükür sf:11

Başlatan cano_m, 06 Haziran , 2011, 14:07:27

« önceki - sonraki »

cano_m

benim dualrım isteyen herkesle canımm. çünkü beklemenin ne olduğunu iyi bilirim. rabbimm isteyen herkesin kucaklarını hayırlı evlatlarla doldursun inşallahhhhhhhhhh  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

cano_m

3 gündür moralim çok bozuk. 10. haftamın içindeyim fakat 3 gündür adet olmadan önceki kahve rengi lekelenme olur ya o şekilde lekelenmem var. doktora gittim bebeğim gayet sağlıklı hemde 3 günde 40 milim bile büyümüş. doktor yatacaksın kalkmayacaksın dedi. bu durumu yaşayanlar varsa bilgilerinize çok ihtiyacım varr  :y25:  :crybaby2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cano_m - 16 Temmuz , 2011, 15:50:34
3 gündür moralim çok bozuk. 10. haftamın içindeyim fakat 3 gündür adet olmadan önceki kahve rengi lekelenme olur ya o şekilde lekelenmem var. doktora gittim bebeğim gayet sağlıklı hemde 3 günde 40 milim bile büyümüş. doktor yatacaksın kalkmayacaksın dedi. bu durumu yaşayanlar varsa bilgilerinize çok ihtiyacım varr  :y25:  :crybaby2:
cok gecmis olsun cnm ins bi sorun olmaz  :amin: :amin: :amin: :amin: bende senin haftalarinda bi kac keren olmustu doktora gitmistim kalbi durmustu ama senin bebegin kalbi atiyomus dinlen hic kalkma ins iyi olcak cok kiside olmus hamileliginde bisi olmamis ins sendede bisi cikmaz  :amin: :amin: :amin: agir is mi yaptin niye oldu acaba  :dontknow:
:nazar: :nazar:

cano_m

:y25: yok hiç bişey yapmadım. neden oldu anlayamadım. ilk bebeğimin kalp atışlarını hiç duymadan kaybetmiştim ama bu bebeğim maaşaallah gelişimi güzel gününe göre gidiyo ve sağlıklı  :nazar: ama her wc yw gittiğimde kahveyle karışık hafif kırmızı leke gelioo. korkmamak elde değil  :y25:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENİM 2 GÜN ÜST ÜSTE OLMUŞTU.İLK GÜN PEMBE KAN GELDİ İKİNCİ GÜN KOYU GELDİ.DOKTOR KOYU GELİNCE KORKMA DEMİŞTİ AMA ÖYLE HER WC YE GİTTİĞİMDE OLMADI BENDE ARA ARA OLDU.DÜŞÜK TEHLİKEN VAR DEDİ YATACAKSIN YÜKSEĞE UZANMICAKSIN MERDİVEN YAVAŞ İNİP ÇIKACAKSIN YOLCULUK YAPMICAKSIN DEDİ.1 HAFTA YATTIM EVDE SONRA İŞE DÖNMEK ZORUNDA KALDIM.17.Cİ HAFTAMDI 28.Cİ HAFTAMDA İŞİ BIRAKTIM Bİ ŞEY OLACAK DİYE KORKTUM ÇOK ŞÜKÜR HİÇ Bİ ŞEY OLMADI.ŞU AN 9 AY 11 GÜNLÜK HAMİLEYİM BU SEFERDE BEBEK DOĞMUYO  :dontknow:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cano_m - 16 Temmuz , 2011, 15:59:35
:y25: yok hiç bişey yapmadım. neden oldu anlayamadım. ilk bebeğimin kalp atışlarını hiç duymadan kaybetmiştim ama bu bebeğim maaşaallah gelişimi güzel gününe göre gidiyo ve sağlıklı  :nazar: ama her wc yw gittiğimde kahveyle karışık hafif kırmızı leke gelioo. korkmamak elde değil  :y25:
bendede ayni senin gibiydi ilk hamileligimde bebek gelismedi kürtaj oldum  :crybaby2: sen korkma  :opucuk: ben korktum 2.gebeligimde hep wc gider bakardim basima geldi korktugumdan inan.simdi gene hamileyim asla korkmuyom veren Allah alacak olanda O  :amin: ama ins almaz diye dualar ediyorum sende et  :amin: ins bisi olmaz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 16:03:26
BENİM 2 GÜN ÜST ÜSTE OLMUŞTU.İLK GÜN PEMBE KAN GELDİ İKİNCİ GÜN KOYU GELDİ.DOKTOR KOYU GELİNCE KORKMA DEMİŞTİ AMA ÖYLE HER WC YE GİTTİĞİMDE OLMADI BENDE ARA ARA OLDU.DÜŞÜK TEHLİKEN VAR DEDİ YATACAKSIN YÜKSEĞE UZANMICAKSIN MERDİVEN YAVAŞ İNİP ÇIKACAKSIN YOLCULUK YAPMICAKSIN DEDİ.1 HAFTA YATTIM EVDE SONRA İŞE DÖNMEK ZORUNDA KALDIM.17.Cİ HAFTAMDI 28.Cİ HAFTAMDA İŞİ BIRAKTIM Bİ ŞEY OLACAK DİYE KORKTUM ÇOK ŞÜKÜR HİÇ Bİ ŞEY OLMADI.ŞU AN 9 AY 11 GÜNLÜK HAMİLEYİM BU SEFERDE BEBEK DOĞMUYO  :dontknow:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: son cümlene güldüm cnm dogar ins sagliklan yeri rahat gelmistir gelmek istemiyodur  :binkybaby: :nazar:

cano_m

oyyy doğar doğar merak etme hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım.  :dontknow: dün akşam bi ara gelmedi. öyle iç çamaşırıma da gelmiyo. peçeteyle sildiğimde geliyo söylemesi ayıp. koyu kahve benimkide. bende 3 gündür yatıyorum yemek bile yapmıyorum.  :y25:

cano_m

:amin:  :amin: inşallah gülüm allah sağ salim hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallahh  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sağolun kızlar  ;D
canım dinlen hiç bi şey bebeğinden önemli değil bende hiç kalkmadan yattım 1 hafta yemeğim geldi ayağıma sağolsun annem vardı sonrada toparlandım içini ferah tut gülümün dediği gibi allaha emenet ett kuzunu rabbim korusun onu  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cano_m - 16 Temmuz , 2011, 16:10:36
oyyy doğar doğar merak etme hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım.  :dontknow: dün akşam bi ara gelmedi. öyle iç çamaşırıma da gelmiyo. peçeteyle sildiğimde geliyo söylemesi ayıp. koyu kahve benimkide. bende 3 gündür yatıyorum yemek bile yapmıyorum.  :y25:
ins cnm cümlemizin ins  :amin: :amin: :amin: :nazar: bosver yat bende devamli uzaniyom evde duruyom 3. de ayni seyleri yasamamak icin önceki hamileliklerimde cok yerimde duramazdim simdi duruyom durcamda  :sad1: bendede peceteylen sildimde geliyodu ins bu sefer öyle seyler yasamam seninde ins bidaha gelmez  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cano_m

:amin:  :amin:  :amin:  inallahh kızlarr. bende kaynanamı çağırdım bugün hala gelecekte yemek yapacak.  :BangHead:  :violent1: allahtan eşim akşamdan bişiler hazırladı  :aferin:

karapnr

benim de 3 kez oldu canım dinlen bol bol mümkünse kalkma bir süre lavabo haricinde  :icon_thumright: genel olarak kendini yormucaksın hamileliğin boyunca hep dikkat etmelisin , ben şimdi bidaa olmasın diye hala dikkat ediyorum   :nazar:  Rabbim sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah canım Rabbime emanetler  :nazar: :nazar: :nazar:

cano_m