26 Nisan , 2024, 22:04:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

meme ucu problemleri

Başlatan eguzel89, 30 Mayıs , 2011, 20:26:14

« önceki - sonraki »

Balböceği

eguzel89

canım sen o silikon ucuna sütünden damlat öyle ver birde evet valla beni öyle acılardan kurtardıki o kalkan heryerde anons ediyorum süper bişey diye:)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

shekersheyler

Alıntı yapılan: eguzel89 - 21 Temmuz , 2011, 23:51:48
canım sen o silikon ucuna sütünden damlat öyle ver birde evet valla beni öyle acılardan kurtardıki o kalkan heryerde anons ediyorum süper bişey diye:)
Kesinlikl katiliyorum sana ben de kalkanlardan sonra rahata erdim :basardim:

eguzel89

valla benim minnoş yarısını koparmıştı

aydinays

şimdi nasıl emiyor mu ??? Ben eskiden anneler gögsüne memeyi verir bebeklerde emer sanardım. N ezor işmiş bu meme işleri
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Temmuz , 2011, 21:30:18
şimdi nasıl emiyor mu ??? Ben eskiden anneler gögsüne memeyi verir bebeklerde emer sanardım. N ezor işmiş bu meme işleri
geçen doğum yapan arkadaşımın yanındaydım ilk zamanları , zor gerçekten yaa doğduktan sonra da bir sürü yeni imtihanlar başlıyo  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

inanın ki ne hamilelik zor geldi bana ne de doğum. doğumum 3 saat içinde oldu kurtuldum. ama bu emme sorunu 1.5 ay oldu devam edio ve beni tüketti.  :cildir:

eguzel89

şimdi emiyo canım benim valla ağlaya ağlaya emzirdim ve 2 buçuk ay o acıyı çektim ama hiç vazgeçmedim mama vermemek anne sütü alsın diye