Müjdeler Olsun Seda87 Çok Şükür Hamile

Başlatan KasrıCinan, 06 Haziran , 2011, 12:24:16

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

seda87

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Haziran , 2011, 23:23:50
tbrkle canım cok sevındımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :flowers: :nazar:
teşekkür ederim goncacım çok sağol canm beniim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

hasyet

Rabbim kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin canım sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inş.  :amin: meleğin ve sen Allaha emanet  :flowers:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

seda87

Alıntı yapılan: hasyet - 08 Haziran , 2011, 11:44:44
Rabbim kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin canım sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inş.  :amin: meleğin ve sen Allaha emanet  :flowers:
amiiiiiiiiiiiiiiin cnm allah razı olsun :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

cano_m

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 08 Haziran , 2011, 15:56:52
canımmm aldınmı sonuçlarınıı  :amin:
evet cnm 365 çıktı :nazar: :nazar: :nazar:çok şükür ama ne kadarlık hamileym ben şimdi

cano_m

bende bilmiyodum canımmm netten araştırdığım kadarıyla ya 4 yada 5 haftalığız  :honk:  :honk:  :dontknow: benimde 216,69 değerim biraz düşük benimm yaa  :y25:

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 08 Haziran , 2011, 16:03:57
bende bilmiyodum canımmm netten araştırdığım kadarıyla ya 4 yada 5 haftalığız  :honk:  :honk:  :dontknow: benimde 216,69 değerim biraz düşük benimm yaa  :y25:
yok cnm gayet ii ya benim ilk gebelikte 5 günlük 290 bişydi önemli oln sonradan yükselmesi

Dilara Ebrar

gösün aydın tatlımmmmmmm hayırlı olsun.değerlere takılma anlamadan çıkar zamanla.kişiden kişiye değişir sonuçta.yumurtlama zamanına göre  :icon_thumright: :icon_thumright: benim 5.haftamda 902 çıktı.ama çok daha yüksek olanlarda vardı.o durumda benimde kafaya takmam gerekti.ama salla.zamana bırak. tekrar hayırlı oslun  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

seda87

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 08 Haziran , 2011, 16:09:18
gösün aydın tatlımmmmmmm hayırlı olsun.değerlere takılma anlamadan çıkar zamanla.kişiden kişiye değişir sonuçta.yumurtlama zamanına göre  :icon_thumright: :icon_thumright: benim 5.haftamda 902 çıktı.ama çok daha yüksek olanlarda vardı.o durumda benimde kafaya takmam gerekti.ama salla.zamana bırak. tekrar hayırlı oslun  :nazar: :nazar: :nazar:
sağol canm çok teşelkkür ederm haklısın canm ben hiç takmıyorum yeterki sağlıklı gitsin hamileleğimiz. :opucuk: :opucuk: :love7:

seda87

ya doktor bana 15 günlğk dedi bu dğrle 15 günkükmü olur anlamadım :k06: :k06: :k06:neys hayırlsı artık p.tesi gel dedi tekrar ama cuma benim zaten dıoktorumdan randevum var onun için bu devlete gitmeyecem tam 3 saat bekledik kan sonucum çıkmamış tekradan kan verdim :BangHead: :BangHead:og-fff birdaha oraya gidermiyim hiiç :BangHead: :BangHead:haftaya cuma günü gidcem inş

cano_m

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 08 Haziran , 2011, 16:14:31
inaşallahh öyledir canımmm  :amin:
öyle öyl tatlıım milletin ne kadar düşük çıkıyor varya yat kalk dua et. :opucuk:

cano_m

Ya-semin

sedacım senin adına çokkk sevindim, tebrik ederim canm  :flowers: Rabbim tamamına erdirsin işnşallah  :nazar: :nazar:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana