Müjdeler Olsun Seda87 Çok Şükür Hamile

Başlatan KasrıCinan, 06 Haziran , 2011, 12:24:16

« önceki - sonraki »

Ezocan84

büsraaaaaaaaaaaaaaaacigim canim hayirli olsun, rabbim kucaginada almayi nasip etsin insallah... gercekten cok sevindim  :opucuk:

seda87

çok teşekkür ederim öznurcum kardelencim balbaceği sağolun kzlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:inş sonuna kadar sağlıklı götürürüm bu hamileleiği
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gözün aydın canım  :flowers: :opucuk:
Allah sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına aldığın günleri göstersin inşallah :amin:

flowers

ßüşRacım Çok Çok teßrik ederim yaaaaaaaaaaaaaaa Çok sevindim Senın adınaTatLım Raßßim Kucağına aLmayıda naSip etSin inşaLLah..Göüzn aydın arkadaŞım..  :flowers: :flowers:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

laracroftt

burdan da tebrik edeyim canım seni  :love9: :love9: :love9:

halayımızı da cekelım kutlayalım de mı ?  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Allah sağlıkla kucagına almayıda nasıp etsın   :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

seda87

allah razı olsun kızlar heepinizdn tek tek çok sağolun mutlu anımı paylaşıyorsunuz benimle . :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: laracroftt - 07 Haziran , 2011, 00:42:17
burdan da tebrik edeyim canım seni  :love9: :love9: :love9:

halayımızı da cekelım kutlayalım de mı ?  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Allah sağlıkla kucagına almayıda nasıp etsın   :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:
amiin canm sağol :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :angel12: :angel12: :angel12: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SEDACIM ÇOK SEVINDIM CANIM  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN CANIM  :amin:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz:

seda87

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Haziran , 2011, 01:59:21
SEDACIM ÇOK SEVINDIM CANIM  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN CANIM  :amin:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz:

çok sağol canm rabbim isteyenlre de versin inş :opucuk: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

TATLIM TEBRİKLER  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

suzannn

RABBİM TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAH ÇOK SEVİNDİM ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER

DARISI BİZLERE İNŞALLAH

KONYALI

allah sağlıklı bır sekılde tamamına erdırsın ınsallah,tebrikler

seda87

seda87

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 07 Haziran , 2011, 16:26:08
RABBİM TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAH ÇOK SEVİNDİM ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER

DARISI BİZLERE İNŞALLAH
allah razı olsun canm amiiin canm allah sizlerede versin inş tüm dualrım sizlerle canm :amin: :amin: :amin:

seda87

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Haziran , 2011, 19:45:23
allah sağlıklı bır sekılde tamamına erdırsın ınsallah,tebrikler
teşekkür ederim arkadaşım çok sağol. :love9: