siyah noktalar için agdaa :)

Başlatan βαlκιz, 06 Haziran , 2011, 03:21:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

demin agda ile bıyıklarımı kaşımın ortasını falan alıyordum burnumada sürdüm agdayı
vee sonuç tertemiz oldu siyah noktalar çıktı agdaya yapıştı hepsi  :occasion14: :occasion5:

ama şimdi burnum çok kaşınıyo  :ehi: gözenekler açıldı ondan galibaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

н∂vv∂ ツ

du bide ben deniyiimmm  :laughing7:
kıss gülşah ağdayla bıyığını alma sarkma yapıyomuş
erkenden gocarsın bacım  ;D

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

bendeki degişik bi agda kalıp halinde satılıyo
eritip kullanıyosun kırmızı bi agda

amaaaan nasıl sarkıyomuş kızz :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Nezo

Gülşah Siyah Noktalardan kurtulcam Derken Burnunun Üstünde de Kıllar Çıksında Göreyim Seni Bi  ;D Bal Sür Burnunun Üstüne Sonra Ovalayarak Ilık Suda Yıka Oda Çıkarıo.

βαlκιz

kıla razıyım valla yeterki siyah nokta olmasın kılları alırım devamlı  :ehi: :ehi: :ehi:
balıda denerim  :k06:

derbeder

bence bu siyah noktalar aldikca cogaliyor. arkadaslar var burna yapistirilan seyler var ya siyah noktalar icin..onlardan kullandilar ama daha beter oldu. agda tabii orman gibi olmayacaksa burun icin guzel cozum  :k06:

bu sarkma olayini bende duydum, dudak uzeri ve malum bolge icin. ama ne kadar dogru bilemem. ben agda kullaniyorum cokta memnunum simdilik.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

ya çok kötü siyah noktalar yaa birsürü krem kullandım geçmedi
dogumdan sonra oldu hemde  :cildir:
du bakalım ilk defa yaptım kıllancakmı acaba :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Mine'l Aşk

:k06:  :k06:

Daha yeni yapmışsın biraz zaman geçsin eğer yanetkisi olmazsa bizde deneriz...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Aytii

Alıntı yapılan: βαlκιz - 06 Haziran , 2011, 03:21:55
demin agda ile bıyıklarımı kaşımın ortasını falan alıyordum burnumada sürdüm agdayı
vee sonuç tertemiz oldu siyah noktalar çıktı agdaya yapıştı hepsi  :occasion14: :occasion5:

:ehi: :ehi: alemsin varya

βαlκιz

tamamen geçirmez belki ama olsun ben devamlı yaparım biyere giderken falan hemen yaparım tertemiz olur
oh bee  :k06:

almila__

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
siyah noktalarım için bi bunu denemeiştim hemen deniim
benmde hamşlelikte acaip çoğaldıı :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

sudenaz85

Alıntı yapılan: βαlκιz - 06 Haziran , 2011, 03:21:55

canım keşke yapmasaydın sadece üst deriyi temizliyo bi nevi peeling yapmış oldum daha fazla yağ salgılamasına sebep olur ağda ilerleyen günlerde görürsün ayrıca gözenekleri açtın tonik felan kullan daha rahat mikrop girer :icon_thumright: