Müjdeler Olsun Seda87 Çok Şükür Hamile

Başlatan KasrıCinan, 06 Haziran , 2011, 12:24:16

« önceki - sonraki »

belkis_nur

:muzz:        :muzz:     :muzz:     :muzz:       :flowers:        :love7:        :nazar:           :love9:       tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr caaaaaaaaaannnnnnnnniiiiiimmmmm    cok sevindimmmmmmmm       :opucuk:

seda87

kızlar ben kahvaltı bil yapmadım eşim kızıyor artık :caca:.hepiniz çok tşekkür edrim ii dilekleriniz için inş allah biz bağışlar bu meleğimi herşeyin hayırlısı artık  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Shadowqueen

Tatlım buradan da tekrar tebrik edeym, inan çok sevindim. Rabbim sağıkla kucağına aldığın günleiri de nasip eder inş.  :amin: :amin:

kelebegimm

tebrik ederim tatlim rabbim melegini bu sefer sana bagislasin cook dikkat et kendine :nazar:

]

HASRET!M S@N@

TEBRİKLER TATLIM COK SEVİNDİM ALLAH KUCAGINA ALDIGIN GÜNLERİDE GÖSSTERSİN

Belgink.

tebrikler cnm allah bebeğini sana bağışlasınnn  :hieyt: :hieyt:

seda87

allah bin kere razı olsun kızlar çok sağolun darısı sizlerinde başına inş canlarım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:en yakın zamanda sizlerinde haberinizi alırız hayırlısyla :amin: :amin: :nazar: :amin:

aydinays

Canım tebrikler . Allah tamammını erdirsin inşallah. Çok dikkat et kendine ve bir an önce git doktora ilk gebeliğinde düşük yaşadığını falan herşeyi anlat canım. Allah ayrdımcın olsun canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sedoşumm hayırlı olsun çoook sevindimmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt:Rabbim sağlıklı,sorunsuz bir gebelik nasip etsin inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

esracım

seda canım çok sevindmi.Allah a şükürler olsun.inşallah kucağına da alırsın canım.darısı başımıza :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oslemturgay

Allah Sağ salim bebeğine kavuştuğun günleride müjdelemeyi nasip eder inşallah hayırlı olsun

izemsevi

ORNA

canım tebrikler allah sağ sağlim kucagına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına  :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Hayırlı olsun, gözün aydın canım  :hello2: :hello2: :hello2:
Rabbim sağlıklı bir gebelik geçirmeni ve meleğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: